Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: alicja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sty 2013 - 14:41:09

alicja Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> pokoje są 2-3 osobowe. zapraszam do Poznania ,
> jadę samochodem , będa mniejsze koszty.jak nie
> to spotkamy się w Wacławie. pozdrawiam

tel.666286222

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: a. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 13 lut 2013 - 18:57:54

witam wszystkich. niestety mialam okazje skorzystac z pobytu w Waclawie. rehabilitacja, jak to rehabilitacja. sprzety na ogol starej generacji, w budynkach zimno, na korytarzach przeciagi. podczas doboru zabiegów całkowity brak elastycznosci. jeśli komputer się pomyli i wypluje grafik z zabiegami z ktorych np. nie mozna skorzystac i konieczna jest ich zmiana - tydzien to minimum jakie nalezy odczekac zanim komputery odpowiednio zadzialaja, a i tak nie ma sie pewnosci ze znowu nie wypluja błędów. zabiegi porozrzucane po całym mieście (na szczeście niedaleko jest wszedzie, ale komputer pluje irracjonalnymi godzinami i tak na przyklad dwa razy dziennie do jednego budynku raz do drugiego a reszta w trzecim, osoby z ograniczona ruchliwoscia nie moga liczyc na podwozke - radz sobie sam, najwyzej nie dojdziesz). mieszkalismy w pokoju odremontowanym z łazienka, wyposazenie dodatkowe czajnik i radio, tv za doplata (chyba 4 kanaly za 60zl za turnus - najdrozsza telewizja jaka znamwinking smiley). jedzenie delikatnie mowiac pozostawia wiele do zyczenia - przy okazji operacji i pobytu w szpitalu dostawalam zdecydowanie lepsze.. rada dla wszystkich - jesli nie mozesz juz zminic miejsca turnusu po przybyciu jak najszybciej zintegruj sie z jakas grupa, ktora zna sposob na przezycie w tego typu miejscach - znieczulanie i odkazanie to jedyny sposobwinking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: benek (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 02 mar 2013 - 16:42:50

ja nie stety niemam wyboru i muszę jechać do "wacława" na leczenie!!!! ale z tego co czytam to nie mozna się tam rewelacji spodziewać! jeśli ktoś by mógł napisać gdzie tam są jakieś atrakcje by zabić tę nudę tam to proszę o jakieś podpowiedzi bym się jakoś inaczej przygotować psychicznie do tego wyjazdu bo już nie mam chęci tam jechać!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: wronka42 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 mar 2013 - 11:46:52

Witam, ja jadę 11.04.2013 z Wrocławia do Ś.Z.Wacław podleczyć swoje kolanko,może jakaś pani ma ten sam termin chętnie zapoznam się przed turnusem, razem będzie rażniej pozdrawiam proszę o kontakt ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: daru (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 kwi 2013 - 22:07:08

wyjezdzam do wacława 6.05.13 z zawiercia moge kogos po trasie zabrac.napiszcie jak tam jest.pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: m40 (213.216.95.---)
Data: 12 kwi 2013 - 18:51:18

Witam
Proszę o informacje na temat ,,Wacława,,jade tam 6.05.2013 podleczyć kolano a nie mogę znależć żadnego info na temat tego senatorium.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: renia (---.dynamic.mm.pl)
Data: 02 maj 2013 - 11:54:37

WITAM.JA TEZ JADE 06.05 DO WACLAWA Z ZUZ-U.DZWONIŁAM TAMI TROCHE SIE DOWIEDZIAŁAM OD PIELEGNIAREK.MÓJ NR.TEL.602332980.POZDRAWIAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: dana (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 maj 2013 - 18:05:50

I FAJNIE BYŁO RENIU, PRAWDA? CIEPLUTKO POZDRAWIAM- dana z Jawora

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Elżbieta (---.dynamic.chello.pl)
Data: 05 cze 2013 - 11:06:52

Witam, ja jadę 12.08.2013 z dąbrowy Górniczej woj. Śląskie do Ś.Z.Wacław podleczyć swoj kregosłup,może jakaś pani ma ten sam termin chętnie zapoznam się przed turnusem, razem będzie rażniej pozdrawiam proszę o kontakt ([email protected])

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: artini78 (---.szczecin.mm.pl)
Data: 21 wrz 2013 - 10:36:43

Witam jade do Wacława ze Szczecina turnius mam od 4 pazdriernika 2013r. moge kogos zabrac jesli tez sie tam wybiera pozdrawiam i czekam na chetnych [email protected] tu prosze o kontakt

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 pa� 2013 - 00:50:59

Jadę do" Wacława" 31.1.2014.Czy może ktoś wybiera się w tym terminie?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: apoloniusz (---.ip.netia.com.pl)
Data: 10 pa� 2013 - 12:43:14

Witam. 28 października wybieram sie rehabilitację leczniczą w ramach prewencji rentowej ZUS do WACŁAWA. Czy ktoś również jedzie w powyższym terminie? Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Sylwia (---.sileman.net.pl)
Data: 19 pa� 2013 - 20:43:01

Witam, ja mam termin na 31 stycznia 2014 i jadę z okolic Katowic, może ktoś też jedzie w takim terminie? Jak coś to piszcie smiling smiley Pozdro

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 pa� 2013 - 22:07:36

Witaj Sylwio,ja tez mam skierowanie na 31 stycznia.Jadę co prawda z Kalisza ale będzie mi miło spotkać Ciebie już na miejscu.Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Sylwia (---.sileman.net.pl)
Data: 24 pa� 2013 - 10:17:42

Hej Aniu, fajnie że że też jedziesz smiling smiley Nie będę sama hehe A mogę się zapytać z czym tam jedziesz? Ja jadę z kręgosłupem ... Mam nadzieję że mi go podleczą smiling smiley To mój pierwszy wyjazd i ie bardzo wiem jak to wszystko wygląda... Byłaś już może na takim turnusie? Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 24 pa� 2013 - 11:59:47

Witaj Sylwio,ciesze się że odpisałaś.Jadę po raz pierwszy i też na kręgosłup.Jestes może na faceboku? Jeżeli nie to może dam Ci adres mailowy będzie nam łatwiej się komunikować niż na forum.Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Sylwia (---.sileman.net.pl)
Data: 25 pa� 2013 - 17:38:03

Hej Aniu, jestem na fb, fakt byłoby swobodniej pogadać prywatnie a nie na forum smiling smiley Daj namiar na siebie bo ja mam poblokanane na fb...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Anna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 25 pa� 2013 - 20:20:56

Sylwio,szukaj pod Anna Ficner smiling smileyMieszkam w Szałe jestem z Kalisza.Na zdjęciu blondynka w ciemnych okularach.Czekam,pa smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Sylwia (---.sileman.net.pl)
Data: 28 pa� 2013 - 11:50:42

hej, wyslałam zaproszenie smiling smiley Pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Sylwia (---.sileman.net.pl)
Data: 28 pa� 2013 - 11:51:16

A może ktoś jeszcze w tym terminie jedzie ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 3 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.