Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Maseczka drożdżowa
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 03 sty 2011 - 19:15:02

Moi drodzy ma ktos z was przpis na maseczke drożdżową?.trochę mi na głowe to gowno wlazi a ponoc jest ona skuteczna.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maseczka drożdżowa
Wysłane przez: monika (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 03 sty 2011 - 19:38:42

hej znam przepisa uzywalam ale nie polecamsad smiley mam po tym jeszcze gorzejsad smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maseczka drożdżowa
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 03 sty 2011 - 22:28:31

O właśnie zbierałam się z zamiarem dodania tego przepisu smiling smiley

1\2 paczuszki drożdzy wymieszać z sokiem z połówki cytryny i dodajac oliwe zoliwek( moze byc rowniez kuchenna lub olej rycynowy) mieszamy do uzyskania papki , nakladamy na glowe i owijamy folią( reklamowka jednorazowa ) w celu nie wyschnięcia drozdzy, nastepnie zawijamy ręcznikiem i czekamy ok 2-3 godz. Pozniej zmywamy , myjemy szamponem i gotowe


Dla mnie jednak to za duża ilość i robię mniejszą. Stosuję ją dopiero 4 dni, łuska mi zeszła, troszeczkę zbielała głowa, tylko masakrycznie mam na lini między czołem a włosami, nic nie działa na zaczerwienienia w tym miejscu.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maseczka drożdżowa
Wysłane przez: gosia (94.254.186.---)
Data: 04 sty 2011 - 14:56:06

a mozna ja stosowac na ciało?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maseczka drożdżowa
Wysłane przez: scott (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 04 sty 2011 - 15:10:23

Marto dziękuje za przepis.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maseczka drożdżowa
Wysłane przez: Marta (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 04 sty 2011 - 19:48:47

Z tego co wiem, niektórzy stosowali również na ciało. Spróbować możesz smiling smiley
Nie ma za co smiling smiley
Gdybyście mieli jakieś inne domowe sposoby to piszcie.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.