Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Dobry Dermatolog W Warszawie?! POMOCY!!!!
Wysłane przez: AZON26 (---.acn.waw.pl)
Data: 15 sty 2011 - 05:06:30

Cześć Wam!!! Nie jestem - jak wielu z Was - chory na łuszczyce, ale wiem ,że Wy z racji swych poważnych dolegliwości macie do czynienia z wieloma dermatologami! Zależy mi więc na Waszej opinii i pomocy!!!!

Mam 26 lat i jestem chłopakiem z poważnymi problemami skórnymi. Lecze się na trądzik bez wielkiego skutku od lat 11!!! Dodatkowo mam od dwóch lat problemy złysieniem na głowie!!! By nie był to duży problem, gdyby nie fakt, iż 4 ostatnie lata to spory problem z nadmiernym owłosieniem na klacie, plecach i brzuchu!!! Wyglądam więc mało estetycznie!!! Jest mi z tym bardzo niekomfortowo!!!

Leczyłem się u pani dr Kaczmarek, dr Sołtys, Pana dr T. Wasyłyszyna
- ale żadene z nich mi nie pomogło i nie postawiło dobrej diagnozy. Wasyłyszyn przez 2 lata tylko wyciągał ode mnie pieniądzesad smiley

Prawdopodobnie moje dolegliwości maja podłoze hormonalne bo jako dzieciak byłem też leczony na atopowe zapalenie skóry lekami sterydowymisad smiley

Ostatnio w desperacji trafiłem do gabinetu pana prof Leopolda Zabielskiego, który i może właściwą diagnoze mi postawił, ale mnie przerazil!!! Czym,??

Otóz zaoferował mi na ciało naświetlanie lampami PUVA, a na głowe LASER BIOSTYMULACYJNY!!! Mało mówił ,ale na dzień dobry oba te sprzęty kazał mi obsługiwać samodzielnie!!! Bez żartów i to na prywatnej wizycie!!! Dodatkowo za te zabiegi chce po 50LN to mnie przeraża i lekarz wzbudził moje podjerzenia plus rozczarowanie!!!
'
POPMOZCIE I ZNALESC GODNEGO ZAUFANIA DERMATOLOGA Z WARSZAWY!!! Leczycie sie u kogos takiego??? Prosze!!!


Z góry dziekuje

GREG

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobry Dermatolog W Warszawie?! POMOCY!!!!
Wysłane przez: powrót_łuszczycy (---.play-internet.pl)
Data: 02 cze 2011 - 08:46:43

Azon26, ja mam łuszczycę i również miałam naświetlania tyle, że nie prywatnie. Więc lepiej idź do jakiejś państwowej kliniki najlepiej przy szpitalu i lekarz Ci przepisze lampy za darmo. Nie ma sensu płacić za coś co i tak Ci się należy w ramach NFZ. Trochę późno odpisuje, ale mam nadzieję, że przeczytasz smiling smiley Pozdrawiam i zdrowia życzę smiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobry Dermatolog W Warszawie?! POMOCY!!!!
Wysłane przez: beata (---.108.152.86.wlantech.pl)
Data: 02 cze 2011 - 12:05:29

Witam, od 10 lat leczę się na łuszczycę w klinice Dermedica ul. Kazimierzowska 70/12 w Warszawie u dr Brajczewskiej. Oczywiście to prywatne wizyty koszt jednej to 130zł ale jak do tej pory to jedyna osoba, której zalecenia mi pomagają. Wypróbowałam wczesniej już wszystkich w kraju i za granicą. Polecam.
Pozdrowienia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobry Dermatolog W Warszawie?! POMOCY!!!!
Wysłane przez: FeliksA (---.polskieradio.pl)
Data: 07 sie 2013 - 15:27:20

Witam,

Pisze do Państwa ponieważ udało mi się opracować w zeszłym roku ziołowy preparat, oparty wyłącznie o polskie zioła, który w ciągu dwóch miesięcy skutecznie usuwa łuszczycę głowy.
Od zeszłego roku zastosowało go ponad 100 osób i u wszystkich efekt kuracji jest doskonały. Co ważne remisja trwa do dziś. Działa nawet u osób które chorują od 40 lat. Klienci są zachwyceni, a przed zastosowaniem byli bardzo sceptyczni, po doświadczeniach z innymi produktami dostępnymi na rynku.
Stosowanie jest bardzo proste, bezpieczne i nie uciążliwe. Za pomocą dołączonego atomizera nanosimy preparat na skórę głowy, zakładamy dołączony czepek na 2 godziny, a następnie myjemy głowę. Preparat nie powoduje żadnych podrażnień ani skutków ubocznych. Jest łagodny dla skóry i w 100% bezpieczny.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani, a myślę że powinniście, to proszę o kontakt telefoniczny 604 446 790, lub mailowy [email protected]
Gwarantuję jego skuteczność!

Feliks Adamczyk

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobry Dermatolog W Warszawie?! POMOCY!!!!
Wysłane przez: mpire (162.158.102.---)
Data: 25 lut 2017 - 10:36:37

Ja, ze swojej strony mogę polecić Ci Centrum Dermatologiczne FEBUMED. Leczę się w nim od niedawna, ale z efektów jestem zadowolony.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Dobry Dermatolog W Warszawie?! POMOCY!!!!
Wysłane przez: llo (162.158.102.---)
Data: 01 mar 2017 - 21:33:50

Jak leczą w tym febumed?,jakieś konkrety?

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.