Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: jaro121jaro (---.adsl.inetia.pl)
Data: 26 mar 2010 - 13:16:21

mam zaczerwieniona skore na glowie i podobno to wydaje nieprzyjemny zapach. po myciu glowy te zaczerwienienie jest jakby intensywniejsze.co to jest. przeszkadza w normalnym funkcjonowaniu.myslalem ze to lupiez ale nie. podpowiedzcie cos. acha, nie swedzi i ja tego smrodu nie czuje. spalem kiedys na jakiejs poduszce przepoconej. moze to jakis grzyb?????????/

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: stefan (---.chello.pl)
Data: 26 mar 2010 - 14:07:09

jaro121jaro Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> mam zaczerwieniona skore na glowie i podobno to
> wydaje nieprzyjemny zapach. po myciu glowy te
> zaczerwienienie jest jakby intensywniejsze.co to
> jest. przeszkadza w normalnym
> funkcjonowaniu.myslalem ze to lupiez ale nie.
> podpowiedzcie cos. acha, nie swedzi i ja tego
> smrodu nie czuje. spalem kiedys na jakiejs
> poduszce przepoconej. moze to jakis
> grzyb?????????/


Idz do lekarza - dermatologa, przyjmuje bez skierowania.

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: puma (---.system-sat.pl)
Data: 28 mar 2010 - 01:05:03

witajcie. jeśli chcecie, żeby plamy zrobiły się blade to spróbujcie papki z zielonej herbaty- herbata musi być na luz, nie w torebkach. trzeba zaparzyć tę herbatę i jak listki się rozwiną to odlać płyn. nakładać tę papkę na zmiany i zawinąć w folię spożywczą. można trzymać nawet całą noc. mnie to pomaga, myślę, że warto spróbować.

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: lulus (109.243.191.---)
Data: 28 mar 2010 - 20:35:42

witam was wszystkich
na tematy sody coś wam napiszę
Soda nie jest lekarstwem na łuszczycę jak niektórzy myślą
soda pomoże tylko w przypadku osób u których występują drożdżaki candidia
Soda pomaga w zwalczaniu tych drożdżaków ale to nie jest kuracja 100%
Po zastosowaniu Sody zaobserwowano zmniejszenie wysiewu łuszczycy zmniejszenie dolegliwości bólowych ze strony stawów dlatego że częściowo pozbyły się te osoby ognisk siejących w tym przypadku drożdżaki candidia
więc przed zastosowaniem Sody proponuję zrobienie badania kału na drożdżaki candidia jeśli wynik będzie dodatni biegusiem do lekarza pierwszego kontaktu
pozdrowionka dla wszystkich biedronek

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 kwi 2010 - 21:35:48

Wsazania do stosowania sody to ciezka kwasica metaboliczna,zatrucia lekami przeciwdepresyjnymi,hiperkaliemia ,odwodnienie niewiem czy to wszystko pochodzi od drozdzycy ale watpie

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Anka23-OD8latjuzMAM:) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 kwi 2010 - 15:46:40

ja mam tylko na glowie, ale strasznie duzo i pojedyncze kropki ale tez zaczne, a co mi tam raz sie żyjesmiling smiley mi pomaga bardzo kąpiel w wywarze z suszonych liści orzecha włoskiego dodanym do kąpieli, tylko z głową sobie nie moge poradzić, ale spróbuje to, może zadziałasmiling smiley zaciekawiło mnie to bardzo więc jeden raz więcej czy mniej być królikiem nie robi mi żadnej różnicysmiling smiley w szpitalu też tetują na każdym maści, jak dają na wizyciesmiling smiley
Niech moc będzie z namismiling smiley

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 27 kwi 2010 - 12:01:00

I jak dziala na was ta sodka bo ona faktycznie na luszczyce nie dziala tylko jak sie ma jakis inny problem

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: anpen (89.231.189.---)
Data: 02 maj 2010 - 21:38:23

Witam Lena, czy podane dawkowanie dotyczy: 1 płaska łyżeczka na szklankę czyli 250 ml wody, czy ta sama 1 łyżeczka ma być rozpuszczona jak piszesz w 4-5 szklankach wody czy w 1 litrze lub 1,25 litra, bo to znacznie zmienia stężenie, a co za tym idzie działanie i wpływ na organizm.

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: elam (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 maj 2010 - 22:21:16

Ja również błagam-przepis na tą sodę,a właściwie ile sody?Po łyżeczce na 1 szklankę?Czy może łyżeczkę na litr?Proszę o odpowiedż-chcę spróbować...Na mój rozum jak wyczytałam że to jest 60gr.na tydzień to chyba 1 łyżeczka na 1 litr wody.Chcę pomóc najbliższej mi osobie, a nie zaszkodzić-próbowaliśmy już wszystkiego...A może jednak...

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Dsmturbo (77.252.190.---)
Data: 12 maj 2010 - 15:51:59

1 łyżeczka na jedna szklankę pisze na pierwszej stronie postu wystarczy poczytaćsmiling smiley i 1-2 szklanki na dzień...

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: swieżak (109.243.185.---)
Data: 12 maj 2010 - 21:40:55

Ciekawe spróbujemy. Napewno
Jak nie pomoże to przynajmniej bede wiedział że nie.
W sumie co mi tam jebac łuszczyce w każdej odmianie!!! I yak już za dużo przez nia straciłem

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: mariusz (---.ostrog.net.pl)
Data: 17 maj 2010 - 16:38:36

witam.
poczytajcie o olejku oregano,
podobno bardzo dobry w walce z grzybami.
sody pic nie bede bo szkoda mi zoladka,
ale z tym olejkiem chyba sprobuje

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: vanilla (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 maj 2010 - 20:59:58

no wlasnie...i jak idzie to picie sody?? ktos stosuje? jesli tak to prosze o zdanie relacji smiling smiley pozdrawiam!

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 sty 2011 - 08:55:21

I jak z tym piciem sody pomogło,kiedyś zapytałam lekarza co o tym sądzi odp.że jak ktos ma zakwaszony organizm to soda przywraca równowage kwasowo-zasadową,też spróbowałam ,mniejsze ilości,bo wyczytałam że jak ktoś ma przetoki w jelitach to je oczyszcza czy coś takiego

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: graska (---.toya.net.pl)
Data: 03 sty 2011 - 14:12:40

ja bym się bała pić tą sodę też słyszałam że można dostać wrzodów na żołądku od częstego picia,też mam spory wysyp,nie zaryzykowałabym...

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: MALINA (---.reyu.net.pl)
Data: 05 sty 2011 - 21:39:23

WITAM WAS WSZYSTKICH.

MAM 25 LAT.ROK TEMU URODZIŁAM CÓRECZKĘ.W CIĄŻY POJAWIŁY MI SJESTIĘ JAKIEŚ PLAMY NA BRZUCH.POJECHAŁAM DO SZPITALA NA ODDZIAŁ DERMATOLOGII I STWIERDZONO U MNIE ŁUSZCZYCĘsad smileyNIE WIEDZIAŁAM JESZCZE JAKA TA CHOROBA JEST CIĘŻKA DO LECZENIA,UPIERDLIWA...
MÓJ TATO MA ŁUSZCZYCĘ...
NIE MIAŁA MNIGDY TAK MOCNEGO WYSIEWU JAK TERAZ.
BYŁAM CHORA NA ZATOKI I BRAŁAM ANTYBIOTYKI.PO ZAKOŃCZENIU BRANIA ANTYBIOTYKÓ PO TYGODNIU MNIE WYDYPAŁO.JESTEM ZŁAMANA!!!STRASZNIE WYGLĄDAM.JESTEM OD STÓP DO GŁOW W CZERWONYCH PLAMACH.MIAŁAM MAŚCI,KTÓRE MI NIC POMOGŁY.OD 3 TYG CODZIENNIE SMARUJE SIĘ EMULSJĄ EMOLIUM.WIDZĘ POPRAWĘ.PLAMY JAŚNIEJĄ NIE ŁUSZCZĄ SIĘ.12 STYCZNIA MAM SKIERWONIE DO SZPITALA.JAK MI TAM POMGĄ??ILE TO BĘDZIE TRWAŁO?NIE MOGĘ BYĆ DŁUGO W SZPITALU PONIEWAŻ MAM 2 MAŁYCH SZKRABÓW.PROSZĘ PORADŹCIE COŚ??!!!
A Z TĄ SODĄ TO CHYBA SPRUBÓJĘ.

POZDRAWIAM

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: Krzys Londyn (---.13-2.cable.virginmedia.com)
Data: 19 lis 2011 - 19:23:52

Witam wszystkich ja mieszkam w Uk i tu sa masci na sterydach co pomagaja blyskawicznie ale 3ba caly czas to stosowac bo jak sie przestanie to wraca za tydzien a nie wiem jakie sa skotki uboczne przepraszam za pisownie pozdrowienia P.S. w razie pytan piszcie na maila

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: ktoś (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 lis 2011 - 08:49:11

smarujcie woda utlenioną, pomaga na bank, wcierać

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 22 lis 2011 - 08:53:51

Owszem woda pomaga zwłaszcza na dłonie +natłuszczanie maścią z wit A

Re: znalazłam tani sposób na to k@$&??!!!!
Wysłane przez: bolo (83.142.182.---)
Data: 22 lis 2011 - 22:51:53

Student z sterydami uważaj bo to cholerstwo ma takie skutki że przydzie moment i już nie poużywasz sobie a przecież jesteś młody