Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
łuszczyca dłoni
Wysłane przez: mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 22:07:28

na wew stronach dłoni skóra jest gruba,łuszcząca i strasznie pęka trwa to już 25 lat!!!Najgorsze są pęknięcia - strasznie bolą!! lekarze twierdzili i twierdzą, że to łuszczyca, próbowałem już chyba wszystkiego z mizernym skutkiem.Jeżeli ktoś ma takie zmiany niech podzieli się ze mną doświadczeniami.P.S. jutro wypróbuję liście orzecha.Proszę odpowiedzcie!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 22:11:34

Hmm.. wszyscy sa zachwyceni preparatem DCT ( alb DTC tongue sticking out smiley) moze i ty sprobuj winking smiley Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 22:26:52

cześć Kucajka! dzięki za odpwiedź ale jak mam szukać tego DCT i co to jest i co się z tym robi? Proszę podpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 22:28:45

hmm o DCT dużo było w wcześniejszych wątkach smiling smiley poszukaj napewno znajdziesz winking smiley

zdrówka życze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 22:30:21

Dzięki spróbuję

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 22:30:58

powodzenia smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: Kucajka (---.unreg.tvk.wroc.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 22:32:23

DCT to płyn... ponoć dość sterydowy...nie znajdziesz go w żadnej aptece tylko np na targach medycyny naturalnej lub na jakiejś stronie internetowej ( ktoś ostatnio podawał i strone i nr telefonu to musisz poszukac ) ostatnio chyba każda osoba ktora przyjdzie na forum i prosi o pomoc słyszy odemnie to samo ... DCT grinning smiley jakos mi sie tak ostatnio usrało.... no bo jak kazdy mowi ze pomaga tongue sticking out smiley hehe tongue sticking out smiley co ja tyle razy "ostatnio" pisze?? grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 22:39:24

czy DCT to Dermatitis Clear Tincture ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: Mat (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 wrz 2005 - 22:40:47

tak smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: anna (---.crowley.pl)
Data: 15 pa� 2005 - 19:35:21

Mam to świństwo od 1,5 roku. Maści nie pomagały, wysypywało jeszcze bardziej. Próbowałam też DCT, owszem pomogło, ale po tygodniu nastąpił nowy wysiew. Od jakiegoś tygodnia stosuję maść ichtiolową (ok.2,00 zł) oraz naftę kosmetyczną (10 zł )z olejkiem pichtowym (25-40 zł) 1 część olejku i dwie części nafty. Smaruję dłonie kilka razy dziennie i są rewelacyjne wyniki, skóra nie pęka i nie swędzi. Właściwie to nie widać, że mam łuszczycę i przestałam odczuwać stres z tego powodu. Spróbuj, może Tobie też pomoże. Skorzystałam z porad na forum i kilka razy moczyłam ręce w wywarze z liści orzecha włoskiego, po takim moczeniu skóra stawała się elastyczniejsza, jednak mam kłopot z uzyskaniem liści, więc zaprzestałam. Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: mariusz (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 pa� 2005 - 20:32:17

Cześć Aniu!
Dzięki za podpowiedź wypróbuję zaraz ten olejek pichtowy z naftą!!!
Wdzięczny jestem za każdą poradę może wreszcie kiedyś trafię na coś co mi pomoże.
Dziękuję i pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: Ela (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 pa� 2005 - 21:03:54

DO Mariusza,
Lisc orzecha chyba dezynfekuje, ale tez wysusza. A czy probowales wlaczyc mocno do leczenia witamine A?
Mozna to zrobić przez:
- Krem ochronny z witamina A. (koszt 2-3zl), mi bardzo pomaga gdy skora peka. Smarować jak najczęściej.
- Regularne picie soku z marchwi, aby dostarczyć vit. A od wewnątrz.

Życzę powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: robert (---.uni.opole.pl)
Data: 18 pa� 2005 - 12:29:59

ja na rece używam Kermuren 5% za 15 zł w aptece bez recepty jest świetny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: IWKA (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 pa� 2010 - 19:45:44

Kochani,też przerabiałam różne maści.Nic Wam nie pomoże,może na chwilę.Naturalny olej z pierwiosnka,moreli,avokado i z kiełków pszenicy.Olej z pierwiosnka piję,a pomieszany np z avokado do smarowania.Kąpiele w płatkach owsianych,albo w słomie owsianej.To rewelacja!!!Faszerujecie się chemikaliami,tak jak ja kiedyś.Piszcie na [email protected] mam na imię Iwona pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: IWKA (---.adsl.inetia.pl)
Data: 20 pa� 2010 - 19:51:44

Jeszcze raz IWKA.Kochani jak ja teraz doczytałam że niektórzy z Was cierpią tyle lat,to w pale mi się nie mieści!!Napiszcie,doradzę,ja przez rok nie podałam ręki i nie wyciągnęłam jej po reszte w sklepie!!Tyle lat cierpieć?? anowi667@ wp.pl

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: grzesiek (---.range86-186.btcentralplus.com)
Data: 20 pa� 2010 - 21:11:58

wstydzisz sie pisac na forum o swoim sposobie?po to jest forum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: Bozena Siedlecka (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 19 cze 2013 - 12:52:43

DCT to jest nalewka Dermatitis Clear Tincture znana również pod nazwą Flucinar. Mozna ja nabyć na targach medycyny naturalnej koszt 25 zł.Informacja znaleziona w internecie na forum

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łuszczyca dłoni
Wysłane przez: N (212.59.252.---)
Data: 19 cze 2013 - 18:36:00

Flucinar to steryd mylę się ?????

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.