Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Inneov Zdrowie włosów DS probiotyk ST11 - opinie?
Wysłane przez: tomfow1 (---.uznam.net.pl)
Data: 01 pa� 2010 - 06:48:40

Kilka dni temu na TVN wypowiadała się pani dermatolog nt. probiotyku ST11. Potem znalazłem, że robi go Inneov. Jest trochę drogi dlatego chcę zasięgnąć opini. Jestem zdecydowany kupić ale cena na m-c to ok 80zł. W reklamie specyfiku piszę że efekty po 2 miesiącach. nie chcę wyrzucić w błoto 160. Proszę o opinie, DZIĘKUJĘ

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inneov Zdrowie włosów DS probiotyk ST11 - opinie?
Wysłane przez: jola_ (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 01 pa� 2010 - 21:39:28

zaczelam stosowac, ale zaczne od tego, ze mam lojotokowe zapalenie skory. Na luszczyce raczej nie pomoze. Jest przeznaczony do walki z lupiezem i lzs. Widzialam badania kliniczne i sa swietne, teraz sprawdzam w praktyce smiling smiley narazie biore piaty dzien-mniej mnie swedzi poki cosmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inneov Zdrowie włosów DS probiotyk ST11 - opinie?
Wysłane przez: tomfow1 (---.uznam.net.pl)
Data: 02 pa� 2010 - 06:52:11

Dzięki za odpowiedź. Ja niestety nie do końca wiem co mi jest. Swędzi mnie głowa, Jak posmaruję kremem nivea jest lepiej. Wtedy nie sypie mi się zaj...sty łupież. Niestety mam to od kilkunastu lat. Po pewnym czasie zwykle co miesiąc muszę użyć maści Elosalik, 2 dni i problem znika znowu na około miesiąc)Teraz mam takiego lekarza co uważa, że wszystko co się sypie to łuszczyca. Nie mam puki co placków na odsłoniętej skórze tylko raczej na owłosionej czerwone swędzące kropki. MOŻE JESZCZE SIĘ KTOŚ WYPOWIE:-) nt. probiotyku. ST11

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inneov Zdrowie włosów DS probiotyk ST11 - opinie?
Wysłane przez: brzydal (---.centertel.pl)
Data: 15 sty 2013 - 17:15:33

Bardzo dobry probiotyk, pomaga nie tylko na łupież ale i na problemy skórne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inneov Zdrowie włosów DS probiotyk ST11 - opinie?
Wysłane przez: Lehho (---.146.32.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 07 lis 2018 - 01:06:10

Witam,
Wiem ze temat od kilku lat nie odnawiany ale poszukuje preparatu/leku ktory zawiera ten probiotyk st 11 ?

Moze ktos pomoże ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inneov Zdrowie włosów DS probiotyk ST11 - opinie?
Wysłane przez: gmvh (---.play-internet.pl)
Data: 12 maj 2019 - 02:53:42

Cześć.
Ja też dołączam się do pytania czy probiotyk ST11 w jakimś leku?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Inneov Zdrowie włosów DS probiotyk ST11 - opinie?
Wysłane przez: Kuba (---)
Data: 23 maj 2019 - 01:03:33

Tak, ja mam coś na skraju LZS i trądziku.

Gdzieś wyczytałem że ST11 działa cuda, ale niestety inneov już go nie sprzedaje. Znalazłem go za granicą pod nazwą "inneov duology", kupiłem i stosuje już 10 dni. Jestem zachwycony.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.