Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: MICHAl121 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 lip 2010 - 12:36:04

Witam wszystkich borykających się z problemem łuszczycy na ciele.Jest na to spopób,uwierzcie mi.wiecej informacji˛pod adresem email [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Myszka25 (---.159.0.99.nsti.pl)
Data: 19 lip 2010 - 14:17:20

a czy moglbys tutaj na forum napisac jaki to niby sposob ,chyba to nie zaden problem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: ewa (80.48.230.---)
Data: 20 lip 2010 - 08:58:43

Ja sobie kupiłam na allegro maść z konopii indyjskich .wyszłam pare razy na słoneczko posmarowana i mam efekt rewelacyjny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: MICHAl121 (---.icpnet.pl)
Data: 20 lip 2010 - 13:10:35

Wszelkie informacje na temat leczenia uzyskacie Państwo pod num tel.697182671

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 21 lip 2010 - 22:07:39

Zastanawiam się dlaczego nie chcesz podać na forum tego skutecznego leczenia łuszczycy!!! Czyżby znowu jakaś "ściema" i naciąganie na drogie kosmetyki? Gdybym to ja znała skuteczny sposób podleczenia tego paskudztwa,to zaręczam-podzieliłabym się tą wiadomoscią z całym światem!! Pozdrawiam serdecznie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: aniszka (---.CNet.Gawex.PL)
Data: 21 lip 2010 - 22:13:50

nie wierze w te cudowne środki choruje już 24 lata i wiem że nie ma skutecznego lekarstwa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: damian (77.252.190.---)
Data: 21 lip 2010 - 23:06:13

oj Dana Dana.. A myslisz czemu największe hurtownie kosmetyków nie rozdaja swoich przepisów za free... Bo każdy chce zarobić.. A najlepiej sie zarabia na chorych bo ci zapłaca każda cene by tylko wyzdrowiec... Ale oczywiście Pan "michał121" nie rozda tej inforamcji za free o ile wogóle jest ona dla kogoś przydatna... Bo każdy organizm jest inny i pewnie kolejny "cudowny" lek może zadziała tylko na garstke ludzi albo na nikogo.. Jak ktoś chce się bawić w te bujdy to Pan "michał121" napewno udzieli info za odpowiednią opłata;p

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: thony (---.81-167-234.customer.lyse.net)
Data: 22 lip 2010 - 12:36:34

Ludzie nie kontaktujcie sie takimi zawodnikami , to klasyczny naciagacz ! po to jest to forum żeby właśnie tutaj pisać !!! a nie na prv !!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 22 lip 2010 - 22:58:46

Tak też myślałam,że znowu "przypałętał" się "cudowny uzdrowiciel"!!!! To jest obrzydliwe,że ludzie są aż takimi krętaczami i próbują zbijać majątek na cudzym nieszczęściu.Cóż-takie to już jest to nasze życie.Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: GARRASpa - relaxačné centrum (---.178-40-8.t-com.sk)
Data: 26 lip 2010 - 09:55:58

Sprobuj leczenie na Slovacji s rybami Garra rufa a bendžeš spokojny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Pawello (---.nat.dominet.net.pl)
Data: 26 lip 2010 - 11:34:30

Ewa kupiłem ten balsam z konopii indyjskich sprawdzę go na łuszczycy i bd pisał kazdemu tutaj czy pomogło czy tez nie wiec bądźcie dobrej nadziej pozdrawiam ;] > opis choroby - plamki małe mam na całym ciele lekko łuski się robią no i swędzi miejscami, a co najlepsze dowiedziałem się jak bylem u dermatologa ze dostałem ja przez nie wyleczona anginę jak bylem chory z 1mc temu to leków nie brałem ktore mi lekarz przepisał 2 dnia choroby tylko sam apap i po 3 dniach już wszystko mi przeszło ale za to mam teraz skutek uboczny łuszczyca co jest trochę wstydliwe jak dla mnie a leki około 116zl od dermatologa to się z nimi wstrzymałem i sprawdzam produkt ten co ewa pisała wyżej Pozdro ;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: ewa (80.48.230.---)
Data: 26 lip 2010 - 22:05:29

Ja aktualnie jestem bardzo zadowolona z wyglądu swojej łuszczycy,z dłoni nie mogłam się pozbyć dziadostwa przez pare lat a teraz mam czysciutkie. na nogach mi jeszcze zostały bardzo delikatne ślady ale smaruje się już tylko raz dziennie no i nie ma słoneczka. Zobaczymy co będzie jak przestane się smarować, oby szybko nie wróciło.Pisz Pawello o swoich efektach.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: ewelina7740 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2010 - 22:55:04

dla wszystkich chorych polecam do codziennej kąpieli emolium - jak dla mnie pomaga

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: ewa (80.48.230.---)
Data: 27 lip 2010 - 17:29:49

Właśnie mi powiedziano że z tym dziadostwem dobrze sobie radzi woda utleniona w żelu.Nie wiem bo nie widziałam ale by było taniutko jak by to była prawda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Pawello (---.nat.dominet.net.pl)
Data: 27 lip 2010 - 23:21:57

Po balsamie mniej łusek ale czy pomoze on do konca hmm nie wiem dodatkowo biore Callcium Pantothenicum Jelfa jest to bez recepty i od dermatologa to mam 4,60zl kosztowalo 50tabletek, zobaczymy co los przyniesie bo w wieku 20 lat miec takie cos to nie jest miłe confused smiley pozdrawiam wszystkich no i zdrowiejmy wszyscy bo jak mi dermatolog powiedzial ze to jest choroba nie uleczalna to sie zalamalem i pytal sie czy nie chce isc do szpitala na 3 tygodnie confused smiley, mysle ze wylecze to i wy tez piszcie ludzie co komu pomaga itp. Pamietajcie o DIECIE , ostre smazone nie jesc i cos tam jeszcze i duzo pic tyle powiem ;]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 lip 2010 - 07:58:58

Mnie jak narazie schodzi po wyciagu z kasztanowca az jestem zdziwiona a kosztuje cale 6zl no i natluszczam plamy tylko bo zdrowa skora jest gladka i delikatna

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Michal121 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lip 2010 - 11:56:48

Ludzie to nie jest naciaganie na sianio!!po prostu nie moge nic więcej napisac bo jestem tylko pośrednikiem jeśli ktoś jest zainteresowany moge powiedzieć tyle że jest to leczenie metodą opażenia i na prawde działa jeśli ktoś nie wierzy mogę przeslać zdjecia!!

[email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: xxxxx (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 lip 2010 - 13:08:34

Hej metoda oparzania to moja babcia skubala kury na rosolek a ty chcesz oparzac skore i tak w stanie zapalnym ciekawe napisz cos wiecej to ci uwierze

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: michal121 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lip 2010 - 13:18:11

jest to nowa metoda na razie wyleczyliśmy tylko jedna osobę bo ludzie nie chcą nam wierzyć,nie dziwie sie bo na prawdę jest dużo oszustów naciągających na pieniądze.
leczenie trwa ok 4 miesiące na skórze pojawia sie zaczerwienienie wygladające jak oparzenie po czym łuszczyca całkowicie znika.mamy zdjęcia z postępem leczenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: pablos (---.tychy.pl)
Data: 28 lip 2010 - 14:42:24

michał121 ma racje ja chodziłem na lampy i dopiero gdy mnie poparzyło to plamki były czerwone a potem białe i łuszczyca zeszła. najlepiej poparzyć się słońcem efekt ten sam tylko teraz jest lipna pogoda ale nie zapominajcie dobrze natłuszczać skórę pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.