Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Konwalie też są dobre na łuszczycę
Wysłane przez: MMWW (---.dolsatbelchatow.pl)
Data: 19 sie 2010 - 15:30:40

Ja robię ''miksturę'' z konwalii też pomaga mi na łuszczycę .
Dowiedziałam się o niej jakieś dwa lata temu, od mojej znajomej która miała córkę w wieku 7 lat chorą na łuszczycę. I gdybym nie widziała na własne oczy to w życiu bym nie uwierzyła że to tak pomaga. A w tym roku mnie dopadła ta choroba. Wysypało mnie po anginie.Smarowałam się konwaliami przez około 2 tyg. dzień w dzień i pomogło

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Konwalie też są dobre na łuszczycę
Wysłane przez: Artur (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 sie 2010 - 18:47:33

A jak się robi tą miksture

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Konwalie też są dobre na łuszczycę
Wysłane przez: MMWW (---.dolsatbelchatow.pl)
Data: 19 sie 2010 - 21:19:28

Ja dostałam taki przepis na 1 litr spirytusu 3 solidne pęczki konwalii ,kwiaty z łodygami, do tego 8 samych liści bez łodyg i to zostawiam na 6 tyg. w ciemnym miejscu po tym czasie przecedzam i smaruje . Nie wiem jak to będzie działać na Pana , ale jak na razie to na nas działa leczy sie też mój mąż . A i najlepiej po tym smarowaniu natłuszczać skórę np.ja smarowałam się rano a wieczorem natłuszczałam to zwykłą oliwką .
Lekarz mnie straszył że konwalie to roślina trująca , ale do tej pory żyję i mi nic nie jest.Wybór należy do pana .Pozdrawiam i życzę powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Konwalie też są dobre na łuszczycę
Wysłane przez: xxx (---.chello.pl)
Data: 19 sie 2010 - 22:03:24

Słyszałam już kiedyś o nalewce z konwalii (do smarowania a nie do picia smiling smiley) i jej pozytywnym działaniu. Nalewkę trzeba zrobić w maju, czerwcu wtedy kiedy kwitną kwiaty konwalii bo teraz to chyba nie idzie dostać świeżych.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Konwalie też są dobre na łuszczycę
Wysłane przez: sara1361 (---.146.170.157.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 19 sie 2010 - 22:32:47

Czesc mam 14 lat i od paru miesiecy choruje na łuszczyce co miesiac jezdze na kontrole do dermatologa i zapisuje mi rozne leki ale pomagaja na troche albo wcale moze wy zancie jakes metody??

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.