Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Oco chodzi z tymi zastrzykami na łuszczyce
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 30 gru 2013 - 12:08:23

Hahahahhahahaaaaaaaaaaaaa leję hahaha grinning smiley Przyjdź blansz jak wytrzeźwiejesz hahahahahahahaha grinning smiley kurwa dzięki, w końcu śmiech to zdrowie hahahahahaha

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Oco chodzi z tymi zastrzykami na łuszczyce
Wysłane przez: dddd (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 sty 2014 - 02:48:40

Pytałem się w Iwoniczu o leczenie biologiczne. I otrzymałem taką odpowiedź, że aby się na to leczenie zakwalifikować, trzeba mieć dużą ilość zmian, bardzo dużą. Poza tym dowiedziałem się, że tam robią badania nad tym sposobem leczenia i wynik jest taki, że rzeczywiście leki działają rewelacyjnie w przypadku leczenia biologicznego, ale po jakimś czasie znowu następuje wysyp zmian. Skutki są podobne do kuracji PUVA połżczonej z innym leczeniem uzupełniającym. Lekarz z Iwonicza, gdzie mają klinike i laboratorium naukowo-badawcze odradziła mi ten sposób leczenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.