Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 17 lis 2010 - 21:19:25

Czy miał ktos z was stycznośc z tym człekiem?.
Ponoć znakomity dermatolog przyjmujący w Wa-wie.

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: AGNIESZKA DARSKA (---.centertel.pl)
Data: 03 sty 2011 - 18:19:31

Witam ,chciałabym się dostać do profesora A.Langera proszę o jakiś kontakt do Profesora ma problem z łuszczycą

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 03 sty 2011 - 20:58:32

Witam. Jeżdziłam do prof. Langnera kilka lat temu. Byłam na wizytach w Warszawie (Klinika Dermat. AM) i w jego prywatnej klinice w Iwoniczu Zdrój. Tutaj są namiary ( myślę, ze numery są aktualne) :

- Klinika Derm. Warszawa 22/628 20 81
-" Iwolang" Uzdrowiskowa Klinika Derm. Iwonicz Zdrój 13/435 18 30

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 sty 2011 - 22:29:41

xBx pomógł Ci ten lekarz?

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 sty 2011 - 15:09:14

xBx i jaką masz o nim opinię,pomógł,zaszkodził?

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: xBx (---.dynamic.chello.pl)
Data: 04 sty 2011 - 19:31:21

Witajcie. Profesor przepisał mi tabl. Fumaderm, które wtedy w Polsce były super-nowością. Niestety na mnie ta nowość nie zadziałała. Nawet ulotkę z nich dawałam potem mojej lekarce bo ona ich nie znała. Część tych leków dostałam od prof, część musiałam sobie kupić. Sprowadzałam je z Niemiec i były okrutnie drogie. U mnie jakiegoś szału z podleczeniem nie było. W klinice w Iwoniczu spotkałam osoby, które chwaliły sobie leczenie. Oczywiście były tam na prywatnych turnusach, na pewno były leczone lampami PUVA i jeszcze jakimiś mazidłami ale dziś już nie pamiętam czym.

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 05 sty 2011 - 15:48:29

Jakie ten jegomość ma podejście do pacjenta?,czy kazdego traktuje taśmowo,ot kolejny łuszczyk,czy też podchodzi do pacjenta indywidualnie?.

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Jaroo (46.134.45.---)
Data: 11 sty 2011 - 23:46:52

hej byłem w iwoniczu 18 dni jadąc tam mialemn okolo 60% ciala w luszczycy po powrocie nic i spokoj na jakies 8 miesiecy dla mnie ok jak bede mial znowu troche zasu to na pewno pojade bo i mozna tam super odpoczac pozdrawiam jak jakies pytania dawajcie

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 12 sty 2011 - 15:15:38

Jaroo jki jest koszt pobytu w tej klinice i co tam z człowiekiem robiąsmiling smiley?

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Jaroo (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 12 sty 2011 - 15:32:31

hej dostajesz masci naswietlania kapiele w solance i inne w zaleznosci jaki masz wysyp za samo leczenie to bylo okolo 80 zl dziennie w moim przypadku a za kwatere lub hotel

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: draniu (---.dsV.agh.edu.pl)
Data: 05 maj 2011 - 17:20:35

Witam mialem przyjemnosc spotkania sie z panem profesorem kilka razy bardzo mily i sympatyczny czlowiek, niestety wizyty u niego troche kosztuja, nie pamietam juz dokladnie ile ale nie nalezy on do najtanszych lekarzy. bylem u niego w iwoniczu gdzie poddany zostalem obserwacji przez niego oraz powiedzmy jego zespol(niczym dr house;-) ). Przepisal mi kapiele w soli kopalnianej(5-6kg na wanne wody) oraz jakies masci a do tego solarium. Jak juz mowilem jest to droga zabawa ale jesli kogos na to stac to polecam wizyte u profesora gdyz jest on jedna z najlepszych osob w polsce od tej choroby.

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: kasienka (---.Red-79-155-49.dynamicIP.rima-tde.net)
Data: 17 cze 2011 - 11:50:21

Ja w prawdzie u profesora leczylam sie na bielactwo bedac dzieckiem w Iwoniczu i w Warszawie i z tego co pamietam to przemily mezczyzna, bardzo dobrze mnie potraktowal zalecil naswietlania lampa puva i po dlugim leczeniu moge stwierdzic ze 85% mojej choroby zaniklo minelo 12 lat i jak narazie nie ma powrotow. pomogl mi takze w kupnie lampy, w tamtych czasach na terenie polski tylko byly dwie. z czego obydwie w jego posiadaniu.meczace bylo tylko to czekanie na wizyte bo chyba na pierwsza jak dobrze pamietam czekalam jakies 13 miesiecy ale warto bylo.
tylu lekazy probowalo mnie leczyc, brali tylko kase a nie mieli zielonego pojecia co to w ogule za choroba.
Nie zapomne nigdy jednej ku..... pani dermatolog ze Stalowej Woli ktora brala za wizyte 100zl i przepisywala mi "perly mlodosci"(krem-zel na zmarszczki na bazie retinolu) dziewczynce wtedy 8 letniej podkreslam. co dwa tygodnie mialam wizyty i ta pani widziala ogromne poprawy czego nie mogl dostrzec nikt inny z mojego otoczenia hehehe. na dzien dzisiejszy gdybym ja spotkala napewno polala by sie krew.
Zycze wszystkim powrotu do zdrowia.

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: kacper (---.adsl.inetia.pl)
Data: 23 lis 2011 - 19:11:06

scott Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy miał ktos z was stycznośc z tym człekiem?.
> Ponoć znakomity dermatolog przyjmujący w Wa-wie.


to jest mój dziadek smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Nowy (---.net.stream.pl)
Data: 14 sty 2012 - 19:32:18

Profesor to najlepszy lekarz jakiego spotkałem w mojej walce z chorobą(juz bedzie 10 lat)Profesjonalista ktory sie zna na rzeczy jak nikt inny. Mnie osobiscie bardzo pomógł, bylem klka razy u niego w Warszawie i raz w iwoniczu na 3 tygodniowej kuracji po ktorej wrocilem czysciutki na prawie roksmiling smiley Jednak wiaze sie to z dużymi kosztami, wizyty sa bardzo drogie tak samo pobyt w iwoniczu.Jak kogos stac to bardzo polecam, mnie pomogl..Jak tylko mam pieniązki to raz w roku jade do iwonicza zdrój i wracam zdrowy..smiling smiley Pozdrawiam wszystkich na tym forum

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: LoL (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 15 sty 2012 - 20:17:27

Gdzie ten Pan doktor przyjmuje w Warszawie?

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 18 sty 2012 - 22:07:24

Zazdroszczę wszystkim,którtym pobyt w " Iwolangu"pomógł.Dla mnie to wielka ściema i wyciaganie pieniedzy.Wrociłam z kuracji w gorszym stanie niż pojechałam.Szkoda czasu i pieniędzy.Dermatolodzy tylko udają,że nas leczą

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: skorpion (---.unknown.vectranet.pl)
Data: 13 sie 2012 - 18:11:41

scott Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Czy miał ktos z was stycznośc z tym człekiem?.
> Ponoć znakomity dermatolog przyjmujący w Wa-wie.
to wybitny lekarz

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: asia (---.krosno.vectranet.pl)
Data: 27 lis 2013 - 14:02:10

Witam Ile kosztuje wizyta u dr Langnera?

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 lis 2013 - 17:30:48

A co to jest ZNAKOMITY DERMATOLOG ?
Nie znam tego pojęcia.
Od kiedy znalazłem to forum niepotrzebny mi żaden dermatolog.
Szkoda pieniążków moi drodzy.
Z własnego doświadczenia proponuję metodę prób i błędów zaczynając od najtańszych specyfików i najlepiej ziołowych a zaoszczędzicie kupe kasy.
Dermatolog zresztą nie będzie robił inaczej tylko strzelał i może utrafi.
Najprościej sterydy z górnej półki do których akurat ja nie mam uprzedzeń ale trzeba wiedzieć jak je stosować czyli z głową i umiarem.
Na dzień dzisiejszy ja z łuszczycą sobie radzę i to dzięki forum w dużej mierze.
Lekarzy dermatologów olałem już dawno.
O wszystkim jak nie na forum to przecztacie w necie.

Re: Andrzej Langner opinie.
Wysłane przez: Andrzej (---.adsl.inetia.pl)
Data: 27 lis 2013 - 17:35:55

Małe sprostowanie.
Te sterydy to oczywiście sposób dermatologów a nie mój.
Ja stosuje metody ziołowe jakie na forum przeczytałem i to kilka na zmianę.
Steryd to tak 1-2 razy na miesiąc lub dwa by sobie nie zaszkodzić a pomóc.
Remisja na dugi okres czasu.