Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Opinie o DCT
Wysłane przez: dr_Kidler (193.19.104.---)
Data: 29 wrz 2005 - 23:11:37

Na forum znajduje sie wiele informacji na temat preparatu DCT. Jednak sa one dosyc rozproszone. Chcialbym w tym watku usystematyzowac wszystkie opinie na ten temat. Prosze kazda osobe,ktora stosowala ten preparat o krotka i zwiezla wypowiedz: jak dlugo stosuje DCT oraz jakie zauwazyla pozytywne oraz negatywne skutki dzialania preparatu. Prosze o wpisywanie sie tylko raz i nie podejmowanie zadnych dyskusji. Ma byc prosto i przejrzyscie smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 20:24:26

Hehehe winking smiley Nie stosowałam ale ponoc bardzo pomaga i to wiekszość smiling smiley

P.S Nie zachowuj sie tak "ostro" wobec nas bo znowu bezie jadka na forum...juz był taki który wprowadził tu "reżiM" i żle skonczył smiling smiley Ja tylko ostrzegam winking smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 21:04:18

Na mnie DCT podzia?a?o po ok tygodniu... po 2 tyg mia?em ju? g?adziutk? sk?re ale po ok 2 tyg bez smarowania wychodzi spowrotem...


korzystaj?c z okazji chcia?em 'Gogusia pozdrowi? tongue sticking out smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Lolek (---.chello.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 21:25:22

... i najgorsze, że drugi raz DCT juz tak nie działa (efekt jak po sterydach-przynajmniej u mnie)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 01 pa� 2005 - 06:38:19

Ja uzywałam DTC niestety miałam tylko jedno opakowanie i nie dokonca sie wyleczyłam ale zato skóra zchodzi mi do tej pory :/

tak sobie pisze ale właściwie to jeszcze się nie obudziłam no to tyle cmok dla wszystkich smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: dr PLAMA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 01 pa� 2005 - 14:43:33

Na mnie działało na początku bardzo dobrze. Ale z czasem wszystko wyszło spowrotem. Po dwóch tyg nie stosowania zmiany zrobiły się grubsze niż przed stosowaniem dct, gorące (parzą mnie jak hol....ra), zmieniły barwe na ciemniejszą. Porawił się jedynie stan paznokci rąk.
Ps. dct porobiło mi trwałe i nieusuwalne plamy na parkiecie.....niezły kwas
A tak się cieszyłem że znalazłem lek na ten syf.
POZDRO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: dorota (---.wroclaw.mm.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 22:23:54

ja również to stosuję,po tygodniu skórkę miałam już gładziutką, więc przestałam tym smarować i nawilżałam, ale widzę że powoli znowu wyłazi, więc zacznę kurację raz jeszcze, poprawię solarium i będzie super smiling smiley (bynajmniej mam taką nadzieję).Moja opinia jest pozytywna ponieważ już baaaardzo dawno temu nie miałam tak gładziutkiej skórki na łokciach smiling smiley nawet przebarwienia mnie nie wkurzały smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Jola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 23:39:38

Dla mnie ten preparat jest rewelka!!!! Nie mam zadnych przebarwien na skorze, skora gładka po 2 tygodniach, jestem zadowolona!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: wiktor (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 pa� 2005 - 03:22:34

gdzie kupić to DTC,czy potrzebna jest recepta?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 04 pa� 2005 - 12:52:51

nie kupisz tego w aptece mozna zamówić przez internet lub dowiedziec sie czy w Twoim mieście można to kupić.....wiem ze mozna kupic w Krakowie, Szczecinie i chyba Wrocławiu.

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Jola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 04 pa� 2005 - 16:03:59

...... na targach medycyny niekonwencjonalnej...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Dorotka (---.chello.pl)
Data: 04 pa� 2005 - 16:12:28

Właśnie :p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Kasia (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 05 pa� 2005 - 09:25:17

A u mnie nawroty po DTC s? najwi?ksze w miejscach kt?re wcze?niej bez opamietania traktowa?am sterydami. Tam gdzie ich praktycznie wcale nie nak?ada?am wygl?da wszystko ca?kiem nie?le. Po sterydach zawsze nawr?t u mnie zaczyna? si? od roz?eg?ych czerwonych plack?w. Po DTC s? to drobne plamki(opr?cz tych miejsc gdzie latami smarowa?am dermovate'em, novate'em, clobederm'em - chocia? za ka?dym razem i te miejsca staj? sie nieco mniejsze)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: izabela (---.stk.net.pl)
Data: 05 pa� 2005 - 11:27:26

numer pod ktorum mozna zamowic DCT to 601746514

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Zaneta (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 pa� 2005 - 15:22:41

Na jakiej stronie mozna zamowic DTC i ile to kosztujw?
Prosze o odpowiedz..
Zaneta

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: Jola (---.adsl.inetia.pl)
Data: 21 pa� 2005 - 15:51:38

republika.pl/ninghong/Sklep.htm

sa tam podane ceny

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 pa� 2005 - 19:46:28

Możesz zamówic również u Bonifratów
www.ziola.anv.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Opinie o DCT
Wysłane przez: szun (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 21 pa� 2005 - 20:45:47

mamy do czynienia z lekarzem

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.