Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: wojtek (195.117.224.---)
Data: 28 gru 2010 - 09:30:52

Czy możecie polecic dermatologa zajmującego się łuszczycą w Warszawie? Zadzwoniłem pod nr telefonu znaleziony w internecie do Gabinetu dr. H. Wolskiej, ale glos w sluchawce powiedzial mi ze to "byl gabinet" Wiec chyba juz nie istenieje. Prosze o rady

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: Ewa (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 gru 2010 - 18:28:49

Ja leczyłam się w szpitalu Woslkim na ul. Leszno. Wiem, że jest też jakiś dermatolog na Żoliborzu (może łatwiej się dostać) tel: 22 8394736.

pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: ania (---.play-internet.pl)
Data: 30 gru 2010 - 00:46:19

Witam, ja chodze na Koszykową do dr. Jeziorkowskiej.Byłam raz w zeszłym roku i nie byłam zadowolona.Ale wróciłam w tym roku i teraz chodze na lampy i widze dużą poprawę...i się cieszę, ze w końcu jest lepiej.Bo po samych maściach, kremach, szamponach i innych specyfikach niestety nie było większej poprawy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: angelhs (---.home.aster.pl)
Data: 06 gru 2011 - 09:21:40

Witam też chodziłem w zeszłym roku do tej Pani doktor, ale przez 6 miesięcy leczyła mnie na wszystko inne a nie na łuszczycę,jakieś kremy, sterydy, maści, płyny i było coraz gorzej, chociaż można było zrobić badania na łuszczycę i w końcu Pani profesor jej kazała dać skierowanie, teraz wróciłem i historia się powtarza znowu maści, kremy, płyny, a na lampy nie mogę pójść, ponieważ nie mam popękanych miejsc abym się kwalifikował. Ogólnie lekarza nie polecam, ale nie ma innego a sama klinika ma dobre notowania. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: Asia (---.205.71.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 06 gru 2011 - 20:08:50

Ją polecam doktor mączyńską
Że szpitala w międzyludzkie na prawdę jest super i nie znosi sterydów. Robi pełen wywiad z pacjentem. Przychodnia przy szpitalna. Ulbursztynowa 2

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: spakwarium.pl (---.cdma.centertel.pl)
Data: 14 gru 2011 - 18:37:47

Zapraszam do nowo otwartego punktu Spakwarium z rybkami Garra Rufa na warszawskim Targówku. Oprócz zawsze pomocnych rybek, znajdziesz tu miłą atmosferę i przystępne ceny.
Dowiedz się więcej na www.spakwarium.pl lub zadzwoń tel. 517218583

Zapraszamy!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: Maria (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 mar 2014 - 11:10:56

Ja byłam dzisiaj u doktor Jeziorkowskiej i mogę stwierdzić, że jest specjalistą od wypisywania recept na sterydy. Zrobiła standardowy wywiad, ale mi się wypowiedzieć nie dała, a to ja znam swoją łuszczycę i skórę najlepiej. Przepisała sterydy i jakiś sprej za 80 złotych i tyle. Może warto by było lekarz wysłuchał pacjenta. Stosuję żyworódkę, w postaci maści czasem płynów i pomaga mi świetnie. Jesienią miałam zmiany na dekolcie, ramionach, a dziś nic nie widać. Sterydy nie były potrzebne.
Jestem bardzo nie zadowolona z wizyty!!!

A na Żoliborzu przyjmowała dr Pawińska i była dobra. Możliwe, że ten numer powyżej jest do niej smiling smiley

Owocnego leczenia grinning smiley

ania Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam, ja chodze na Koszykową do dr.
> Jeziorkowskiej.Byłam raz w zeszłym roku i nie
> byłam zadowolona.Ale wróciłam w tym roku i
> teraz chodze na lampy i widze dużą poprawę...i
> się cieszę, ze w końcu jest lepiej.Bo po samych
> maściach, kremach, szamponach i innych
> specyfikach niestety nie było większej poprawy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: xyz (---.play-internet.pl)
Data: 22 mar 2014 - 10:28:12

@Maria
Możesz konkretnie napisać, jakie używasz produkty z żyworódką? W necie jest tego od groma, ale większość wygląda na badziew o zapachu żyworódki. Wazelina lub inne mazidło, zielony barwnik, koncentrat zapachowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: Ivy (91.228.11.---)
Data: 31 mar 2014 - 17:38:42

Witajcie,

@Maria ja również dołączam się do pytania o to, jakie dokładnie preparaty z żyworódką używasz i gdzie można je kupić?

Pozdrawiam,

A.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: KatarzynaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2014 - 18:16:50

Polecam wizytę w lecznicy melitus - http://www.melitus.pl/pl/Lecznica.html - znajdziesz tam 8 dermatologów z naprawdę dobrą historią pracy. Ja chodzę do dr.Noszczyk (w sprawach anti-aging) ale wiele dobrego słyszałam też o pani Kozłowskiej. Wybór specjalistki pozostawiam Tobie - na str. można sprawdzić ich kwalifikacje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: annakarolina50 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 maj 2018 - 11:17:34

ania Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam, ja chodze na Koszykową do dr.
> Jeziorkowskiej.Byłam raz w zeszłym roku i nie
> byłam zadowolona.Ale wróciłam w tym roku i
> teraz chodze na lampy i widze dużą poprawę...i
> się cieszę, ze w końcu jest lepiej.Bo po samych
> maściach, kremach, szamponach i innych
> specyfikach niestety nie było większej poprawy.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.