CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: michał (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 20:23:33

Mam do was pytanie które dręczy mnie tak od roku??
jak to jest ze o przeróżnych chorobach rozmawia sie w TV,robi sie wielkie akcje uświadamiające ludzi, a na temat łuszczycy nei ma NIC!! nie denerwuje was to?? pytania ludzi czy <moge sie tym zarazić?,co to wogóle jest>
Ja uważam ze taka akcja była by przydatna by ten cholerny kraj i jego mieszkańcy którzy zachowują sie jak rasistowskie świnie zaczeły troche myślec....... wiem ze to troche ostre słowa ale czasem każdy z nas ma dosyc spojrzeż i szeptów za plecami........

Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 20:51:03

Jakis czas temu jakiś pan mowił ze będą robić jakis program o łuszczycy tongue sticking out smiley dokładniej to chyba ktoś z TVNu był ale nie jestem pewna winking smiley Pozatym jak żyje nie widziałam praogramu o łuszczycy tongue sticking out smiley Pozdrawiam

Re: CZY NIE UWA?ACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 27 wrz 2005 - 21:33:49

wiem, ?e kiedy? w 'rozmowy w toku' co? o '? by?o smiling smiley tz ja nie widzia?em ale moja Sylwia mi m?wi?a winking smiley

P.S. jakby kto? wiedzia? o jakim? prog w TV to dajcie zna? smiling smiley sam ch?tnie pos?ucham co tam 'ciekawego' ( tongue sticking out smiley ) gadaj? smiling smiley

Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Owoc (62.233.243.---)
Data: 28 wrz 2005 - 02:18:13

Oglądałem Rozmowy w toku ale nie dokładnie. Był poruszany temat łuszczycy ale wydawało mi sie że mnie to nie dotyczy do puki nie poznałem mojej dziewczyny z tym problemem ( bo wydaje mi sie że tak można to nazwać) a szkoda że nie słuchałem dokładnie.
może teraz więcej bym coś o tej chorobie wiedział i nie zadawał bym głupich pytań jak do tej pory w tematach dotyczących... sad smiley

Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Justi (---.acn.waw.pl)
Data: 28 wrz 2005 - 14:30:39

rzeczywiście, o łuszczycy mówili w Rozmowach w toku,a jakiś czas temu znowu powtarzali, ale to nie było tylko o łuszczycy ale i o innych chorobach skóry. Nie pamiętam tytułu programu ale ogólnie to było to w kontekscie tego że ludzie się brzydza i boja ludzi z takimi chorobami skóry.

Re: CZY NIE UWA?ACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 wrz 2005 - 15:45:25

Owoc, jak masz jakie? pytania, w?tpliwo?ci to wal ?mia?o smiling smiley
sorry, jak Cie '?le potraktowa?em' to sie wiecej nie powt?rzy smiling smiley

pozdrowionka smiling smiley

Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: dorota (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 29 wrz 2005 - 20:25:36

hej, no właśnie, co do programu o łuszczycy, jedna osoba kiedyś dała pomysł żeby zrobili program na ten temat w rozmowach w toku, i zbierała chętnych którzy wystąpiliby w programie i opowiedzieli właśnie o naszych problemach itp., ze względu na to że osób zgłosiło się za mało, zrobili program pod innym tytułem i zaprosili ludzi do studia z łuszczycą, i z atopowym zapaleniem skóry.Także pomysł był naprawdę dobry, i jestem pewna, że gdyby ktoś z nas chciałby wystąpić w rozmowach w toku, to zrobiliby taki program tylko o nas, czyli o łuszczykach.... tyle że mało nas odważnych......ale jak się zbierzemy ekipą to trzeba dzwonić do Drzyzgi i będziemy kręcić film <lol2> smiling smiley)

Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 29 wrz 2005 - 21:53:12

Pełen optymizm tongue sticking out smiley

Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 29 wrz 2005 - 22:10:24

uh yeah grinning smiley

Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 07:00:29

Ja widziałam ten program ale to było baaaardzo dawno i niewiele Pamiętam, ale to prawda ze o łuszczycy było niewiele.
Czytałam że nie było chętnych do wystąpienia w Rozmowach w toku.
Ludzie ukrywają swoją chorobę i wstydzili się wystąpić,
a ja bym poszła a co mi tam smiling smiley hihihi smiling smiley

Re: CZY NIE UWAŻACIE ZE TO DZIWNE??
Wysłane przez: jado (87.207.114.---)
Data: 01 pa� 2005 - 16:08:21

Bo wiecie, jak to jest z łuszczycą? Niestety jest generalnie niewyleczalna, niestety. Jest to swego rozaju defekt genetyczny spotykany już u ponad 8% poplacji ludzkiej. Oczywiście jest wiele odmian i stanów zaawansowania tej choroby, ale tak jest i już.
A co do odczuć współmieszkanów naszje planety na widok człeka z łuszczycą powiem tak: letni dzień, więc jestem w bluzce bez rękawa aby Ł potraktować witaminą Słońce i stoję w kolejce w sklepiku osiedlowym. W pewnym momencie poczułam bardzo mocno, że przygląda mi się ktoś... a była to dziewczyna, która stała za mną i z przerażeniem i obrzydzeniem patrzała na me ramiona z już podleczoną Ł.
Do tego ciekawostka otóz ja nie zmaltratowałam i nie "upiększyłam" swego ciała z rozmysłem bądź bez niego, natomiast ta dziewczyna była wykolczykowana i wytatuowana na maxa. Mnie to nie raziło, więc czemu ją moja choroba tak?
Myślę, że tak się dzieje bo ludzie nie mając doczynienia z czymś innym boją się tego, bo taka jest ich natura i nic tego nie zmieni. Kiedyś bali się ognia teraz np. naszej choroby.

Pozdrawiam :-D