Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: Adams (---.ip.netia.com.pl)
Data: 27 gru 2010 - 13:23:34

Witam!
Będę wdzięczny za podanie czasów naświetlań lampą UVB 311 nm. Naświetlać będę głowę, łokcie, kolana i trochę plecy - od ilu sekund rozpocząć i jak potem przedłużać ten czas.Proszę o informacje

Re: Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: gregi (---.biznes.mm.pl)
Data: 28 gru 2010 - 12:00:44

Z lampy UVB 311 nm korzystałem w przychodni z 2- 3 razki efekt byl bardzo dobry promienie dzialaja na mnie najlepiej i na duzy odsetek biedronek tez trzeba jednak uwazac i zaczac od małych dawek zeby nie poparzyc skore a przyzwyczaic do promieniowania zaczyna sie od 30 sekund 3 razki w tygodniu - zalezy tez od zmian po paru dniach zwiekszyc do 40s i tak dalej doszedłem chyba w przychodni do 1min 40 sek chyba . A propo z jakiej lampy UVB 311 bedziesz korzystał z przychodni chyba nie jak pytasz masz moze tzn domowa ?

Re: Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: Adams (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2010 - 13:16:18

Będę korzystał z lampy zakupionej w sklepie internetowym -oryginalna dermalight 80 - właśnie czekam na dostawę - dzięki na informacje - mam nadzieję, że i mnie pomoże, bo jakoś cała reszta smarowideł, maści, płynów i innych cudownych wynalazków nie działa na mnie absolutnie. Pozdrawiam

Re: Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: gregi (---.biznes.mm.pl)
Data: 28 gru 2010 - 14:28:04

daj linka do tego sklepu , tak zeby sie otworzył jaka cena ile swietlówek . Ciekawe czy domowym sposobem dałoby rade zrobic lampe z duza oprawa taka mala kabinke jak w przychodni pewno da rade ale oczywiscie koszt spory ale temat do przemyslenia jakby znalezc w okolicy kilku chetnych swietlówki mozna kupic w hurtowni na allegro oprawe taka wieksza np na 8 swietlówek pewno tez naswietlało by sie za jednym razem całe ciało a to duzy plus

Re: Czas naświetleń lampą UVB 311
Wysłane przez: Adams (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 28 gru 2010 - 15:11:08

Moja lampa to mała lampa z grzebieniem, u mnie ł... zadomowiła się głównie na głowie, łokciach ( 2 plamki) i kolanach (też 2 plamki) .Lampę kupuję w sklepie ultraviolsklep.pl - kosztuje tam 920 zł - to sporo ale cóż jakby miało pomóc to kasy nie szkoda. zresztą na wszelkie mazidła i inne medykamenty wydajemy też sporo kasy. Ryzyk -fizyk albo pomoże a jak nie to trudno trzeba będzie szukać innych rozwiązań - może laser - tylko nie wiem ile takie leczenie kosztuje i jak jest skuteczne