dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: wojtek (195.117.224.---)
Data: 28 gru 2010 - 09:30:52

Czy możecie polecic dermatologa zajmującego się łuszczycą w Warszawie? Zadzwoniłem pod nr telefonu znaleziony w internecie do Gabinetu dr. H. Wolskiej, ale glos w sluchawce powiedzial mi ze to "byl gabinet" Wiec chyba juz nie istenieje. Prosze o rady

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: Ewa (---.dynamic.chello.pl)
Data: 29 gru 2010 - 18:28:49

Ja leczyłam się w szpitalu Woslkim na ul. Leszno. Wiem, że jest też jakiś dermatolog na Żoliborzu (może łatwiej się dostać) tel: 22 8394736.

pozdrawiam

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: ania (---.play-internet.pl)
Data: 30 gru 2010 - 00:46:19

Witam, ja chodze na Koszykową do dr. Jeziorkowskiej.Byłam raz w zeszłym roku i nie byłam zadowolona.Ale wróciłam w tym roku i teraz chodze na lampy i widze dużą poprawę...i się cieszę, ze w końcu jest lepiej.Bo po samych maściach, kremach, szamponach i innych specyfikach niestety nie było większej poprawy.

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: angelhs (---.home.aster.pl)
Data: 06 gru 2011 - 09:21:40

Witam też chodziłem w zeszłym roku do tej Pani doktor, ale przez 6 miesięcy leczyła mnie na wszystko inne a nie na łuszczycę,jakieś kremy, sterydy, maści, płyny i było coraz gorzej, chociaż można było zrobić badania na łuszczycę i w końcu Pani profesor jej kazała dać skierowanie, teraz wróciłem i historia się powtarza znowu maści, kremy, płyny, a na lampy nie mogę pójść, ponieważ nie mam popękanych miejsc abym się kwalifikował. Ogólnie lekarza nie polecam, ale nie ma innego a sama klinika ma dobre notowania. Zobaczymy jak będzie tym razem.

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: Asia (---.205.71.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 06 gru 2011 - 20:08:50

Ją polecam doktor mączyńską
Że szpitala w międzyludzkie na prawdę jest super i nie znosi sterydów. Robi pełen wywiad z pacjentem. Przychodnia przy szpitalna. Ulbursztynowa 2

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: spakwarium.pl (---.cdma.centertel.pl)
Data: 14 gru 2011 - 18:37:47

Zapraszam do nowo otwartego punktu Spakwarium z rybkami Garra Rufa na warszawskim Targówku. Oprócz zawsze pomocnych rybek, znajdziesz tu miłą atmosferę i przystępne ceny.
Dowiedz się więcej na www.spakwarium.pl lub zadzwoń tel. 517218583

Zapraszamy!

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: Maria (---.dynamic.chello.pl)
Data: 21 mar 2014 - 11:10:56

Ja byłam dzisiaj u doktor Jeziorkowskiej i mogę stwierdzić, że jest specjalistą od wypisywania recept na sterydy. Zrobiła standardowy wywiad, ale mi się wypowiedzieć nie dała, a to ja znam swoją łuszczycę i skórę najlepiej. Przepisała sterydy i jakiś sprej za 80 złotych i tyle. Może warto by było lekarz wysłuchał pacjenta. Stosuję żyworódkę, w postaci maści czasem płynów i pomaga mi świetnie. Jesienią miałam zmiany na dekolcie, ramionach, a dziś nic nie widać. Sterydy nie były potrzebne.
Jestem bardzo nie zadowolona z wizyty!!!

A na Żoliborzu przyjmowała dr Pawińska i była dobra. Możliwe, że ten numer powyżej jest do niej smiling smiley

Owocnego leczenia grinning smiley

ania Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam, ja chodze na Koszykową do dr.
> Jeziorkowskiej.Byłam raz w zeszłym roku i nie
> byłam zadowolona.Ale wróciłam w tym roku i
> teraz chodze na lampy i widze dużą poprawę...i
> się cieszę, ze w końcu jest lepiej.Bo po samych
> maściach, kremach, szamponach i innych
> specyfikach niestety nie było większej poprawy.

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: xyz (---.play-internet.pl)
Data: 22 mar 2014 - 10:28:12

@Maria
Możesz konkretnie napisać, jakie używasz produkty z żyworódką? W necie jest tego od groma, ale większość wygląda na badziew o zapachu żyworódki. Wazelina lub inne mazidło, zielony barwnik, koncentrat zapachowy.

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: Ivy (91.228.11.---)
Data: 31 mar 2014 - 17:38:42

Witajcie,

@Maria ja również dołączam się do pytania o to, jakie dokładnie preparaty z żyworódką używasz i gdzie można je kupić?

Pozdrawiam,

A.

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: KatarzynaG (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 04 kwi 2014 - 18:16:50

Polecam wizytę w lecznicy melitus - http://www.melitus.pl/pl/Lecznica.html - znajdziesz tam 8 dermatologów z naprawdę dobrą historią pracy. Ja chodzę do dr.Noszczyk (w sprawach anti-aging) ale wiele dobrego słyszałam też o pani Kozłowskiej. Wybór specjalistki pozostawiam Tobie - na str. można sprawdzić ich kwalifikacje.

Re: dermatolog w Warszawie
Wysłane przez: annakarolina50 (---.dynamic.chello.pl)
Data: 12 maj 2018 - 11:17:34

ania Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Witam, ja chodze na Koszykową do dr.
> Jeziorkowskiej.Byłam raz w zeszłym roku i nie
> byłam zadowolona.Ale wróciłam w tym roku i
> teraz chodze na lampy i widze dużą poprawę...i
> się cieszę, ze w końcu jest lepiej.Bo po samych
> maściach, kremach, szamponach i innych
> specyfikach niestety nie było większej poprawy.