Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: dddd (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 sty 2014 - 02:42:31

Byłem kiedyś u niego i w Iwoniczu też. On jest naprawdę bardzo dobry, tylko że bardzo drogi, w Warszawie wizyta to chyba 200 zł, przynajmniej dawniej tak było. W Iwoniczu to nie wiem, kiedyś miałem ponad 60% zmian łuszczycowych na ciele. Po 3-tygodniach pobytu w Iwoniczu zniknęły wszystkie, było przez kilka lat idealnie. Potem mi się coś pojawiło, więc pojechałem do Iwonicza, pół roku temu, tam profesor jest tylko raz w miesiącu, wtedy leczyła mnie dr Zadworna, teraz też do niej pojechałem i ...katastrofa. Nawet nie obejrzała zmian, przepisała lek, po którym miałem wysyp taki, jak dawniej, nie wiem teraz, co robić, do niej już nie pojadę, zmieniła się, na gorsze, nawet nie miała już szacunku do pacjenta, w przerwie jakieś prywatne rozmowy z kimś, nawet nie przeprosiła,i w ogóle nie musiałem nic pokazywać, nie chciała, przepisała maść za 160 zł i do widzenia. Masć stosowałem. Jest gorzej niz było. Teraz myslę, żeby pojechać do tego profesora, on jest na tyle ambitny, że powinien sobie porasdzić. Chociaż od mojego lekarza rodzinnego słyszałem o innym lekarzu, który jest ordynatorem dermatologii w klinice w krakowie, tez podobno dobry.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: hondzia36 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 kwi 2014 - 00:38:35

Witam
Może ja opiszę w wielkim skrócie swoją"znajomość"z dr.Langnerem.Choruję na łuszczycę 28 lat i chyba nie ma nic czego bym nie próbowała.Jak miałam 18 lat trafiłam do kliniki na Koszykowej własnie pod opiekę dr.Langnera.
Zapamiętałam Go jako bardzo miłego człowieka i jak dla mnie jest to lekarz z prawdziwego zdarzenia.
Pamiętam,jak przy którejś wizycie usłyszałam od Niego takie słowa:"masz łuszczycę i musisz ją pokochać,bo to choroba z którą się żyje..."
I to była najbardziej trafiona diagnoza jaką przez te wszystkie lata usłyszałam.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Sławek (---.satfilm.net.pl)
Data: 28 kwi 2014 - 08:39:42

"pokochać łuszczycę"........zawsze mnie rozwalało takie stwierdzenie. Tak mówią tylko Ci co na nią nie chorują. Bo chory co najwyżej powie, że z łuszczycą trzeba się nauczyć żyć. Pokochać....hahahaha........powiedz choremu na raka, żeby pokochał raka.

Opcje: OdpowiedzCytuj
łysienie plackowate
Wysłane przez: julka (---.cybermax.pl)
Data: 24 lip 2014 - 21:51:26

Czy doktor Langer pomógł komuś z łysieniem plackowatym ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: d (---.dynamic.chello.pl)
Data: 14 sty 2015 - 16:19:46

Kiedyś miałem łuszczycę niem na całym ciele i pojechałem do profesora do Warszawy. Polecał mi Iwoliang i pojechałem tam, byłem 3 tygodnie. Pomogli mi bardzo, wszystko zniknęło na niema 10 lat.

To było 15 lat temu. Był super zespół.

Ale teraz, jak tam pojechałem, to nie jestem zadowolony. Chyba już się na tyle dorobili kasy, że im się nie chce. Dają sterydy ile tylko się da, nawet z małymi zmianami sobie teraz nie poradzili.
Kiedyś byli mili, teraz mili są, ale jak się im zapłaci i udaje, że jest ok.

Profesor może jest i dobry, ale jak chcecie jechać na wizytę do niego, to do Warszawy, nie do Iwonicza. W Iwoniczu przyjmuje zwykle raz w miesiącu i wtedy ma tylu pacjentów, że odwala wszystko. Poza tym w Iwoniczy wizyta jest tańsza, ale też jego pomoc jest inna niż w Warszawie.

Nie dziwię się wypowiedzi Dana - kiedyś naprawdę było warto tam jechać, teraz mam wątpliwości. Przynajmniej leczenie ambulatoryjne - konsultacje i wizyty co jakiś czas - niewiele dają. Leczą tak, jak wszędzie.

Profesor jest narcystycznym człowiekiem i ma specyficzny humor, wiele osób go nie lubi.
Jak się ktoś chce do niego wybrać, to do warszawy najlepiej. Wizyta nie kosztuje mniej niż 200 zł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: jacenty sobaniec (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 wrz 2016 - 12:20:13

xBx Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam. Jeżdziłam do prof. Langnera kilka lat
> temu. Byłam na wizytach w Warszawie (Klinika
> Dermat. AM) i w jego prywatnej klinice w Iwoniczu
> Zdrój. Tutaj są namiary ( myślę, ze numery są
> aktualne) :
>
> - Klinika Derm. Warszawa 22/628 20 81
> -" Iwolang" Uzdrowiskowa Klinika Derm. Iwonicz
> Zdrój 13/435 18 30

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: łysienie plackowate
Wysłane przez: pacjent (---.ostnet.pl)
Data: 17 sty 2017 - 11:34:15

Tak oczywiscie, moj maz jest pacjentem profesora jak rowniez widzialam pana, w Iwolangu w Iwoniczu, w trakcie leczenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.