Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 5 z 6
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: ULA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2014 - 09:11:13

Do Bogna.Witam Ja jadę z Opolskiego. Z Wrocławia jest autobus o 9.45 bezpośrednio do Świeradowa. Przyjazd ok.14. Możemy się spotkać na dworcu. Jakie Ty masz połączenie? Ula

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: ULA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 sty 2014 - 09:26:36

Witam Monika. Mam pytanie. Ja mam skierowanie do Wacława. Po przyjeździe do Świeradowa ze skierowaniem gdzie trzeba się zgłosić? Nie mogę zrozumieć dlaczego na miejscu zmieniają miejsce pobytu.Możesz mi to wytłumaczyć? Dlaczego trzeba walczyć o zabiegi? Możesz coś na ten temat napisać więcej.Pozdrawiam Ula

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Monika (---.radom.vectranet.pl)
Data: 27 sty 2014 - 10:03:29

Cześć Ula, zgłosić się trzeba oczywiście do ośrodka do którego masz skierowanie. Jeśli zdarzy się sytuacja z przeniesieniem to powinni Cię odwieźć do nowego ośrodka i tego się domagaj. Jeżeli jedziesz autobusem to będziesz miała spory kawałek do przejścia do tego pod górę. Radzę wziąć taxi. Jeśli chodzi o zabiegi to nie zawsze są trafione i trzeba szybko reagować to są zmieniane, ja walczyłam o gimnastykę indywidualną z rehabilitantką ale to sprawa indywidualna bo w moim przypadku to konieczność a potraktowano mnie szablonowo. Jeżeli masz jeszcze pytania to podaję adres e-mail: [email protected] . Podpowiem wtedy co zobaczyć , gdzie pójść itd.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: bogna (---.204.81.209.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 28 sty 2014 - 15:34:40

Do Ula: Witam, niestety nie mam jak dojechać tak wcześnie do Wrocławia. Pierwszy autobus mam o 9.10 do Wrocławia, a o 11.45 do Świeradowa. Na miejscu jestem o 14.45. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: ULA54 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 30 sty 2014 - 07:57:12

Do Bogna. Witam. Szkoda, mam nadzieję , że się poznamy na miejscu. Do zobaczenia Ula

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: wiesio43 (80.51.0.---)
Data: 04 mar 2014 - 16:57:14

wita
dostałem właśnie skierowanie na 16,05,2014
czy jedzie ktoś w tym terminie ????
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: wiesio43( [email protected]) (80.51.0.---)
Data: 13 mar 2014 - 14:45:05

witam
zapomniałem dopisać z kąd jadę z opolskiego koło głubczyc
jak by ktoś miał jakieś zdięcia z pokoi jak są użądzone ,co zabrać ,gdzie chodzić.itd. to będę wdzięczny
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Monika (---.radom.vectranet.pl)
Data: 14 mar 2014 - 09:00:50

Witam
Świeradów to piękne miasteczko a jeśli dodać do tego majowy termin , to już w ogóle. Tereny górzyste do tego super zielone , rozległy park. Sporo ciekawych miejsc nie tylko w najbliższej okolicy ale i w tej dalszej . Na miejscu z są dostępne informatory zarówno w Domu Zdrojowym jak i w innych miejscach , ja np wzięłam sobie w kantorze. Polecam spacer z przewodnikiem na Zajęcznik, sporo można się dowiedzieć o okolicy. Ciekawostką jest też punkt anty grawitacyjny. Z Zakrętu Śmierci są piękne widoki, tak samo jak ze Stogu Izerskiego gdzie można wjechać kolejka gondolową lub wejść na nogach. Koniecznie odwiedź Chatę Izerską gdzie podają pysznego pstrąga z grilla. Jest też sporo kawiarni, pizzerii. Typowych barów brak , ale w każdym prawie hoteliku można wypić drinka a w niektórych wieczorami potańczyć. Jeśli potrzebujesz więcej wiadomości , to pytaj. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: aleksandra (---.icpnet.pl)
Data: 14 mar 2014 - 16:09:31

WITAM JADĘ DO ŚWIERADOWA ZDROJU Z POZNANIA POBYT ROZPOCZYNAM 5.05.2014 MOŻE KTOŚ Z TYCH OKOLIC TEŻ SIĘ TAM WYBIERA PROSZĘ O KONTAKT 513050456

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: ASIA (---.net.pbthawe.eu)
Data: 08 kwi 2014 - 18:18:14

Witam 9 czerwca 2014 jadę do sanatorium .Czy moze ktos tez jedzie w tym terminie ja jestem z woj wielkopolskiego prosze kontakt tel 667158240

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Asia (---.net.pbthawe.eu)
Data: 08 kwi 2014 - 18:27:29

Witam mam skierowanie na 9 czerwca 2014 . Jestem z woj wielkopolskiego ,czy ktoś jedzie z tego kierunku tez proszę o kontakt 667240158

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: wiesio43 (80.51.0.---)
Data: 11 kwi 2014 - 06:48:45

witam
mam mase pytań , jak z parkingiem ? czy dają ręczniki (w Lądku były co tydzień nowe)
jak wygląda węzeł sanitarny w pokojach , czy są sprzenty AGD (czajnik, żelazko,tv,radio,
pozdrawiam
wiesio43

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Monika (---.radom.vectranet.pl)
Data: 14 kwi 2014 - 05:59:39

Witaj Wiesiu. Niestety Wacław nie ma swojego parkingu, co prawda niektórzy parkowali z tyłu budynku ale szybko z tego rezygnowali po zapłaceniu mandatu. Można za to skorzystać z parkingu St. Lucasa oczywiście odpłatnie. Ręczniki są wymieniane raz w połowie turnusu, jest dostępny czajnik w pokoju filiżanki i radio . Tv za opłatą 60 zł od pokoju. Brak dostępu do internetu. Żelazko w pokoju pielęgniarek. Dobrej zabawy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: wiesio43( [email protected]) (80.51.0.---)
Data: 14 kwi 2014 - 18:42:15

witam
dziękuję Ci bardzo Moniko
pozdrawiam
wiesio43

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Ola (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 kwi 2014 - 21:02:40

Witam!

Jadę do sanatorium Wacław 16 maja 2014r. z Zielonej Góry. Jeśli jest ktoś kto też tego dnia wyjeżdża samochodem z ZG to proszę o kontakt mailowy pod adresem:
[email protected] lub telefonicznie 604 110 875

Pozdrawiam, Ola

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Lidka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2014 - 22:14:44

aleksandra Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> WITAM JADĘ DO ŚWIERADOWA ZDROJU Z POZNANIA
> POBYT ROZPOCZYNAM 5.05.2014 MOŻE KTOŚ Z TYCH
> OKOLIC TEŻ SIĘ TAM WYBIERA PROSZĘ O KONTAKT
> 513050456


Witam,mam zapytanie czy mozesz napisac jakie warunki sa w Wacławie ,jadę tam 16.05.Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Lidia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2014 - 22:29:42

Witam,mam skierowanie do wacława w tym samym terminie ,moze masz jakies wiadomości jak tam jest ja jade pierwszy raz i juz mam golca .Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: wiesio43 (80.51.0.---)
Data: 11 maj 2014 - 06:39:19

witam
Ldia poczytaj fora już trochę napisali czego można się spodziewać po WACŁAWIE
zobacz na to http://forum.nasze-sanatorium.pl/viewtopic.php?f=4&t=8608&start=10
pozdrawiam i do zobaczenia
wiesio43

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: gusia1603 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 13 lip 2014 - 23:23:11

Witam. D0stałam skierowanie do Wacława.Turnus rozpoczyna się 13.10.2014.Chciabym poznać więcej szczegółów na temat tego o srodka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: ania (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 31 sie 2014 - 13:49:30

jade 19 wrzesnia do Swieradowa do waclawa.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 5 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.