znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lena (---.chello.pl)
Data: 21 lut 2010 - 11:29:43

Kochani,
moja siostra ma kolezankę, która na sobie ten sposób testowała. Ja na początku nie wierzyłam, bo taka już jestem po różnych rozmaitych "cudownych" lekach...
dopiero jak zobaczyłam efekty po 2 tygodniach jej kuracji to mnie zmurowało... kosztuje to 60 gr na tydzień !!!!
picie dziennie ok 4- 5 szklanek przegotowanej, ciepłej wody, w której należy rozpuścić 1 płaską łyżeczkę sody oczyszczonej...
ja piję od tygodnia 1- 2 szklanki bo bałam się, że coś mi sie może stać z czymś w moim organiźmie albo bedę miała problemy żołądkowe ale wszystko jest ok. smaruję dodatowo łuszczycę balsamem do ciała. naprawdę widzę popraawę i to po tygodniu!!! również i u WAS mam nadzieję, że zniknie
P.S ona wyczytała, że łuszczycę powodują drożdżaki candidia i wyszukała co te drożdżaki likwiduje (soda oczyszczona); jeżeli ktoś chce linki to je wstawię
Życzę zdrówka!!! lenka

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2010 - 10:44:44

Poczytałam o drożdżakach ,dość ciekawe ale nigdzie nie mogę znalezć powiązania ich z sodą oczyszczoną ,proszę o ten link.

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: darekz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 lut 2010 - 16:07:50

Napisz lena , napisz .Im więcej konkretów tym lepiej!

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lena (---.chello.pl)
Data: 22 lut 2010 - 20:41:09

Jestem po weekendzie z 4 szklankami dziennie - brrrr-choć powolutku zaczynam się przyzwyczajać do tego ochydztwa nadal się zmuszam do jego picia. co rano jak wstaję pierwsza czynność to oczywiście sprawdzenie kolan. każda plamka na moim ciele w środku jest coraz bielsza. co ranek mam też wrażenie, że łuska jest cieńsza/ gładsza (nie nachodzą nowe). poniżej kilka linków o drożdżakach i sodzie. póki co jestem zachwycona.

http://www.merlin-zdrowie.pl/?id=plaga

http://www.youtube.com/watch?v=NR_z2HEpy44

http://www.youtube.com/watch?v=NR_z2HEpy44&feature=related

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lut 2010 - 11:08:24

Chciałam zapytać czy ten dwuwęglan sodu o którym mowa na filmie to jest to samo co wodorowęglan sodu NaHCO3 ?

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: teresa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lut 2010 - 11:13:05

Poszperałam w necie i wychodzi na to że to ta sama substancja.

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: darekz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23 lut 2010 - 16:10:39

No i jeżeli to ta sama substancja to co?Bo ja kompletnie nie znam się na chemii.Powiem szczerze,że jeszcze nigdy w życiu nie piłem sodki,ale chyba za bardzo nie szkodzi na człowieka?Może to być sposób na koleżankę Ł.Kto się zna niech pisze.

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Nakatomi (---.stimo.net)
Data: 23 lut 2010 - 21:58:37

Ludzie od takiej ilości sody robią się wrzody w żołądku niewiem czy to taki dobry pomysl

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: ania (---.pl)
Data: 26 lut 2010 - 10:24:42

ale wrzody da sie wyleczyc a to dziadostwo nie

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: User (---.chello.pl)
Data: 26 lut 2010 - 12:08:34

tak, mojemu znajomemu pękł wrzód. Do końca życia zakaz alkoholu, dieta
i lekarstwa. Nie bredź dziewczyno bo z plamami na skórze da się żyć

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Waldi (---.tktelekom.pl)
Data: 27 lut 2010 - 12:54:39

Witam. Wedle mojej wiedzy wrzody bardzo dobrze zasusza się oczywiście w rozsądnych granicach spirytusem. Soda z pewnością może zrobić spustoszenie w żołądku. W małych jednorazowych dawkach jest lekiem np. przy wdzęciach, doskonała na kaca zamiast alca prim.Pozdrawiam. waldi

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lewik55 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2010 - 10:28:51

A ja sprubuje co mi tam. Wole sode pić niż wsuwać np. neotigason podobno też szkodzi jak nie wiem w ogóle teraz to mi pewnie te mocniejsze dadzą. Bo koleżank a L już mnie wkurwia na maksa

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: KRZYSIEK (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 lut 2010 - 14:29:33

JAK DŁUGO STOSOWAC MAM TĄ SODKE

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lena (---.chello.pl)
Data: 28 lut 2010 - 18:05:31

nie wiem, bo to chyba bardzo "innowacyjna" metoda usłszana od koleżanki siostry. ja mam połowę tego co miałam i jeszcze żyjęsmiling smiley nie wiem jak będzie z Waszymi organizmami... i nie wiem co będzie z moim, czy wszysto jest ok. czuje sie tak samo jak wcześniej, choć trochę jak jakiś królik, bo też się boję. ale jestem optymistką i wierzę, że może tym razem... smiling smiley póki co jest cudownie
pozdrawiam

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lewik55 (---.cdma.centertel.pl)
Data: 28 lut 2010 - 22:55:38

A ja już pije sodke blrrrrrrrrrr. Dzisiaj 4 szklanki poszły hehe. Wole już te zasrane wrzody niż tą cholerną łuszczyce bo przez nią to ani nie podymam ani nic xD

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: on (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 01 mar 2010 - 08:04:57

ja tam rucham az wiury leca i jebie mnie ta łuszczyca hehehhehe smiling smiley

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lewik55 (---.cdma.centertel.pl)
Data: 01 mar 2010 - 21:16:18

lena a po jakim czasie zaczęłaś zauważać poprawę?

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lena (---.chello.pl)
Data: 02 mar 2010 - 18:37:22

po tygodniu warstwa była cieńsza, nie miałam w tych miejscach chropowatej skóry, tydzień poźniej środek mam już biały. zostały mi otoczki. smaruję jeszcze skórę 2 razy dziennie zwykłym balsamem do ciała.

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: martynka (---.pool.mediaWays.net)
Data: 03 mar 2010 - 09:54:02

A moze mi ktos powiedziec gdzie mozna kupic sod? apteka? spozywczy? sory ale naprawde nie mam pomyslu smiling smiley

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: deep (---.181.54.80.sta.gaja.net.pl)
Data: 03 mar 2010 - 10:06:56

Nie sod,a sodę oczyszczoną kupisz bez problemu w każdym sklepie spożywczym.