Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: MICHAl121 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 19 lip 2010 - 12:36:04

Witam wszystkich borykających się z problemem łuszczycy na ciele.Jest na to spopób,uwierzcie mi.wiecej informacji˛pod adresem email [email protected]

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Myszka25 (---.159.0.99.nsti.pl)
Data: 19 lip 2010 - 14:17:20

a czy moglbys tutaj na forum napisac jaki to niby sposob ,chyba to nie zaden problem

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: ewa (80.48.230.---)
Data: 20 lip 2010 - 08:58:43

Ja sobie kupiłam na allegro maść z konopii indyjskich .wyszłam pare razy na słoneczko posmarowana i mam efekt rewelacyjny.

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: MICHAl121 (---.icpnet.pl)
Data: 20 lip 2010 - 13:10:35

Wszelkie informacje na temat leczenia uzyskacie Państwo pod num tel.697182671

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 21 lip 2010 - 22:07:39

Zastanawiam się dlaczego nie chcesz podać na forum tego skutecznego leczenia łuszczycy!!! Czyżby znowu jakaś "ściema" i naciąganie na drogie kosmetyki? Gdybym to ja znała skuteczny sposób podleczenia tego paskudztwa,to zaręczam-podzieliłabym się tą wiadomoscią z całym światem!! Pozdrawiam serdecznie.

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: aniszka (---.CNet.Gawex.PL)
Data: 21 lip 2010 - 22:13:50

nie wierze w te cudowne środki choruje już 24 lata i wiem że nie ma skutecznego lekarstwa

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: damian (77.252.190.---)
Data: 21 lip 2010 - 23:06:13

oj Dana Dana.. A myslisz czemu największe hurtownie kosmetyków nie rozdaja swoich przepisów za free... Bo każdy chce zarobić.. A najlepiej sie zarabia na chorych bo ci zapłaca każda cene by tylko wyzdrowiec... Ale oczywiście Pan "michał121" nie rozda tej inforamcji za free o ile wogóle jest ona dla kogoś przydatna... Bo każdy organizm jest inny i pewnie kolejny "cudowny" lek może zadziała tylko na garstke ludzi albo na nikogo.. Jak ktoś chce się bawić w te bujdy to Pan "michał121" napewno udzieli info za odpowiednią opłata;p

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: thony (---.81-167-234.customer.lyse.net)
Data: 22 lip 2010 - 12:36:34

Ludzie nie kontaktujcie sie takimi zawodnikami , to klasyczny naciagacz ! po to jest to forum żeby właśnie tutaj pisać !!! a nie na prv !!

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 22 lip 2010 - 22:58:46

Tak też myślałam,że znowu "przypałętał" się "cudowny uzdrowiciel"!!!! To jest obrzydliwe,że ludzie są aż takimi krętaczami i próbują zbijać majątek na cudzym nieszczęściu.Cóż-takie to już jest to nasze życie.Pozdrawiam i życzę wytrwałości!

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: GARRASpa - relaxačné centrum (---.178-40-8.t-com.sk)
Data: 26 lip 2010 - 09:55:58

Sprobuj leczenie na Slovacji s rybami Garra rufa a bendžeš spokojny.

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Pawello (---.nat.dominet.net.pl)
Data: 26 lip 2010 - 11:34:30

Ewa kupiłem ten balsam z konopii indyjskich sprawdzę go na łuszczycy i bd pisał kazdemu tutaj czy pomogło czy tez nie wiec bądźcie dobrej nadziej pozdrawiam ;] > opis choroby - plamki małe mam na całym ciele lekko łuski się robią no i swędzi miejscami, a co najlepsze dowiedziałem się jak bylem u dermatologa ze dostałem ja przez nie wyleczona anginę jak bylem chory z 1mc temu to leków nie brałem ktore mi lekarz przepisał 2 dnia choroby tylko sam apap i po 3 dniach już wszystko mi przeszło ale za to mam teraz skutek uboczny łuszczyca co jest trochę wstydliwe jak dla mnie a leki około 116zl od dermatologa to się z nimi wstrzymałem i sprawdzam produkt ten co ewa pisała wyżej Pozdro ;]

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: ewa (80.48.230.---)
Data: 26 lip 2010 - 22:05:29

Ja aktualnie jestem bardzo zadowolona z wyglądu swojej łuszczycy,z dłoni nie mogłam się pozbyć dziadostwa przez pare lat a teraz mam czysciutkie. na nogach mi jeszcze zostały bardzo delikatne ślady ale smaruje się już tylko raz dziennie no i nie ma słoneczka. Zobaczymy co będzie jak przestane się smarować, oby szybko nie wróciło.Pisz Pawello o swoich efektach.

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: ewelina7740 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 lip 2010 - 22:55:04

dla wszystkich chorych polecam do codziennej kąpieli emolium - jak dla mnie pomaga

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: ewa (80.48.230.---)
Data: 27 lip 2010 - 17:29:49

Właśnie mi powiedziano że z tym dziadostwem dobrze sobie radzi woda utleniona w żelu.Nie wiem bo nie widziałam ale by było taniutko jak by to była prawda.

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Pawello (---.nat.dominet.net.pl)
Data: 27 lip 2010 - 23:21:57

Po balsamie mniej łusek ale czy pomoze on do konca hmm nie wiem dodatkowo biore Callcium Pantothenicum Jelfa jest to bez recepty i od dermatologa to mam 4,60zl kosztowalo 50tabletek, zobaczymy co los przyniesie bo w wieku 20 lat miec takie cos to nie jest miłe confused smiley pozdrawiam wszystkich no i zdrowiejmy wszyscy bo jak mi dermatolog powiedzial ze to jest choroba nie uleczalna to sie zalamalem i pytal sie czy nie chce isc do szpitala na 3 tygodnie confused smiley, mysle ze wylecze to i wy tez piszcie ludzie co komu pomaga itp. Pamietajcie o DIECIE , ostre smazone nie jesc i cos tam jeszcze i duzo pic tyle powiem ;]

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 lip 2010 - 07:58:58

Mnie jak narazie schodzi po wyciagu z kasztanowca az jestem zdziwiona a kosztuje cale 6zl no i natluszczam plamy tylko bo zdrowa skora jest gladka i delikatna

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: Michal121 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lip 2010 - 11:56:48

Ludzie to nie jest naciaganie na sianio!!po prostu nie moge nic więcej napisac bo jestem tylko pośrednikiem jeśli ktoś jest zainteresowany moge powiedzieć tyle że jest to leczenie metodą opażenia i na prawde działa jeśli ktoś nie wierzy mogę przeslać zdjecia!!

[email protected]

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: xxxxx (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 28 lip 2010 - 13:08:34

Hej metoda oparzania to moja babcia skubala kury na rosolek a ty chcesz oparzac skore i tak w stanie zapalnym ciekawe napisz cos wiecej to ci uwierze

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: michal121 (---.adsl.inetia.pl)
Data: 28 lip 2010 - 13:18:11

jest to nowa metoda na razie wyleczyliśmy tylko jedna osobę bo ludzie nie chcą nam wierzyć,nie dziwie sie bo na prawdę jest dużo oszustów naciągających na pieniądze.
leczenie trwa ok 4 miesiące na skórze pojawia sie zaczerwienienie wygladające jak oparzenie po czym łuszczyca całkowicie znika.mamy zdjęcia z postępem leczenia.

Re: Skuteczne Leczenie Łuszczycy!!!!!
Wysłane przez: pablos (---.tychy.pl)
Data: 28 lip 2010 - 14:42:24

michał121 ma racje ja chodziłem na lampy i dopiero gdy mnie poparzyło to plamki były czerwone a potem białe i łuszczyca zeszła. najlepiej poparzyć się słońcem efekt ten sam tylko teraz jest lipna pogoda ale nie zapominajcie dobrze natłuszczać skórę pozdrawiam