Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 23 mar 2010 - 12:01:49

ale zgadzam się z powyższymi wypowiedziami bo łuska faktycznie wolniej narasta i jest cieńsza smiling smiley (mniej się łuszcze )

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: vanilla (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 23 mar 2010 - 13:14:16

a ile szkanek dziennie wypijacie?? bo ja sie przemoglam i ostatnio pilam po 1duzej ale chyba przesadzilam z ta soda bo smakowalo okropnie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: sterling79 (---.tktelekom.pl)
Data: 23 mar 2010 - 16:28:01

Witam miłośników nowatorskiej metody, zacząłem od dzisiaj, jedna płaska łyżeczka jak zalecano na początku wątku.Nie wiem czy jedna szklanka dziennie wystarczy, czy też może wypijać dwie. Trochę się obawiam o te wrzody, gdyż mam znajomego który ma je od wielu lat i nie jest to błahostka proszę mi wierzyć.Oczywiście będę informował o rezultatach oraz wpływie na organizm. Uważam jednak iż 4 szklanki dziennie to zdecydowanie za dużo!Pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: luxbart (---.rudaslaska.vectranet.pl)
Data: 23 mar 2010 - 17:26:28

Jakie proporcje tej sody do wody

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: sterling79 (---.tktelekom.pl)
Data: 23 mar 2010 - 19:05:08

Płaska łyżeczka na szklankę ciepłej wody.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: beataa (---.net.stream.pl)
Data: 23 mar 2010 - 19:19:39

Witam, ja piłam przez tydzień po 3 szkl na dzien i róznicy nie widze, nastepny zaczynam po 4

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 23 mar 2010 - 19:30:56

ja tez zaczelam ta sodke i strasznie pieka mi policzki ale wydaje mi sie ze pani l chciala sobie znowu pomieszkac na twarzyi to dlatego

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: sterling79 (---.tktelekom.pl)
Data: 23 mar 2010 - 19:31:41

Do beataa To mnie pocieszyłaś...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lena (---.chello.pl)
Data: 23 mar 2010 - 19:47:07

Beata, a nie masz chociaż cieńszej warstwy skóry w tych miejscach? testuję na sobie, i tak samo marzę o tym aby wam też pomogło. dziś przegladałam foldery reklamowe ofert wakacyjnych i po prostu pragnę aby wreszcie wskoczyć w kostium i iść "do ludzi" normalnie na plaże a nie czaić się za parawanem przy wydmach sad smiley
p.s nie chce mi sie wierzyć, ze wrzody robia się tak szybko. wytrwałości, systematyczności i duuużżżżooo pozytywnego myslenia życzę smiling smiley
:*

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: nik (---.uznam.net.pl)
Data: 23 mar 2010 - 21:51:14

nie ma lekarstwa na łuszczyce to jest szybsze zaleczenie ja nie używam żadnych leków
od około 17 lat a mam 33 a jak wysypie to samo zniknie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: beataa (---.net.stream.pl)
Data: 23 mar 2010 - 22:22:00

niebardzo widze zeby byla ciensza warstwa skóry w tych miejscach, ogólnie mam czerwone plamy bez łuski, bo raz na dzien nivea posmaruje, no ale teraz zwieksze dawke i zobaczymy co bedzie, poki co zoladka nie odczuwam ani nic nie piecze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: deep (---.181.54.80.sta.gaja.net.pl)
Data: 24 mar 2010 - 10:24:57

Jak widać metoda nie skuteczna!
Wydaje mi się, że wszyscy bardzo byśmy tego chcieli żeby po paru szklankach sody pitych przez kilka dni była poprawa. Pewnie by była gdyby metoda ta była skuteczna.

Kochani nie oszukujmy się...to nie działa!
Ja sam też na to liczyłem, ale widzę, że nie ma co oczekiwać cudów, bo cudów przy tej chorobie nie ma. Szkoda...tak liczyłem już może coś...

Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: vanilla (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 mar 2010 - 11:36:16

moim zdaniem nie mozna sie tak szybko zniechecac..jesli choruje sie dluzszy czas a zmiany sa duze to nie ma co oczekiwac ze tak szybko nadejdzie poprawa..trzeba byc systematycznym i cierpliwym...wczoraj wypilam 2szklanki i rzeczywiscie wieczorem mialam takie rozowe policzki...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: F. (---.chello.pl)
Data: 24 mar 2010 - 12:23:02

Przepalicie sobie wnętrzności, radzę zrobić badania na wrzody...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 24 mar 2010 - 16:24:21

Ja powiem tak, skóra już jest inna smiling smiley każdemu pomaga coś innego winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: ewa (---.toya.net.pl)
Data: 24 mar 2010 - 19:24:45

Ja pierwszy tydzień piłam po 4 szklanki teraz piję po jednej ponieważ mam zaparcia na ł.niema szybkiego lekarstwa na to trzeba czasu leczyłam się na różne sposoby i guzik to dawało na lato byłam czysta na zimę z powrotem wywala teraz chodzę na pijawki jak to nic nie to przechodzę na tabletki i niech się flaki rozwalają

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: vanilla (---.elblag.vectranet.pl)
Data: 24 mar 2010 - 19:55:07

Redds a w jakim sensie skora jest inna?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 25 mar 2010 - 10:35:19

do F nie sadze aby soda popalila wnetrznosci poszperalam troche na ten temat i znalazlam ze nie dopuszcza do przegrzania organizmu a tak jak w moim przypadku przy ciaglej goraczce to nawet wskazane

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 26 mar 2010 - 07:12:20

Moja skóra się już nie łuszczy, jest jeszcze szorstka w dotyku i czerwona ale jest dużo dużo bardziej płaska smiling smiley Ciekawe co dalej ? Lenka jakie są następne etapy ? tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: anka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 mar 2010 - 08:20:26

Słuchajcie, może zamiast faszerować się czymś, co i tak nie pomaga, spróbujecie czegoś, co wam na pewno nie zaszkodzi? A więc. Nie wolno jeść rzeczy ostrych(wszelkie kiszonki, keczupy, chili), nadużywać przypraw, jeść słodyczy. Banalne, prawda? Może to cholerstwo nie zejdzie w 100%, ale poprawi się trochę. Stosowałam się do tego przez miesiąc i rzeczywiście były efekty. Pamiętajcie tylko, że w naszej sytuacji trzeba się cieszyć z każdego wyblaknięcia plamki, a nie czekać na cudowne uzdrowienie. Trzymajcie się, powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--123456-->
Bieżąca strona: 4 z 6



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.