Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2004 - 17:31:44

Czesc,
Dopiero dzisiaj znalazlam forum...Chcialabym sie dowiedziec czy ktos choruje na ten typ, ktory zwizany jest z infekcjami. U mnie wylazi zawsze po anginie. W tej chwili walcze z wysiewem masciami takimi jak curatoderm, dermovate. Wczesniej mialam cygnoline. ale jakos nie schodzi. Umowilam sie po nowym roku z chinskim zielarzem...moze on cos pomoze.
Chcialabym tez wiedziec czy ktos z Was leczyl sie w sanatorium i jakie ma wrazenia. warto? mam 28 lat a lusczyca wyszla u mnie 5 lat temu.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 28 gru 2004 - 17:53:32

Luszczyca ma to do siebie,ze nawet drobne przeziebienie powoduje nowe wysiewy. Jednak najbardziej jest to widoczne,gdy pojawiaja sie dziurki w zebach

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2004 - 19:18:42

Dzieki, slyszalam o tym - jednak ludze sie , ze u mnie to tylko od angin.Od 5 lat mam dopiero drugi wysiew i kazdy na skutek anginy wlasnie. W miedzyczasie bylam parokrotnie przeziebiona ale luszczyca siedziala cicho...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2004 - 01:24:45

czesc.mam pytanie. jakie sa efekty stosowabia curatodermu? ja go kupilam, ale nie wiem czy on jest dobry czy nie. napisz cos o tym.pozdrawiam smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2004 - 11:41:29

Curatoderm stosuje od 5 dni (tylko wieczorem) rano stosuje dermovate krem. Wszystko ladnie zeszlo, zostaly tylko biale plamki od cignoliny. Ja jestem zadowolona. W sumie lekarz przepisal mi 2 tubki curatodermu. i w zasadzie po 4 dniach stosowania na cale cialo juz sie skonczyly - ale wynik swietny. Pozdrawiam. Ewa

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.