Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: bogna (---.adsl.inetia.pl)
Data: 12 gru 2013 - 16:14:40

mam turnus od 31.01.14.Moze,ktoś wyjezdża w tym samym czasie z Katowic.Byłoby miło podróżować w towarzystwie.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Sylwia (---.sileman.net.pl)
Data: 14 gru 2013 - 10:48:05

Cześć Bogna, ja jadę z Rudy Śląskiej też 31.01 smiling smiley Zawozi mnie mąż więc jak coś to możemy razem jechać bo mam miejsce wolne smiling smiley Pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Monika (---.radom.vectranet.pl)
Data: 16 gru 2013 - 10:58:20

Witam, czy ktoś był ostatnio w " WACŁAWIE" i może udzielić rzetelnych informacji na temat ośrodka? A może ktoś jedzie 6.01.2014 , chętnie poznam kogoś przed turnusem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Sylwia (---.sileman.net.pl)
Data: 16 gru 2013 - 15:21:45

Ja niestety nigdy nie byłam na turnusie rehabilitacyjnym... to mój pierwszy raz. Szukałam w internecie jakichkolwiek informacji o Wacławie, ale nie znalazłam. A opinie są ze skrajności w skrajność... Mam już mętlik w głowie...
Przyłączam się do Moniki - jeżeli ktoś w ostatnim czasie był tam to prosimy o informacje !!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: henryk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2013 - 14:46:30

Jadę do świeradowa Zdroju do Wacława terminie 06.01.2014 z Katowic.Na mapie lokalnej Wacław jest na uboczu w kierunku na wyciąg narciarski około 500 m
od centrum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: ULA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 gru 2013 - 23:12:31

Witam Może ktoś wystarczająco opisać jakie są warunki w szpitalu w Wacławie w Świeradowie.Jak są wyposażone pokoje, z jakich zabiegów można skorzystać,czy na basen dowożą,jakie jedzenie czy można się zapisać na jedzonko dietetyczne, jak w ogóle wygląda ten obiekt.czy jest tam kawiarnia, kiosk itp.Po zapoznaniu się z wcześniejszymi opiniami jestem zniesmaczona i mam wątpliwości czy walczyć o zamianę na inne sanatorium.Bardzo proszę o informację.Pozdrawiam wszystkich kuracjuszy którzy tam byli.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: henryk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2013 - 07:00:48

informacja dla Moniki wyślij nr tel na e-mail henken50interia.pl
to pogadamy o Wacławie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: henryk (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 gru 2013 - 07:23:08


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Krzysztof (---.tvtom.pl)
Data: 29 gru 2013 - 22:12:42

Witam
Jadę z Dąbrowy Górniczej 7-go rano samochodem na turnus. Jak coś proszę o kontakt.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Krzysztof (---.tvtom.pl)
Data: 29 gru 2013 - 22:15:02

Nie pokazał się email - [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Maryla (31.41.237.---)
Data: 30 gru 2013 - 22:30:02

Informacja dla Uli i Moniki
Witam. Niedawno wróciłam z Wacława i mimo wcześniejszych obaw (niewiele informacji w necie) - pobyt i zabiegi oceniam bardzo pozytywnie.Jeżeli chcecie wiedzieć więcej to wyślijcie e-maila na adres [email protected]. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 gru 2013 - 00:17:00

Marylo,czy mogłabym zadać Ci kilka pytań na temat Wacława,wyjeżdżam 31.I.2014 a w necie jest mało informacji.Bardzo mnie interesuje czy można korzystać z internetu na terenie szpitala tzn. czy jest strefa WIFI?Pozdrawiam serdecznie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Maryla (31.41.237.---)
Data: 31 gru 2013 - 09:27:38

Wiadomośc dla Ani,Uli i Moniki
Witam.Niestety nie ma internetu.Ale dużo osób miało laptopy i dostęp do internetu, więc chętnie użyczały.Napisz to podam więcej informacji.
Podaję dobry adres e-mail, bo wdał sie błąd [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: tygon (---.glubczyce.vectranet.pl)
Data: 01 sty 2014 - 15:26:48

Witam .
Jadę do Wacława 7,01,14. z okolic Opola ,mogę kogoś zabrac [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Ela (5.174.78.---)
Data: 21 sty 2014 - 13:43:24

Czesc dziewczyny ! Aniu i Sylwio ja mam termin do Wacława na 26.01.14 to sie zobaczymy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Ela (5.174.78.---)
Data: 21 sty 2014 - 13:59:20

może ktoś jeszcze jedzie w tym terminie1 ,to się odzywajcie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: ULA54 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 23 sty 2014 - 09:48:00

Witam.
Czy ktoś jedzie do Wacława od.03.03.2014 ?
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: bogna (---.30.24.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 25 sty 2014 - 14:32:13

Witam,
3marca jadę do Wacława.Jestem z Sosnowca, może ktoś z tych okolic również jedzie w tym terminie. W towarzystwie zawsze raźniej.
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Monika (---.radom.vectranet.pl)
Data: 26 sty 2014 - 08:59:42

Witam
Właśnie wróciłam z turnusu, więc wiadomości bardzo świeże. Zacznę od tego że Wacław należy do całego kompleksu którym zawiaduje Dom Zdrojowy i tak naprawdę to tam zapadają wszystkie decyzje, zdarza się tak że wcale nie musimy być zakwaterowani tam gdzie dostajemy skierowanie( tak było w moim przypadku , bo trafiłam do Gracji) warunki wszędzie są podobne. Niestety problem jest z internetem ale przez 3 tygodnie spokojnie da się wytrzymać. W pokojach jest radio , czajnik , filiżanki, telewizor za opłatą 60 zł za turnus od pokoju. Oczywiście pokoje są z pełnym węzłem sanitarnym. W pokoju pielęgniarek dostępne jest żelazko i deska do prasowania. Personel na ogół jest miły , chociaż zdarzają się wyjątki. Zdarzyło mi się walczyć o zabiegi, ale warto domagać się swoich praw. Okolica jest przepiękna , mnóstwo miejsc do odwiedzenia a w parku można spotkać oswojone wiewiórki. Jedyny mankament to ceny które są dość wysokie bo miasteczko nastawione jest raczej na Niemców , których są całe tłumy. Same zabiegi niestety rozrzucone są po całym Świeradowie, ale nie jest tak źle bo czasowo jest dość dobrze wszystko obliczone a przy okazji załatwia się sprawę spacerów. Wacław ma duży plus bo jest przejście do zakładu Radoczynnego na kąpiele co znacznie ułatwia sprawę w okresie zimowym. Cały pobyt dla mnie był rewelacyjny, ale to też zasługa moich koleżanek z pokoju. Chociaż trafiłam do czwórki to panie pielęgniarki dobrały nas idealnie i za nic na świecie nie zamieniłabym moich dziewczyn na żadne inne. Jeżeli ktoś ma jeszcze jakieś pytania to chętnie odpowiem. Pozdrawiam i życzę udanego pobytu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Wiki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 sty 2014 - 17:59:10

Miło przeczytać takie dobre wiadomości.Co do internetu tzn że nie ma zasięgu do internetu na komórkę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.