pomocy!
Wysłane przez: Baśka, (195.205.209.---)
Data: 29 lip 2010 - 15:25:18

choruje na łuszczyce i zawsze przynajmnoej troche pomagało mi solarium a w tym roku jak poszłam na solarke to wyskoczylo mi duzo drobnych czerwonych krosteczek na rekach ;/ smaruje to maściami (stedydy) i nie schodzi sad smiley
moze ktos z Was tez sie z tym spodkał ??

Re: pomocy!
Wysłane przez: damian (77.252.190.---)
Data: 29 lip 2010 - 16:13:53

no do doszłaś do tego momentu co jasad smiley skóra przyzwyczaiła ci sie do sterydów co powoduje ze nie reaguje na nie, a mało tego od słońca bedziesz miałą pogorszenie łuszczycy.

Re: pomocy!
Wysłane przez: Baśka, (195.205.209.---)
Data: 29 lip 2010 - 16:16:10

załamka;/

Re: pomocy!
Wysłane przez: masakr (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 31 lip 2010 - 11:24:45

ja pierdole co ty damian za glupoty piszesz to sie nawet kura czytac nie da jezeli steryd baska na ciebie nie dziala to idz do lekarza przypisze ci ciut mocniejszy i znowu zacznie dzialac normalnie tych zamoznawczych forumowych garmatologow to sie kurawa juz czytac nie da a solarke zamien sobie na lampy puva 311 sa darmowe i o niebo lepsze bo emituja promieniowanie swietlne o innej czestotliwosci niz solara. Tyle w tym temacie

Re: pomocy!
Wysłane przez: troll is back (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 31 lip 2010 - 11:55:37

a jednak! kolejni analfabeci atakują,heheheeeee

masakr masz pisownie jak uposledzony ihahahaaaaaaa

Re: pomocy!
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 31 lip 2010 - 14:30:10

Baśka, być może masz uczulenie na promienie słoneczne i solarium. Też w tym roku tak mi się zrobiło, byłam załamana , ale wziełam leki przciwuczuleniowe i już jest dobrze. Chodzę na plaże i na solarium i ginie ł... A jak poszłam pierwszy raz na solarium to cały dekolt miałam wysypkę uczuleniową.

Re: pomocy!
Wysłane przez: Pawello (---.nat.dominet.net.pl)
Data: 06 sie 2010 - 10:19:26

niech lepiej mi ktos napisz czym i jak i zeby to bylo szybkie i skuteczne oraz bezpowrotne bo wkurwia mnie juz to a te plamki sie robia coraz większe ... ile czlowiek musi zaplacic za swoje zdrowie ? no ile ktos zna cos pozadnego to niech pisze a niech jepiej nie wkurza ludzi

Re: pomocy!
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 06 sie 2010 - 12:16:16

kochani Cygnolina Cygnolina i jeszcze raz Cygnolina winking smiley
używać puki wakacje tongue sticking out smiley

Re: pomocy!
Wysłane przez: Kasia27 (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2010 - 14:14:12

popieram, popieram i jeszcze raz popieram Reddswinking smiley

Re: pomocy!
Wysłane przez: on (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 sie 2010 - 16:52:40

ja uzywam cygnoliny 0,75 smaruje jedno miejsce tzn łokieć codziennie po godzinie ju prawie 2 miesiac - smaruje jedno bo jakos nie wierze ze moze pomóc i jest tak ze ten mój łokiec owszem pomogło ale stanęło tak jakby w jednym miejscu i juz bardziej sie nie chce cofnąć co moze byc tego powodem ? jak to u was wyglada ? moze stezenie trzeba zwiekszyc jak sadzicie ?

Re: pomocy!
Wysłane przez: wald13 (---.toya.net.pl)
Data: 08 sie 2010 - 03:28:10

WITAMsmiling smiley
czasem wydaje się że jest lepiej ale ...przynajmniej u mnie nic z tego.
Doraźnie, na chwilę pomaga mi relaxżel na bazie aloesu/od razu ulga, tylko szkoda że tak krótkodrinking smileyd klku tyg błoto z morza martwego......... niby lepiej się czuję ale pani ł ma się dalej dobrzesmiling smiley
Z tego co słyszałem to wyjazd nad Morze martwe przynosi dobre rezultaty woda bogata w minerały, właśnie błoto i słońce działające tam wyjątkowo dobrze dla skóry........... gdy tylko będę mogł zrobię sobie taką wycieczkę. na razie bez szans, nowo otwarta działalność, w szczególności gdy jestem sam nie pozwoli

POWODZENIA
wald

Re: pomocy!
Wysłane przez: Redds (---.idc.net.pl)
Data: 08 sie 2010 - 22:51:47

Moja mowa będzie krótka tongue sticking out smiley

do "on"

dwie opcje, albo będziesz trzymał dłużej niż 2 godziny :p zalecam np 3 odrazu
albo zwiększ stężenie na 1% tongue sticking out smiley mi nic nie pomaga jak 2% grinning smiley i stosuje ja już z dobre 4 miesiące z bardzo pozytywnymi efektami tongue sticking out smiley