Fryzjer w Wawie - gdzie?
Wysłane przez: Gunia (---.mimuw.edu.pl)
Data: 23 wrz 2005 - 14:36:18

Witam, Czy ktos moglby mi polecic zaklad fryzjerski w Warszawie, gdzie w milej atmosferze obetna mi wlosy na lebku z luszcyca? Ja wiem, ze teoretycznie to w kazdym powinni. Ale mam juz dosc min, spojerzen z ukosa i mamrotan pod nosem. I zbyt malo nerwow, zeby "walczyc o swoje". Z gory dziekuje, Gunia


Re: Fryzjer w Wawie - gdzie?
Wysłane przez: marcia082 (---.chello.pl)
Data: 24 wrz 2005 - 19:31:10

Cześć.
Ja mieszkam na Jelonkach i mam świetną fryzjerkę. Co prawda przed wuizytą u fryzjera staram się jakoś zaleczyć główkę, żeby nie było tak źle. I zawsze jak idę to mam prawie czystą głowę. Ale ostatnio rozmawiałam z moją fryzjerką o mojej chorobie i okazało się, że jej siostra też ma łuszczycę i jej głowa nie wygląda tak dobrze. Więc sądzę, że jeśli twoja głowa jest w bardzo złym stanie to nie zrobi to różnicy mojej fryzjerce. Tylko, że powinnaś jej powiedzieć to siadając na fotelu. I jest jeszcze jeden problem ona jest teraz na urlopie macierzyńskim bo urodziła dziecko, ale w listopadzie powinna wrócić.
Podaję Ci telefon do zakładu w którym pracuje: 665 96 10
Fryzjerka nazywa się Beata. Muszę Ci jeszcze powiedzieć że jest rewelacyjna. Trafiłam do niej przez przypadek jakiś rok temu i tak świetnie dobrałą mi fryzurę że nigdy jej nie zamienie. Acha zakład znajduje się na Powstańców ląskich 26 przy Hali Wola.
Pozdrawiam i mam nadzieję, że też będziesz zadowolona.

Re: Fryzjer w Wawie - gdzie?
Wysłane przez: C. (213.77.35.---)
Data: 01 pa� 2005 - 13:03:27


Ps. Powstańców Śląskich

Warto polecić też zakład fryzjerski na ul. Ciołka
/ ten na przeciwko Urzędu pracy/ czynny także w soboty.