Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca zwykła a stawowa.
Wysłane przez: Małgosia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 wrz 2005 - 19:48:53

Czesć. Czy u was zawsze łuszczyca zwykłą przechodziła w stawową? Ja choruję na zwykłą od 12 lat i po cichu liczę, że taki stan, jak teraz( niemal nic nie widać) utrzyma się już zawsze...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca zwykła a stawowa.
Wysłane przez: artur (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 15:38:00

czesc ja mam tesz luszcztcowe zapalenie stawow po lacinie to brzmi psioriazis atropika .ja resz choruje od 13 lat naipierw mnie stawy bolaly a potem pokazala sie luszczyca i tak sie zaczelo ja do szpitala udaje sie co 6 miesiecy no dwa razy w roku lecze sie w poznaniu dobra klinika dermatologiczna ja tesz bylem zalamany prez jakis czas ale teraz to ignoruje a w sprawie twojej luszczycy to morze byc ze miemasz nic na ciele przez okres 2-3 lat a wysypie cie w ciagu jednego tygodnia tak rze niedasz se rady w leczeniu tego jak to mowia na luszczyce choruje tylko elita wybranych ludzi a mowia ze luszczyca jest wierniejsza nisz zona lub odwrotnie jak maz .wlasnie do ciebie pisze poniewasz wybieram sie do szpitala w listopadzie a bylem na wiosne przes okres letni bylo spoko a teraz znow wylazlo pozdrawiam artur czymaj sie


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca zwykła a stawowa.
Wysłane przez: artur (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 15:41:26

czesc ja mam tesz luszcztcowe zapalenie stawow po lacinie to brzmi psioriazis atropika .ja resz choruje od 13 lat naipierw mnie stawy bolaly a potem pokazala sie luszczyca i tak sie zaczelo ja do szpitala udaje sie co 6 miesiecy no dwa razy w roku lecze sie w poznaniu dobra klinika dermatologiczna ja tesz bylem zalamany prez jakis czas ale teraz to ignoruje a w sprawie twojej luszczycy to morze byc ze miemasz nic na ciele przez okres 2-3 lat a wysypie cie w ciagu jednego tygodnia tak rze niedasz se rady w leczeniu tego jak to mowia na luszczyce choruje tylko elita wybranych ludzi a mowia ze luszczyca jest wierniejsza nisz zona lub odwrotnie jak maz .wlasnie do ciebie pisze poniewasz wybieram sie do szpitala w listopadzie a bylem na wiosne przes okres letni bylo spoko a teraz znow wylazlo pozdrawiam artur czymaj sie

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.