Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 123456-->
Bieżąca strona: 1 z 6
świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: docia (94.254.129.---)
Data: 13 sty 2010 - 14:03:10

Witam mam skierowanie do szpitala uzdrowiskowego Świeradów zdrój. Nazywa się szpital ,,Wacław" może ktoś z was był proszę o opinie., a może ktoś się wybiera ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 sty 2010 - 15:26:36

DORCIA.....WSPANIALE ja tm byłam rok temu od 30wrzesnia - 20 pazdziernika..BYŁO przepięknie. czas MUSISZ sobie zorganizowac ..ZAto balety wszędzie sa...masz blisko z boku budynku...obok chyba NARCYZ i ten na wprost przy ulicy.TAM graja co drugi dzien od 19-22 za darmo tzn..konsumpcja sa to hotele typu dla gosci hotelowych niemieckich...BALETY odpłatnie od 19-22 a w\ soboty do 23;00 w ZDROJOWEJ KIEDY zechcesz pojśc wiec u pielegniarki dostanesz zgode na powrót po 23..ŚMIało do ataku ale w ZDROJOWEJ 90 % kobiety wiec musisz liczyc na 'BABINIEC" niestety tak jest wszędzie.. ale za to 'WYRWAĆ MOZESZ 'KOGOS W wACŁAWIE BO TAM CO TYDZIEN ZMIANA turnusu...sa to polaczone z NFZ KRUSU i zus-u.PRZY PIZZERII niedalko budynku przejdziesz przez kładke...tam pod górke..chyba leśny dwór sa 'TZW..fajfy POPOŁUDNIOWE GRANIA...polecam tez wejscia sa bezpłatnie....ale w kazdej recepcji hoteli ZAPYTAJ SIE.. kiedy graja wiec oytrzymasz taka odpowiedz.....acha i blisko KOŚCIOŁA tez w hotelu jest bezpłatnie...SWIERADÓW zdrój jest blisko akurat ten WACŁAW przy stoku więc codziennie spacetrek zaliczyłam w góry naprawdę uroczy widok......NA pocieszenie miałam 2 panie w pokoju...jedna 72 lata biegała ze mna codziennie na balety tylko ze była 1 raz a ja zartowalam . iz musi bo inaczej lekarz wypisze ja do domu.....odnosnie zabiegów masz w tym samym budynku co większość innych kuracjuszy dochodzi z zewnatrz...za to kąpiele chyba borowinowe są poza budynkiem i trzeba biegac do GOPLANY ...JESTES sZczęściara BO FAJNE WG MNIE SANTORIUM....acha kiedy masz znjomych czy rodzine blisko...w sobte dostałam przepustke az do poniedziałku rana by odwiedzic kogos jesli zechesz tak więc za zgoda lekarza...Przepiękny SWIERADÓW zdrój Odnowione budynki i okolo 80 % to Niemcy. blisko do CZECH A TERAZ problem w wyjsciem na pieszo ze względu na zimowe warunki..Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: docia (109.243.159.---)
Data: 15 sty 2010 - 20:39:48

super . Jeśli możesz to napisz jak tam dojechać i jakie miałaś zabiegi ,co ze sobą zabrać. dzięki bardzo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: docia (109.243.74.---)
Data: 22 sty 2010 - 20:22:08

może jest ktoś kto jedzie do świeradowa do szpitala uzdrowiskowego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Ja..44 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 sty 2010 - 10:50:57

WITAJ...póżno odczytałam ale mnie nie było...JA jechałam z zielonej góry do LWÓWKA ŚLASKIEGO pośpiesznym i tam przesiadka na kurs zwykły do SWIERARDOWA zdroju ale mozesz i do JELENIEJ GÓRY I z tamtąd do SWIERARDOWA ale dla mnie to było okrężną drogą....jeżdżą i pks i busy osobowe...do Szklarskiej poręby to 16 km a jelenia góra to okolo 36 km.wiem ze też są bezpośrdnie do świerardowa ale musisz zasięgnąć sama informacji bo nie wiem z skąd pojedziesz. Kochana ja byłam tam na ,leczeniu poszpitalnym po uszkodzeniu rdzenia kręgowego ale był pan doktor neurolog i praktycznie miałam fajne zabiegi...jak juz pisałam masz zabiegi na miejscu wiec wchodzisz w kapciach bo inni musza dochodzic....tam jest i laser i prądowe i wszelkie lapmy ,,kąpiele wodne....sala gimanstyczna tylko na borowinę trzebabyłoby chodzic dalej.Ja nie dostałam borowiny bo pan doktor przekonany był ze po 'RAKU" nie mogę mieć tego.ale ogólnie byłam zadowolona..a jak się tam bedziesz czuła to Wszystko zależy od Ciebie samej jak zorganizujesz sobie czas....Pozdrawiam ja chodzilam codziennie w góry i piękną miałam pogodę choc kilka dni padało ale to na warunki górskie normalka..Pozdrawiam a i jedzenie było superr.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów dom zdrojowy
Wysłane przez: MIRA (---.chello.pl)
Data: 07 cze 2010 - 20:25:33

Witam
Mam skierowanie po szpitalu do domu zdrojowego ( kręgosłup ) czy może ktoś mi napisać jak tam jest ,jakie są warunki i jakie zabiegi i czy sa na miejscu ,a może ktoś wie jak dojechać z Warszawy .
pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów dom zdrojowy
Wysłane przez: MIRA (---.chello.pl)
Data: 07 cze 2010 - 20:30:30

Witam Mam skierowanie po szpitalu do domu zdrojowego ( kręgosłup ) czy może ktoś mi napisać jak tam jest ,jakie są warunki i jakie zabiegi i czy sa na miejscu    ,a może ktoś wie jak dojechać z Warszawy .pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: waldi (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 cze 2010 - 22:13:43

w domu zdrojowym bylem 4 lata temu jest tam spoko .Zabiegi sa w kilku budynkach tak samo zreszta jak zakwaterowanie Jesli jestes z prewenci rentowej z zus to oczywiscie godziny powrotu rygorystycznie raczej wymagaja ale w sobote szlo sie dogadac .Wyzywienie bylo dobre .Warunki W pokojach ,malych ale wzgledne .Dom zdrojowy ma fajna kawiarnie gdzie sa dansingi . Ceny raczej wysokie .Ogolnie to pobyt nalezy tam do udanych jak jest spoko towarzystwo Jak bylem czesc osob byla super ibylo idealnie . pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: alina (---.adsl.inetia.pl)
Data: 29 sie 2010 - 13:50:48

byłam w tym roku latem pieknie duzo spacerow bo zabiegow wiekszosc poza budynkiem okolica ładna i faktycznie jest co robic w koło lokale gdzie mozna spedzic miło wieczor co chodzi o sam osrodek Wacław siostry spoko cała obsługa tez pokoje tez niczego sobie jedyny szkopoł to winda ktora stale sie psuje wiec radze brac pokój na nizszych pietrach no a zima radze omijac bo jak mowie zabiegi poza ośrodkiem i mozna niezle sie przeziebic a szczególnie po zabiegach wodnych

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: maria (---.legnica.vectranet.pl)
Data: 16 pa� 2010 - 09:31:44

prosze cos wiencej napisac o tym uzdrowisku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: ewa (---.home.aster.pl)
Data: 07 cze 2011 - 23:12:20

docia Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> super . Jeśli możesz to napisz jak tam dojechać
> i jakie miałaś zabiegi ,co ze sobą zabrać.
> dzięki bardzo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: basia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 13 cze 2011 - 17:28:06

PROSZĘ O INFORMACJĘ NA TEMAT SZPITALA UZDROWISKOWEGO WACŁAW W ŚWIERADOWIE-ZDROJU

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: JA..44 (---.220.123.124.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 13 cze 2011 - 21:13:51

BASIU prosze przeczytaj wyżej ja tam piszę obszernie na temat bo sama byłam.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: basia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2011 - 12:14:51

DZIĘKI TO CZYTAŁAM JUŻ ALE PROSZĘ O INFORMACJĘ DOTYCZĄCA POKOI ILU SĄ OSOBOWE JAK SĄ WYPOSAŻONE CZY JEST NP. CZAJNIK,SZKLANKI,TV,RĘCZNIKI.CZY ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOGADANIA SIĘ Z PERSONELEM ODNOŚNIE POKOJU(JEDZIEMY WE DWIE Z TEJ SAMEJ MIEJSCOWOŚCI) TAM GZIE DO TEJ PORY BYŁAM NIGDY NIE BYŁO Z WYBOREM POKOJU PROBLEMU .Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ.POZDRAWIAM BASIA.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: basia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2011 - 12:38:29

BARDZO DZIĘKUJĘ PRZECZYTAŁAM TĄ WIADOMOŚĆ ALE CHODZI MI O POKOJE JAK SĄ WYPOSAŻONE CZY JEST TV, CZAJNIKI NACZYNIA.MAM JESZCZE JEDNO PYTANIE CZY PANI ZDANIEM JEST MOŻLIWOŚĆ DOGADANIA SIĘ Z PERSONELEM ODNOŚNIE POKOJU(JADĘ ZE ZNAJOMĄ I CHCIAŁY BYŚMY BYĆ RAZEM).Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZ. POZDRAWIAM BASIAm

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: JA..44 (---.220.123.124.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 14 cze 2011 - 14:57:08

Basiu ja mam na pieczątce taki numer telefonu z wypisu tego pobytu kierunkowy to (75) 87 20 500 ;739 myślę,że warto zadzwonić przed wyjazdem i zapytać się czy taka możliwość istnieje.Ja dojechałam tam na miejsce już po 11 więc miałam pokój 3 osobowy bez telewizora chyba był wtedy za opłatą ale ja miałam laptopa więc nie było czasu na TV a starsze dwie panie ze mna też były sympatyczne więc biegałysmy wciąż na balety. Super miałam pobyt pomimo.zę obie 70 latki były w sanatorium 1 raz na wszystko się zgadzałyśmy.mIEJSCOWOŚC przepiękna, wiele sanatorium nowe elewacje czego pozadzrościć mogą inne miejscowości jak Lądek zdroj po 23 latach znów tam trafiłam wiec doznałam szoku.dewastacja obiektów w Lądku brak jednym słowem gospodarza.Za to Swieradów zapewne nastawiony jest na przyjazd Niemców bo co drugia budynek graja tam dla nich właśnie ale wtedy było bezpłatne wejścia jak zapytasz się Pani w recepcji gdzie i w jakie dni graja chętnie powiedzą.OBOK wacława z boku budynku graja w przez ulicę też bezpłatnie.ZDRJOWA to przeważnie sam babiniec ,ale jest chociaż wesolo.Były w soboty i można wyjsc do 23 wiec swobodnie po 23.20 dopiero były drzwi zamykane.BYŁY przepustki tez weekendowe gdybyś chciała z rodziny kogoś odwiedzić.Szło się do lekarza i podbił a rano wrócic można było w poniedziałek w zależności jak rodzina Tobie na odwiedziny długo pozwalała.oGOLNIE radze zapoznać się na mieście na dużej tablicy ogłoszeniowej często bywały ogloszenia ,gdzie,kiedy i jaki dzieńzapraszaja na taneczne wieczory czy popłudnia.JA miałam wszystkie zabiegi na miejscu jak gimnastykę indywidualną, laser,magnetronik,kąpiel radoczynna, solux i przechodzilo sie w tym samym budynku w kapciach czy szlafroczku a wiem ze borowina trzeba było
przechodzic do zakaładu 'GOPLANA" to na zawnątrz.Gdyby coś to pytaj jednym słowem przepiękna jest tam okolica i duzó jest wypadów w góry ja codziennie zaliczałam godzinny spacer nawet do Czech na przejscie graniczne na pieszo poszłam i wrócilam i zaraz na tance.Zatem życzę miłego pobytu i świetnego tam humorku.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: basia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 14 cze 2011 - 17:12:12

DZIĘKUJĘ BARDZO ZA SZYBKĄ ODPOWIEDZ TO MI WYSTARCZY NA PEWNO SPĘDZIMY MIŁO TEN CZAS.JA SWOJE POBYTY W SANATORIACH TEŻ BARDZO MIŁO WSPOMINAM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: Ludwik (---.digicom.net.pl)
Data: 10 lip 2011 - 16:42:05

Dzień dobry.
Mam skierowanie do szpitala uzdrowiskowego "WACŁAW" w Świeradowie Zdrój. Początek turnusu: 19 lipca 2011r. Może ktoś z okolic Łodzi jedzie tam w tym terminie. Proszę o kontakt (mój tel. 600 536 432). Może pojedziemy razem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Uniejów
Wysłane przez: ptysia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lip 2011 - 11:06:21

Czy ktoś przeczytał artykuł w Claudii dotyczący chorób skóry, w tym łuszczycy? Czy ktoś z Was wybiera się do senatorium do Uniejowa, które tam polecają?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: świeradów zdrój szpital Wacław
Wysłane przez: berta (---.dynamic.chello.pl)
Data: 23 lip 2011 - 20:41:16

Witam .
ja mam pytanie odnosnie rehabilitacji w SZPITALU UZDROWISKOWYM-WACŁAW- po operacji kolana.jak oceniacie rehabilitację?Jade tam w sierpniu więc proszę o szybka odpowiedz.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 123456-->
Bieżąca strona: 1 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.