Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: on (---.acn.waw.pl)
Data: 08 maj 2009 - 03:38:54

aga Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> jak stosować paraprotex u dzieci


Co do paraprotexu to mam niemiłe wspomnienia. Powiem tak kiedy go stosowałem przez okres trzech miesięcy, schudłem 20 kg, oczysciły mi się wszystkie drogi wydalnicze, to fakt rano to nie mogłem wyrobić zakrętu biegnąc do taoalety smiling smiley. Skóra wszystko mi sie oczyszciło (choruje od urodzenia na atopowe zapalenie skóry). Nie wiem jak ten specyfik działa ale po odstawieniu było fatalnie, dostałem jakieś dziwne lęki, coś mi burczało w brzuchu, dodam że stosowałem diete zgodną z grupa krwi, nie wiem ale ja stosujac ten specyfik miałem taki odjazd że nigdy po niego nie sięgnę. Moze te grzyby ponownie sie odradzaja i stad te jazdy. Sam nie wiem, czy ktos też miał takie objawy jak ja ?

Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: Elcia (---.uznam.net.pl)
Data: 11 lis 2009 - 20:17:39

on Napisał(a):
>
> Co do paraprotexu to mam niemiłe wspomnienia.
> Powiem tak kiedy go stosowałem przez okres trzech
> miesięcy, schudłem 20 kg, oczysciły mi się
> wszystkie drogi wydalnicze, to fakt rano to nie
> mogłem wyrobić zakrętu biegnąc do taoalety smiling smiley.
> Skóra wszystko mi sie oczyszciło (choruje od
> urodzenia na atopowe zapalenie skóry). Nie wiem
> jak ten specyfik działa ale po odstawieniu było
> fatalnie, dostałem jakieś dziwne lęki, coś mi
> burczało w brzuchu, dodam że stosowałem diete
> zgodną z grupa krwi, nie wiem ale ja stosujac ten
> specyfik miałem taki odjazd że nigdy po niego
> nie sięgnę. Moze te grzyby ponownie sie
> odradzaja i stad te jazdy. Sam nie wiem, czy ktos
> też miał takie objawy jak ja ?

Jeśli chodzi o leczenie grzybicy Paraprotexem to powinno to trwac więcej niż 3 miesiące, nawet do pół roku, byc może dlatego tak ci burczało w brzuchu bo nie wybiłeś dziadostwa do końca i w momencie odstawienia Paraprotexu zaczęły się grzybki znowu mnożyc.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: Jano (---.15.ktmtelekom.pl)
Data: 04 wrz 2010 - 16:29:28

Ja używam para protex od pół roku łuszczyca kompletnie sie cofneła miałem odmiane rozsianą pełno zmian na całym ciele pierwsze 3 miesiące jadłem 6 pastylek dziennie 3 rano na czczo przed jedzeniem około godzine i 3 godzine po ostatnim posiłku nie odczuwam żadnych skutków ubocznych czuje sie w ręcz super. pierwszy miesiac nie było efektów ale w połączeniu ze słonkiem 2-3 miesiąc i było super całe wakacje mogłem nosić krótkie spodenki i chodzić na basen. naprawde dużą role odegrało słońce ale bez paraprotexu nie pomagało mi jak sie opalałem przed kuracją. teraz mam może 2 albo 3 plamki blade które wyglądają jak jakieś niegroźne blizny. jestem zdrowy. A co ważne poleciła mi ten lek ciocia która miała od 20 lat zajęte łokcie i kolana też jej wszystko zeszło. ogólnie próbowałem wcześniej wszystkiego co sie dało byłem nawet 2 tyg w krakowskim szpitalu jadłem jakieś swiństwa świecili lampami uva bez znacznych efektów naprawde POLECAM ten preparat teraz jem już 4 tabletki po 2. i to wystarcza myśle że za niedługo przejde do 2 dziennie narazienie myśle o odstawianiu wole nie ryzykować hehehe a co do kosztów to myśle że nie ma to znaczenie wole nie mieć na jedzienie a wyleczyć sie z tego świństwa POZDRAWIAM!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: jano (---.15.ktmtelekom.pl)
Data: 04 wrz 2010 - 17:25:12

co do niepożądanych objawów zwiazanych z paraprotexem to znalazłem taki text W czasie leczenia infekcji bakteryjnej spowodowanej chlamydia pneumoniae, gronkowiec złocisty, mykoplasami lub inną bakterią (również podczas wybijania grzybów i robaków), bardzo często występuje tak zwana reakcja Herxheimera (efekt ?die ?off?) zwana popularnie Herxem.

Inaczej mówiąc oznacza to TOKSEMIA czyli ACIDOZA >>

Reakcja ta zachodzi w wyniku powstania endotoksyn które zostają uwolnione z
zabitych/uszkodzonych przez antybiotyki lub zioła typu ImmunAid lub PARAPROTEX bakterii.

Objawem reakcji Herxheimera jest pogorszenie symptomów choroby. Chora osoba odnosi początkowo wrażenie ze zioła czy antybiotyki jej nie pomagają lub nawet szkodzą. W miarę kontynuacji leczenia objawy będą coraz słabsze aż w końcu znikną.

Reakcja Herxheimera w przypadku infekcji chlamydia pneumoniae (cpn) i mykoplasm może występować nawet rok lub dłużej

Najczęstsze objawy reakcji Herxheimera to: gorączka, dreszcze, bóle głowy, bóle
mięśniowe i kostne, bóle zębów, świąd, wysypki skórne, pocenie się, nieżyt nosa, kaszel, bóle stawów, bóle kręgosłupa, zaburzenia pracy serca, czasowe pogorszenie symptomów neurologicznych np. krótkotrwała utrata pamięci, nadwrażliwość na dźwięki i zapachy, zawroty głowy etc.

Objawy mogą się zmieniać jak w kalejdoskopie. Jedne objawy będą znikać a pojawiać się inne i tak w kółko.

Czasami wszystkie objawy rekcji Herxheimera mogą ustąpić na kilka/kilkanaście
dni i po tym czasie znowu powrócić.

W końcu objawy będą coraz słabsze aż znikną zupełnie.

Nie u wszystkich chorych na CPN i mykoplasmy w czasie leczenie będzie występowała reakcje Herxheimera. Chorzy ci jednak, odpowiednio leczeni, również będą się stopniowo poprawiać i wracać do zdrowia.

Niektóre inne choroby przy leczeniu których występuje/może wystąpić reakcja Herxheimera: borelioza, kiła, bruceloza, gruźlica, dur, malaria, gronkowiec złocisty, paciorkowce, gorączka typu Q, robaczyce i wiele innych.

Reakcja Herxheimera może być bardzo nieprzyjemna i czasami trudno ją przetrwać bez substancji pomocniczych typu naturalne suplementy j.w.




jak dla mnie to znaczy że im ktoś gorzej sie czuje po jedzeniu tego tym bardziej powiniej wytrwać !

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: Ewa (---.adsl.inetia.pl)
Data: 05 wrz 2010 - 18:34:04

Dawno gościłam na forum-proszę,powiedzcie gdzie siĘ kupuje preparat paraprotex?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: Paco (---.dynamic.chello.pl)
Data: 24 lut 2011 - 18:11:03

Witam.Mam pytanie do jamo czy łuszczyca nadal nie wróciła, a jak tam u innych osób efekty działania paraprotexem w walce z łuszczycą.Nikt sie nie wypowiada czy pomaga to może nie skuteczny jest ten preparat?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: kasiek (---.toya.net.pl)
Data: 22 kwi 2011 - 21:29:34

Witam, dawno tu nie zaglądałam.
Leczyłam paraprotexem moją 3,5 letnią córeczkę. Miała lamblie i jak zobaczyłam jakie świństwa przepisała jej pediatra to zaryzykowałam i leczyłam ją na własną rękę suplementami diety cali vita. Wcześniej pani doktor stwierdziła, że szorstka skóra dziecka, bóle brzucha, biegunka i wymioty na pewno nie mają związku z pasożytami. W ten sposób moje dziecko było alergikiem i miało częste infekcje rota wirusowe. Pediatrzy teraz wszystko tlumaczą alergiami zamiast poszukać innej przyczyny. I nie pomogło tłumaczenie, że moje dziecko wcześniej miało idealna skórę i żadnych alergii.
Zaczęłam szukać na własną rękę i szczęście, ze już w pierwszym badaniu wyszły lamblie . Zaczęłam od nopalinu i ac-zymes przez tydzień. Potem stopniowo włączałam paraprotex (od dawki 1/4 tabletki dziennie do 1/4 tabletki 3 razy dziennie)i kontynuowałam kuracje przez 2 miesiące. Nopalin i ac-zumes są konieczne bo łagodzą efekty uboczne i pomagaja pozbyć się toksyn. Wszystko musi być popite sporą ilością wody i oczywiście dieta. Zero słodyczy i cukru jak najmniej białego pieczywa i ogólnie zero maki pszennej. Po 2 miesiącach po lambliach ani śladu. Na początku było ciężko. mala w nocy wymiotowała, źle się czuła ale po 2 tygodniach leczenia już nie wspominała o bólu brzucha. W ogóle dziwna sprawa bo po tygodniu podawania błonnika i probiotyków (nopalin i ac-zymes) skóra zrobiła się gładziutka( może dzieciaki wcale nie są alergikami tylko mają osłabione jelita co objawia się na skórze). Dziecko miało taki apetyt, że już podczas śniadania pytała co będzie na obiad.
Ja też zapodałam sobie kuracje i czułam się świetnie smiling smiley.Na początku tak mi wyczyściło jelita. Wydaliłam z siebie chyba wszystko co zalegało od bardzo dawna smiling smiley.
nie byla to tania zabawa bo na nas 2 wydałam 500 zł ale nie żałuję. Teraz mała też zażywa. Znowu miała nieladna skórę i tak jej dałam "profilaktycznie" i jak ja miałam grypę i leżałam pod kołdrą z wysoką gorączką to ona o dziwo się nie zaraziła. Odkąd bierze paraprotex tylko raz miała katarek i nic więcej .
Wiem, że to ma mało wspólnego z łuszczycą ale skoro niespełna 4 letnie dziecko przeżyło po paraprotexie to Wam też nic nie będzie. mojej mamy jeszcze nie przekonałam ale może mi się uda. Pokażę jej pozytywne wypowiedzi z tego forum i może da się przekonać.


A gdzie go kupić. Ja w Katowicach mam sklep firmowy, więc sobie podjeżdżam i odchodzą koszty przesyłki. Można przez internet. Jak jest się klubowiczem (do niczego to nie zobowiązuje)to jest taniej. Ale, żeby być klubowiczem to trzeba wypełnić formularz i podać tam numer klubowicza polecającego. Jak coś to mogę Wam podać mój nr tylko napiszcie- [email protected]. Ewentualnie jeżeli przesyłki ze sklepów internetowych są drogie to ja mogę pomóc w zakupie. Uważam, że te suplementy są warte swojej ceny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: Margaretka (81.219.62.---)
Data: 25 lut 2012 - 09:14:31

Hej
Z łuszczycą zmagam się od 10 lat. Zlokalizowała się na skórze włosów głowy. Ostatnio pojawiła sie na wardze sromowej i w okolicach odbytu. Jestem przerażona. Badanie ginekologiczne wykazało u mnie grzyby candida. Dużo o tym czytałam. Dowiedziałam się m.in. że powodują one pseudołuszczycę. Lubią cukier, frytki i inne produkty wysoko przetworzone. Czyli to czego w ostatnim czasie jadłam najwięcej. Skorygowałam swoją dietę, zaczęłam jeść czosnek, produkty zawierające błonnik, cukier zastąpiłam miodem, frytki wywaliłam ze swojego menu. W necie wyczytałam, że Paraprotex mógłby mi pomóc. Kupiłam go w zestawie z AC-Zymes i Nopalin. Kurację zaczęłam wczoraj czyli 24 lutego. Za jakiś czas was poinformuję czy to coś pomogło.
Margaretka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: j (91.231.120.---)
Data: 25 lut 2012 - 10:29:43

Ciekawy post, zyczę powodzenia w kuracji. Oby to diabelstwo Ci odpuściło.
Trzymam kciuki
j

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PARAPROTEX
Wysłane przez: inkaa (---.marsoft.net)
Data: 04 mar 2013 - 13:22:52

Tak,miałam takie objawy po pierwszej tabletce. Cholernie drogi lek i działa jak psychotrop. Tragedia. Dużo kosztuje i nie wiem czy efekt usunięcia choroby zakaźnej z organizmu będzie mniej kosztowny niż leczenie mózgu i reakcji schizofrenicznych po nim. A zostało jeszcze 99 tabletek. Strasznie silny lek i naprawdę o dziwnym działaniu. Zastanawiam się czy tą napewno są ziołowe tabletki.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.