migdalki
Wysłane przez: obi (---.intern.klinikumsolingen.de)
Data: 01 pa� 2005 - 16:55:10

chcialem przekazac ze po wycieciu migdalkow WSZYSTKO wrocilo do normy !ta operacja jest bezplatna dla ubezpieczonych a przekroczony poziom powoduje wysyp.

Re: migdalki
Wysłane przez: martita (---.rev.vline.pl)
Data: 01 pa� 2005 - 17:51:44

no ta, tez o tym mysle, szczególnie że mam spore problemy z infekcjami migdałków, ale odradzają lee, potem że niby mogą być problemy z oskrzelami. a Tobie co powiedzieli na ten temat? pozdr!

Re: migdalki
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 02 pa� 2005 - 00:18:52

Nie bój zaby jeśli to am poprawić twój stan to wycinaj!!
Ja nie jestem łuszczykiem(mój facet tak)ale też zauważyłam duuuużą poprawę jeśli chodzi o stawy.Jedynym przykrym(dla mnie)skutkiem ubpocznym jest alergia na kurz.Ale to podobno zdaża się u dorosłych po usunięciu migdałków.
Powodzeniasmiling smiley))

Re: migdalki
Wysłane przez: aga (---.intern.klinikumsolingen.de)
Data: 02 pa� 2005 - 08:37:54

ja mam usuniete migdaly a pozatym one funkcjonuja tylko do 9 roku zycia.potem one zanikaja a infekcja nie i stan sie pogarsza jesli byly juz powarznie zainfekowane.

Re: migdalki
Wysłane przez: obi (---.intern.klinikumsolingen.de)
Data: 02 pa� 2005 - 08:52:17

co wszystko prawda.zbadac sie warto a na wszystkie ogniska zapalne w organizmie dzialaja zapalnie.nasze organizmy sa szczegulnie na infekcje i wszelkiego rodzaju podraznienia podatne.dlatego reaguja przeciwcialami ktore sa potem zwane LUSZCZYCA.dlatego stosujemy kremy ktore sa przeciwbakteryjne i nawilzajace.