Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: Scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 wrz 2010 - 13:41:50

W czym się kąpąć,czego dodawać do kapieli aby złagodzić skutki ł,lub ja zaleczyć?

Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 06 wrz 2010 - 07:58:46

Dobrze jest kapac sie w slomie owsianej ale po takiej kapieli trzeba zaraz do lozka mozna tez gotowac liscie selera i dodawac do kapieli

Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 06 wrz 2010 - 20:09:22

proponuje sól, najlepiej z morza martwego, ale ta jest dość droga, ale lekarz polecił mi zwykłą sól, ok 2-3 kg do wanny, polezeć ok 20 minut, potem spłukać umyć się i porządnie natłuścic, np witaminówką lub melkfetem, osobiście to polecam, gdy jest bardzo gruba łuska. można tez dodawać oilatum czy balneum do zwykłej kąpieli, ale i tak po każdej kąpieli natłuszczanie to podstawa. Po soli i natluszczaniu, grube luski schodzą po kilku dniach, ale uprzedzam, ze jeśli ma się zadrapane rany to cholernie boli, ale ja wytrzymałam, a po jakims czasie łuska pięknie schodzi.

Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 19:12:48

dziekuje za odpowiedzi,jeżeli chodzi o sól z morza martwego to można dostać ją w aptekach?Scott

Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 19:38:24

szczerze nie wiem, na pewno na allegro jest i zapewne duzo taniej niz w aptece

Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 wrz 2010 - 22:13:13

dziękuję za odpowiedzi/podpowiedzismiling smiley

Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: Alicja (80.50.130.---)
Data: 20 wrz 2010 - 13:06:50

Hej do kąpieli można dodać mąkę zimniaczaną-bardzo fajnie woda jest miękka.Wiem też że oliwka dla dzieci super działa.I nowość dziś też sobie to kupie emulsje dla niemowląt Oilatumsmiling smiley

Re: Co dodawać do kapieli
Wysłane przez: sikoreczka (---.dsl.teksavvy.com)
Data: 21 wrz 2010 - 01:38:01

Oliwę z oliwek (1-3 łyżek) po wyjściu z wanny możesz również posmarować zmienione chorobowo miejsca,ale w większości przypadków nie jest to konieczne. Nie kupuj drogich płynów,oliwa zrobi swoje !