Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 17
CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 05 wrz 2010 - 16:25:17

HEJ DLACZEGO NIKT SIE NIGDY NIE ODEZWIE...PRZECIEZ TYLE CHORYCH JEST NA WYSPACH...NIE MACIE SIE OCHOTY SPOTKAC POGADAC.TYLKO KAZDY ZAMULA I SIE DASA NIE MA LEKARSTWA I NIE WIADOMO CZY KIEDYS BEDZIE...TRZEBA Z TYM ZYC...I SIE ZALOZE ZE KAZDY JUZ PROBOWAL WSZYSTKIEGO,ALE DALEJ PISZE LEK TAKI LEK SRAKI...NIE PIC ALKOHOLU...CHYBA,ZE JAK JUZ JEST NAPRAWDE OKAZJA...DIETA TO PODSTAWA...I SIE NIE STRESOWAC TYLE-POTRZEBNA MILOSC-DRUGA POLÓWKA BARDZO BARDZO POMAGA...MILOSC LECZY RANY PSYCHICZNE...BEZ NIEJ TO I LEKARSTWA NIE POMOGA
JAK JEST KTOS Z ANGLII NIECH SIE ODEZWIE...MOZNA SIE SPOTKAC,POGADAC,A NIE PLAKAC NON STOP TO W NICZYM NIE POMOZE...JAK KTOS TO BEDZIE CZYTAL TO NIECH TO WEZMIE DO SERCA***JESTESMY WYBRANCAMI I MOZE KIEDYS BEDZIE NAM LZEJ***,ALE TO JUZ W INNYM SWIECIE.
POZDRAWIAM I 3MAJCIE SIE...POZDRAWIAM PAWEL winking smiley))))))

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: seba londyn (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 06 wrz 2010 - 01:06:00

witam londyn wita podaj nr tel tyrkne

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 07 wrz 2010 - 01:46:06

gg moge podac

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Grzesiek Norfolk (---.range86-185.btcentralplus.com)
Data: 08 wrz 2010 - 02:32:34

Witam i pozdrawiam.Sluchajcie mam pytanie,czy zauwazyliscie pogorszenie waszej skory od przyjazdu tutaj?Chodzi konkretnie o jakosc wody i klimat.Ja odkad przyjechalem zauwazylem duze pogorszenie.W polsce nigdy nie mialem az takich problemow a tu jest nieciekawie.Jak wychodze spod prysznica widze straszne zaczerwienienie ognisk l.woda tu podobniez strasznie twarda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: seba londyn (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 08 wrz 2010 - 10:16:59

witaj w klubie podobne widze zmiany po przyjezdzie tutaj nigdy nie mialem problemu z l......wszystko sie tutaj zaczelo bylem juz u tylu lekarzy w polsce w krakowie u doktor sobieraj spiewak z takich znanych mysle o powrocie do polski anglia zle na mnie wplywa jakies leki wam pomagaja prosze oodp pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: Grzesiek Norfolk (---.range86-135.btcentralplus.com)
Data: 09 wrz 2010 - 08:28:03

Coz z kremow to chyba najlepszy dovobet.U mnie obecnie bylo tak zle ze musialem przyjac kuracje Sandimmum Neoral:-( zeszlo ale wraca powoli.tabletki odstawilem jakies 4 tyg temu.Prosimy o opinie innych "Anglikow"czy u was tez nastapilo pogorszenie skory w UK?
Pozdrawiam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: sebus .... (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 10 wrz 2010 - 02:31:05

czy ktos z was jest z londynu moze znacie jakiegos dobrego lekarza z londynu chocby nawt znachora jakiegos napisszczcie gdzie sie leczycie i jakies sa efekty tego leczenia prosze o jakies radyyy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 11 wrz 2010 - 10:06:32

hej ja bylem na lampach one mi najbardziej pomogly,a skóra taka sama w polsce jak i tutaj.Po kazdym prysznicu trzeba sie dobrze nabalsamowac,polecam jakis balsam do skóry suchej.A tak to tez dovobet itp.trzebe troche sie oszczedzac.Ja np.zauwazylem,ze jak pije alkohol jest nieciekawie.Przestalem jesc slodycze czasami jakas czekoladka lub pringelsy.Tylko zielona herbata jak najmniej wolowiny duzo ryb.Mozna by pisac i pisac.pozdro z Nottingham.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: seba londyn (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 11 wrz 2010 - 11:13:05

dzieki pablo za inf.......... jA TEZ ZAUWARZYLEM ZE ALKOCHOL POGARSZA I SLODYCZE I FAIKI ZACZOLEM STOSOWAC MAGICZNE LULECZKI Z CHIN PO 1.5 MIESIACA NIE MIALEM PRAWIE NIC MOZE JAKIES 3-4 PLAMKI CZERWONE NIO ALE BYLEM NA WESELU W POLANDI NO I BA POWROCILAAAAAAA PANI L .......I TO TROCHE WIECEJ MOZESZ PODAC MI DOBRY BALSAM KTORY JEST DOBRY N LUB SAM STOSUJESZ POZDRAWIAM PABLLO

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 12 wrz 2010 - 11:45:09

ello ja uzywam dove "buty body moisturiser"ale to po prysznicu i kapieli.Jak cos wysypie to i tak od srodka to balsam chuja da.I sie tam pomylilem wolowina jest zalecana do jedzenia,ale wieprzowiny nie mozna.Chociaz jesm kielbe czasami, nie obedzie sie bez polskiej kielbaski i wtedy mam wyjebane na zakazy.Jednak nie ma co trzeba dbac o siebie,musi to do wszystkich dotrzec.Lekarstwo to ostatecznosc,spróbujcie cos robic,a nie szukac lekarstw.Bo do 2050 na bank na luszczyce lekarstwa nie znajda.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 15 wrz 2010 - 04:04:31

hej...proponuje uzytkownika marta81...kumata laseczka sama wymislila sklad mascio-balsamu...spróbujcie jej pomoglo.Wam tez moze pomóc..w kazdym badz razie ja czekam na przesylke do England...byc moze dojdzie w tym tygodniu o czym powiadomie chorych tylko z UK...w Polsce moga sie sa,i tym zainteresowac ,bo nie robia nic oprócz narzekania...buzka marteczko ;***

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 24 wrz 2010 - 23:10:56

siema Seba to jest link na te masci...nic z tego nie mam i nie jestem zadnym przedstawicielem.Spróbuj kup jedna i sprawdz i mi uwierzysz ziom.Tam bedzie najpierw smarujesz jedna i pozniej ta druga.Wypróbuj najpierw na miejscach najbardziej widocznych,ja tak zrobilem np.na dloniach itd.nogi,brzuch,plecy nie wystraczy bo jest jej za malo.Chyba,ze kupisz jej wiecej wtedy jest troche upustu.Byles wogole u lekarza GP...niech Cie skieruje do szpitalnego dermatologa tam Ci przepisza lampy UVB jak jestes bardziej wysypany,ktore zajma Ci kolo 3-4 miechow,ale efekty sa niesamowite.90% Ci napewno zejdzie.Pozdro.




http://cgi.ebay.co.uk/Get-rid-Psoriasis-once-and-forever-/260659931470?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item3cb08ae94e

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: SEBBBBBA (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 25 wrz 2010 - 02:34:19

ello pablo na nodze mam jedna wielkosi pimponga i 3 wielkosci 20groszy polskich i kilka malyh na plecach z 15 malych i na lokciu z jednej stronyn tak ze w sumie nie ma tak duzoooooooooooo

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 27 wrz 2010 - 18:20:30

Ello...powinno wystarczyc...ja tez zaczalem brac selen i cynk + witaminy A D E

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: sebbbbabaaaa (---.zone12.bethere.co.uk)
Data: 28 wrz 2010 - 00:50:04

od kiedyyyyyyyyyyyyyyyyyy .............................

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 29 wrz 2010 - 07:30:34

dzien dobry...od tygodnia...biore jeszcze ostropest na watrobe...bo to jest tez b.wazne winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 09 pa� 2010 - 13:32:59

powiem tak szczerze...wszyscy mamy niezle przejebane...i tyle...i co by sie nie stosowalo.To i tak,tego nie mozna tego nie mozna.Pozniej dieta wogole slodyczy zero alko.No dobrze...ja sie moge do wszystkiego dostosowac,ale kurka wodna zeby byly efekty,a jaki sa efekty jak jakis kolezka albo laseczka pisza,ze choruja 30 lat i dalej sa chorzy.Niech wybuchnie do ide na ochotnika w pizdu.Pozdro dla wszystkich o sorry za przeklenstwa winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 14 pa� 2010 - 05:29:36

MYSLE,ZE POWINNISMY SIE SPOTKAC W JAKIMS USTRONNYM MIEJSCU I SIE SPOTKAC...POGADAC I POMÓC SOBIE NAWZAJEM...SOLARA CHUJA DAJE...JEDYNIE LAMPY UVB DAJA JAKIES EFEKTY...ALE NIE CHCE MNIE TAM POSLAC BO MOWIA,ZE WZGLEDEM INNYHC U MNIE JEST OK...ALE LOKCIE,KOLANA WYJEBANE I NIC TAM NIE POMAGA...CHYBA ZNOWU TA MASZ Z TAJLANDII ZAMOWIE TYLKO,ZE DROGA JEBANA...POZDRO Z NOTTINGHAM winking smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 15 pa� 2010 - 20:55:36

MAM NA SPRZEDAZ MASCI DOVONEX I DOVOBET,EXOREX LOTION,DIPRO BASE...FIRMA LEO MASCI Z ANGLII NIE DROGO...JESLI KTOS CHCE PROSZE O KONTAKT

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: CHORZY WIELKA BRYTANIA
Wysłane przez: urszula123 (---.superkabel.de)
Data: 20 pa� 2010 - 22:12:15

Witam *) wszystkich ,,choruje na l.juz 27 lat mam doswiadczenie i praktyke*).
>polecam wszystkim sprawdzona na samej sobie ?luszczyce mialam zawsze silna,praktycznie bez remijsi ,nie liczac 2 ciaz/ prosze was sprobujcie soli z morza martwego..na prawde mi b.pomogla jak nie do kapieliw wanniieto roznch kosmetykow z jej dodatkiem.teraz raczej nie uzywa sie wanien, wiec dusche do kapieli pod prysznic i balsamowa do ciala z firmy NEUTROGENa to super firma ,..jestem w Niemczech tu z kupieniem kosetykow z sola morza martwego nie ma problemu.
Mysle ,ze tak samo jest w Anglii,
Pozdrawiam U

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 1234567891011...->|-->
Bieżąca strona: 1 z 17



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.