Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2004 - 17:31:44

Czesc,
Dopiero dzisiaj znalazlam forum...Chcialabym sie dowiedziec czy ktos choruje na ten typ, ktory zwizany jest z infekcjami. U mnie wylazi zawsze po anginie. W tej chwili walcze z wysiewem masciami takimi jak curatoderm, dermovate. Wczesniej mialam cygnoline. ale jakos nie schodzi. Umowilam sie po nowym roku z chinskim zielarzem...moze on cos pomoze.
Chcialabym tez wiedziec czy ktos z Was leczyl sie w sanatorium i jakie ma wrazenia. warto? mam 28 lat a lusczyca wyszla u mnie 5 lat temu.Pozdrawiam

Re: Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 28 gru 2004 - 17:53:32

Luszczyca ma to do siebie,ze nawet drobne przeziebienie powoduje nowe wysiewy. Jednak najbardziej jest to widoczne,gdy pojawiaja sie dziurki w zebach

Re: Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2004 - 19:18:42

Dzieki, slyszalam o tym - jednak ludze sie , ze u mnie to tylko od angin.Od 5 lat mam dopiero drugi wysiew i kazdy na skutek anginy wlasnie. W miedzyczasie bylam parokrotnie przeziebiona ale luszczyca siedziala cicho...

Re: Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2004 - 01:24:45

czesc.mam pytanie. jakie sa efekty stosowabia curatodermu? ja go kupilam, ale nie wiem czy on jest dobry czy nie. napisz cos o tym.pozdrawiam smiling smiley

Re: Czy ktos ma wysiewna?
Wysłane przez: Ewa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 gru 2004 - 11:41:29

Curatoderm stosuje od 5 dni (tylko wieczorem) rano stosuje dermovate krem. Wszystko ladnie zeszlo, zostaly tylko biale plamki od cignoliny. Ja jestem zadowolona. W sumie lekarz przepisal mi 2 tubki curatodermu. i w zasadzie po 4 dniach stosowania na cale cialo juz sie skonczyly - ale wynik swietny. Pozdrawiam. Ewa