fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: graska (---.toya.net.pl)
Data: 01 sty 2011 - 16:54:17

witam na łuszczyce choruje od 9 roku życia,mam 28 lat i nigdy nie byłam u fryzjera,zawsze ścinała mnie mama,ostatnio bratowa,ale chciałabym się wybrać do fryzjera,mam obawy,że mnie nie przyjmnie bo sporo zmian mam na głowie może ktoś zna w Łodzi fryzjera który zna tę chorobę i strzyże kokoś z tym problemem i nie robi z tego problemu...pozdrawiam wszystkich łuszczyków!!!!!!!!!!!

Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 02 sty 2011 - 00:25:09

Niby czemu ma Cię nie przyjąć? Taki ma zawód i to za przeproszeniem jego zasrany obowiązek. To nie koncert życzeń, że fryzjer mówi kogo chce obsłużyć a kogo nie.
A my (chorzy na łuszczycę) jeśli nadal będziemy mówić o tej chorobie jakby była zaraźliwa i nie wiadomo jak straszna, to niech nie dziwi nas to, że ludzie w naszym otoczeniu tak właśnie będą ją postrzegać?
Kurde, nie jesteśmy trędowaci!

Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 sty 2011 - 07:25:37

Nie jesteśmy trędowaci ale też nie możemy nikogo zmusić żeby się nas nie brzydził osobiście nie chciała bym wyjść od fryzjera z fryzurą nie taką jak bym chciała dlatego wolę wcześniej zapytać czy moja choroba jest problemem czy nie

Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: kazia p. (---.tktelekom.pl)
Data: 02 sty 2011 - 09:58:07

Fryzjerki przechodzą szkolenia chorób skór głowy. Doskonale wiedzą, że ł. nie jest chorobą zakażną. Musi wykonać wszystkie czynności związane z włosami. Jeśli nie chce znaczy jedno nie powinna być fryzjerką. Nie zdarzyło mi się by, któraś odmówiła.
kazia p.

Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: Nova (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 02 sty 2011 - 10:51:52

no mnie na razie odmówiła jedna i ją rozumie nie musi rezygnować od razu z zawodu bo się brzydzi łuszczycy ja te się czasem siebie brzydzę jak mam duży wysyp wiec nie dziwi mnie reakcja innych,nasza przypadłość nie należy do przyjemnych i trzeba umieć zrozumieć też innych ludzi,a co do przeszkolenia miała bym wiele zastrzeżeń ale wolę się nie wypowiadać

Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: martyna.p (---.toya.net.pl)
Data: 29 sty 2011 - 11:13:55

graska Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> witam na łuszczyce choruje od 9 roku życia,mam
> 28 lat i nigdy nie byłam u fryzjera,zawsze
> ścinała mnie mama,ostatnio bratowa,ale
> chciałabym się wybrać do fryzjera,mam obawy,że
> mnie nie przyjmnie bo sporo zmian mam na głowie
> może ktoś zna w Łodzi fryzjera który zna tę
> chorobę i strzyże kokoś z tym problemem i nie
> robi z tego problemu...pozdrawiam wszystkich
> łuszczyków!!!!!!!!!!!
Witaj możesz się zgłosić do mojej Cioci nie zrobi z tego napewno problemu ponieważ ja też mam łuszczyce i moja siostra również jest fryzjerką ma salon na Małej 7....o to jej nr 508489865...Pozdrawiam serdecznie i nie przejmuj się:-) trzeba się zapisać bo ma na zapisy Cioci imie Magdalena salon M.STAR

Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: graska (---.toya.net.pl)
Data: 30 sty 2011 - 12:29:16

Dziękuje bardzo Martyno,na pewno skorzystam,pozdrawiam gorąco!!!!

Re: fryzjer a łuszczyca
Wysłane przez: tomii1211 (31.60.169.---)
Data: 18 mar 2011 - 09:36:43

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]
Nasze produkty pomogły tysiącom ludzi w takich schorzeniach jak:
- starzenie sie skory i jej przydatków
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- choroby układu nerwowego
- choroby organów trawiennych
- choroby kregosłupa
- inne