Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca na łokciach
Wysłane przez: kraszan (---.chello.pl)
Data: 02 sty 2010 - 21:44:13

Witam.
Moje zmiany chorobowe na łokciach cały czas się powiekszają i nic mi tak naprawdę nie pomaga. Próbowałem różnych maści ale jak widać z mojego doświadczenia nic mi nie pomagają, a wręcz przeciwnie jest coraz gorzej. Pracuję w służbach mundurowych i to jest dla mnie duży dyskonfort ponieważ często chodzę w koszuli z krótkim rękawem i poprostu wszystko widać. Powiem szczerze, że mocno się zastanawiam nad odejściem ze służby. Tak więć proszę o porady i pomoc ludzi którzy mają większe doświadczenie, a także sprawdzone metody w walce z tą paskudną chorobą.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na łokciach
Wysłane przez: czarnaIza (79.97.150.---)
Data: 03 sty 2010 - 18:29:58

Witam Cie mundurowysmiling smileyja też mam na łokciach ,ale nie aż tak tragicznie,i np jak musze się pokazać gdzies w krótkim rękawie to 2 dni i 2ie noce łokcie mam posmarowane maścią dermovate i zawinięte folią..po tym czasie łokcie są gładkie jak pupa niemowlaka,ale nie na dlugo:p..poniewaz dermovate to steryd jak pewnie wiesz, i po dluzszym smarowaniu tą maścią, a smaruje sie od początku choroby to będzie ze 15 lat... nie działa na mnie długo...po tej kuracji z folią mam 3dni spokój i z nowu od nowa Polska Ludowa.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na łokciach
Wysłane przez: Anita (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 15 lut 2010 - 16:16:22

czesc Wam, ja tez mam luszczyce na lokciach ok.5 lat,mam juz dosyc cale wakacje chodzilam w dlugim rekawie,bylam ostatnio u dermatologa i przepisal mi Elosone,Clobederm i Novate jestem ciekawa czy cos pomoga..pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na łokciach
Wysłane przez: wiki (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 lut 2010 - 01:14:27

Hej,
sterydy zostawcie proszę na okazje typu: niespodziewane chrzciny, imieniny, ślub itd. Polecam maść cocois w opatrunkach okluzyjnych - na mnie działa. Nie tak szybko jak wycofany już psorisan czy delatar, ale działa!. Maść jest b. wydajna, kosztuje ok. 30zł (o ile dobrze pamiętam).

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na łokciach
Wysłane przez: Leoś (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 kwi 2010 - 02:36:04

Choć mundurowy, to popatrz a jednak człowiek.
Wyczytałem, że czasem w łuszczycy pojawia się zjawisko, że od uderzenia albo od urazu wyskakują zmiany. Jakoś to tam się nazywa. Nie żartuję. Może sporo siedzisz za biurkiem i wycierasz łokciami jakieś twarde elementy, albo za dużo w pracy używasz łokcia jako argumentu perswazji.. winking smiley. Można się w każdym razie nad tym zastanowić. A jak już ćwiczyć jakieś karate, to w ochraniaczach winking smiley Powodzenia, wszystko można zabić, łuszczycę pewnie też. Ruscy naukowcy, jak będą lepiej karmieni, na pewno coś wymyślą niedługo. Z pracy się nie zwalniaj, póki nie masz na oku lepszej, a gdybyś bardzo chciał się zwolnić, to albo poszukaj nowej pracy, albo wpadnij do psycholożki. Są ładne i nie gryzą, aż szkoda nie korzystać winking smiley Możesz też zostać prezydentem, bo w konkurencji do tuska czy kaczyńskiego każdy ma większe szanse. O ile regulamin zezwala.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na łokciach
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 25 kwi 2010 - 20:38:23

polecam Blue cap chociaż ma dużo przeciwników nie wiadomo dlaczego ale on mi pomaga
od jakiegoś czasu już nie pisałem ale zawsze mogę doradzić na łokcie bym polecał krem
pozdrawiam
cola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca na łokciach
Wysłane przez: F. (---.chello.pl)
Data: 25 kwi 2010 - 21:02:44

Blue cap - dla mnie to mazidło bez skutku.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.