Protopic dobry na łuszczycę??
Wysłane przez: Kassia18 (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 14 maj 2010 - 16:00:09

od kilku miesięcy mam krosty na twarzy. jestem pewna ze to łuszczyca bo jest ona powszechna w mojej rodzinie i wiem jak ona wygląda. dermatolog zapisał mi na to Protopic, ale ja czytałam w internecie ze ten lek stosowany jest na AZS. czy wiec powinnam go kupowac??? ponieważ jest on drogi i nie wiem czy oplaca mi sie go kupowac

Re: Protopic dobry na łuszczycę??
Wysłane przez: goldi (212.244.229.---)
Data: 14 maj 2010 - 23:02:35

Protopic jest dobry na twarz uszy gorzej działa na ciało na twarz jest najlepszy i bezpieczny jesli chodzi o twarz mam wiecej akurat tej masci z niemiec i tanio sprzedaje 120 zł za 30 gram - w aptece 180 a mała tubka 65zł 10 gram- w aptece wiec warto mailbym tez duza tubke protopic az 60 gram w cenie 200zł jak ktos zainteresowany pisac [email protected]

Re: Protopic dobry na łuszczycę??
Wysłane przez: ula (---.nat.rev.ndi.net.pl)
Data: 15 maj 2010 - 12:52:27

Maść Protpoic jest faktycznie dla chorych na AZS ale jak mówi mój dermatolog świetnie sprawdza się też dla łuszczyków - czego jestem przykładem. Od ponad 4 miesięcy nie mogłam sobie poradzić z łuszczyczą na twarzy. Miałam całe czoło zajętę - jedna czerwona rana. Po zastosowaniu maści na noc rano było już widać efekty - czoło zrobiło się różowe lekko a na następny dzień było już normalnego koloru. Uważam, że chociaż droga ta maść ale warta kupienia. I co najważniejsze jest bez sterydów.

Re: Protopic dobry na łuszczycę??
Wysłane przez: rill (---.centertel.pl)
Data: 16 maj 2010 - 23:13:37

tak to prawda. Ja z protopikiem zyje od 4lat i niektore zmiany na twarzy znikly na zawsze winking smiley nie wolno isc z nim na slonce!!