Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 11 z 13
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Joe (---.toya.net.pl)
Data: 07 maj 2011 - 11:20:47

Kupiłem to "cudo". 100 ml za prawie stówę. Opinia: zwykły krem i nic więcej. Lepiej kupić coś intensywnie nawilżającego - efekt taki sam.
A najlepsze do tej pory co stosowałem to była maść którą "testowałem" w klinice dermatologii, tłusta jak cholera gdzie głównym składnikiem była wit. D.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Sandra (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2011 - 13:33:40

A ja się nie zgodzę z tym, że Purnatur B12 to zwykły krem. Ja raczej powiem odwrotnie, że to niezwykły krem. Jak przetestowałam prawie wszystko na sobie i nic mi wielce nie pomagało to z Purantur B12 mam całkowicie inną skórę. Moja skóra wygląda dużo zdrowiej, ładniej, nie ma śladu po łusce i nie swędzi mnie jak kiedyś. To chyba wolno mi o tym napisać - to najprawdziwsza prawda. Nie mówię, że się z łuszczycy wyleczyłam tylko że Purnatur B12 jest dla mnie wyjątkowo dobrym kremem, który naprawdę mi pomógł.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: krzysztof2010dd (---.aster.pl)
Data: 07 maj 2011 - 13:43:38

Napisać możesz nawet bajkę o kopciuszku i czerwonym kapturku. Ale po co? Twój adres mailowy [email protected] <[email protected] już tu bywał. Z tego co pamiętam to kilka osób z tego adresu pisało o B12. Same pozytywy. Na forum się odzywam tylko gdy widzę naciągaczy. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu. A.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2011 - 13:52:24

Z tago co widać w sklepie LNC oferujący Purnatur to cena wcale nie jest prawie 100 zł. Można zamówić sobie próbkę np za 11 zł. No zgadzam się, że to trochę mała pojemność, tym bardziej, że smarować Purnaturem powinno się trochę dłużej. Za 54 zł też można kupić 50ml. Ostatnio były ceny promocyjne i czasem mozna się załapać, trzeba tylko obserwować sklep. Osobiście korzystam z dodatkowego rabatu bo jestem już stałym klientem u nich a jak jest jeszcze promocja to ostatnio Purnatur 500ml kosztował mnie 223 zł, to prawie 1/3 ceny. Ja z Purnatur B12 jestem nadal bardzo zadowolony.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 maj 2011 - 14:29:09

Toż to połowa mojej renty i chyba nie tylko mojej, a za co żyć toż to zdzierstwo za środek do nawilżania,a gdzie do tego inne mazidła czyżby były niepotrzebne bo to cudeńko samo wystarczy czy jak?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: OBSERWATOR (---.tktelekom.pl)
Data: 07 maj 2011 - 14:32:02

Karol Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> Z tago co widać w sklepie LNC oferujący Purnatur
> to cena wcale nie jest prawie 100 zł. Można
> zamówić sobie próbkę np za 11 zł. No zgadzam
> się, że to trochę mała pojemność, tym
> bardziej, że smarować Purnaturem powinno się
> trochę dłużej. Za 54 zł też można kupić
> 50ml. Ostatnio były ceny promocyjne i czasem
> mozna się załapać, trzeba tylko obserwować
> sklep. Osobiście korzystam z dodatkowego rabatu
> bo jestem już stałym klientem u nich a jak jest
> jeszcze promocja to ostatnio Purnatur 500ml
> kosztował mnie 223 zł, to prawie 1/3 ceny. Ja z
> Purnatur B12 jestem nadal bardzo zadowolony.
No i wyszło szydło z wora.
To jest typowy marketing. Hańba-wykorzystywać forum społecznościowe do celów zarobkowych. Pewno sie dobrze nie sprzedaje, stąd dystrybutor poprzez sztyftów chwyta się i takich metod.
Zastanowić się należy, czy Purnatur jest godny swej ceny. Czy on wyleczył kogoś z łuszczycy? Wg producenta ma słuzyć do natłuszczenia skóry. Czy warto wywalić stówkę, by sobie nim natłuścić skórkę??????? Pozostawię to pytanie bez komentarza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Kordian (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2011 - 14:50:06

Rozumiem, że każdy szuka lekarstwa na łuszczycę którego tak na prawdę nie ma. W tym temacie pisano już tak parę razy, ale nie rozumiem dlaczego niektórzy, właściwie jedni i ci sami piszą wciąż jedno i to samo o tym że Purnatur tylko nawilża i że jest drogi. Czyżby nie mogli napisać o tym raz i dać temu spokój? Po co to wciąż powtarzają jakby byli nawiedzeni. A może są konkurencją do kremu Purnatur, to właściwie tłumaczyłoby wszystko. No ludzie nie powtarzajcie się bo inni pomyślą że wasza łuszczyca w powiązaniu z tanimi kremami podziałała na coś innego. No chyba że nie macie łuszczycy a tylko bawicie się kosztem łuszczyków. Za dużo czasu macie na pisanie powtarzających się opinii. To może napiszcie jak zwalczyć łuszczycę, tanimi kremikami to możesz sobie na samym początku troszeczkę pomóc a nie w zaawansowanych stadium łuszczycowych. Nie zazdrościć temu, że Purnatur działa bardzo dobrze. Jak jest dla kogoś za drogi to go nie kupi, to jasne. Natomiast Ci co wypowiadają się na tym forum pozytywnie to chyba mają do tego prawo, to ich zdanie ich decyzja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: aga (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2011 - 14:53:03

Nareszcie ktoś napisał prawdę - to Kordian.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 maj 2011 - 15:48:00

Nie zgadzam się że jak dla kogoś za drogi to nie kupi znam ludzi co by ostatni grosz wydali aby się choć na chwile pozbyć paskudztwa,łuszczyca to bardzo upierdliwa choroba zwłaszcza dla młodych co chcą wyglądać jak koledzy(koleżanki)a nie zdają sobie jeszcze sprawy że niektórzy,potrafią się dorabiać na ich krzywdzie czytając o cudownym kremie wstępuje w nich nadzieja i za wszelką cenę postarają się go mieć a później co rozczarowanie i depresja że już nic nie podziała czy właśnie o to chodzi zdołować zdołowanych.Ja sama choć mam doświadczenie życiowe czytając takie posty robiłam sobie nadzieje że a nuż coś nareszcie wynaleźli a tu co tylko natłuszcza,natłuścić to się można nawet kąpiąc w oleju i o ile taniej,więc tytuł wątku powinien być inny a nie jest świetny w leczeniu łuszczycy to zwykłe naciąganie chorych ludzi i nic więcej.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: krzysztof2010dd (---.aster.pl)
Data: 07 maj 2011 - 16:16:12

"Nie zgadzam się że jak dla kogoś za drogi to nie kupi znam ludzi co by ostatni grosz wydali aby się choć na chwile pozbyć paskudztwa" Aby się pozbyć?????????
Też chętnie się pozbędę ale to nie będzie B12. I kasy mi nie brak, ale mam mózg !!! Przecież ty, Sandra, Malutki, i tym podobne dupki. Kiedyś mieliście jeden adres mailowy. Widzę rozwój. I nie dam Wam żyć. Spieprzajcie. Pozdrawiam i życzę stosunkowo udanego lata ale nie na Łuszczyca.pl. A.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: krzysztof2010dd (---.aster.pl)
Data: 07 maj 2011 - 16:28:20

Przepraszam malutkiego, jeszcze super KAROL i N. [email protected] <[email protected]>. Jego mail też się pojawiał dawno temu na tym portalu. Oczywiście w pozytywach o B12.Spadajcie. Wasz magazyn z badziewiem chyba traci ważność?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 maj 2011 - 16:32:40

A dlaczego mnie umieściłeś w zachwalających przecież ja go nie zachwalam i nigdy nie zachwalałam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: krzysztof2010dd (---.aster.pl)
Data: 07 maj 2011 - 16:36:38

sorry, z pospiechu. Już chce do domu, tylko dupki od B12 nie pozwalają...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 07 maj 2011 - 16:43:06

Nie ma sprawy ja zaleczyłam kasztanowcem dostępnym w każdej aptece i tylko 7 lub9zł zależy od apteki.Nie muszę się natłuszczać takimi cudeńkami.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: łuszczka (---.tktelekom.pl)
Data: 07 maj 2011 - 17:17:37

Jak ktoś ma wydać stówkę na Purnatur(dermokosmetyk) to lepiej iść do dermatologa, Poprosić o taki lek(nie dermokosmetyk), który jest robiony na zamówienie. Koszt wyniesie około 5 zyli. Będzie to samo a nawet lepiej.

W kwestii konkurencji.
Krytykujący Purnatur - tu na tym forum - wg świstaka są KONKURENCJĄ.
Tylko, że ta quasi konkurencja nie podaje żadnych namiarów i to co proponuje są groszowymi sprawami.
Reasumując:
Tupet i bezczelność w oparciu o chamstwo daje rzeczywisty obraz tych od Purnatura i obraz firmy którą reprezentują.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: yetti (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 07 maj 2011 - 22:00:01

Ale psychole smiling smiley smiling smiley smiling smiley odbiło im już totalnie, nie ma co powinni leczyć się w wariatkowie, nie zazdroscić - współczuć

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Po ptokach (---.tktelekom.pl)
Data: 07 maj 2011 - 22:27:09

a swistak se zawija
purnatur w sreberko
i wciąż szuka naiwnych.
Oj,roblem ma wielki,
no bo kto te g...o
nawet w pięknym papierku
kupi za stówke,
jesli mozna za grosze
mascią, kremem, olejkiem
natluścić tą naszą piekną skórkę.

Opcje: OdpowiedzCytuj
łuszczyca
Wysłane przez: Józef (---.dynamic.chello.pl)
Data: 08 maj 2011 - 10:34:30

łuszczycę wyleczyłem 18 lat temu;nadal stan zdrowia jest dobry.Teraz tylko praktykuję profilaktykę i jestem jak nie łuszczyk.Oczywiscie metody naturalne przy wsparciu dermatologii akademickiej dały te efekty.w Szczecinie jest punkt na Ogińskiego 11,z terapiami naturalnymi.polecam.Co prawda instaluja się dopiero co w nowym punkcie,ale specjalisci dobrzy.Ja w Chicago podziwiany jestem przez wszystkich,bo mimo zmiany miejsca zamieszkania,stan zdrowia nadal jest wzorowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Karol (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 maj 2011 - 12:57:12

Do krzysztof2010dd

Dlaczego podajesz tutaj na ogólnodostępnym forum nie Twoje adresy email? Ładnie to tak?
A jak ktoś napisze do Ciebie głupoty to będziesz zadowolona?

Tak, kochani - krzysztof2010dd to wcale nie "ON" tylko "ONA". Anna G... prowadząca działalność z nieruchomościami w Warszawie, tak powiedziało Google.
Pewnie nigdy kremu Purnatur B12 nie kupowała. Tutaj podszywa się pod co najmniej kilka NICKÓW i pod ich przykryciem wypisuje nerwowe posty. Tak, to tacy tutaj jak ona niby z łuszczycą komentują to czego wcale nie wypróbowali.

krzysztof2010dd i inne twoje nicki, to ty Anno powinnaś stąd spieprzać ze wstydu do swoich nieruchomości, których na pewno nikt nie kupuje, bo kto by kupował od tak fałszywej i podstawiającej się za "nie siebie" osoby. Współczuję twoim klientom z Warszawy i może nie tylko z Warszawy.
A wiesz co, zrobię tak jak Ty zrobiłaś, podaję adres email [email protected] pod którym można dowiedzieć się czy to prowadzisz ten ...... VIP House.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Wysłane przez: Arnoldzik (---.tktelekom.pl)
Data: 08 maj 2011 - 17:32:00

A, czy to jest istotne, kto to jest Krzysiu, on czy ona? Najważniejsze, że nie jest dilerem tego badziewia zwącego się Purnaturek, ktory kosztuje stowke i efektow żadnych po nim ni ma. Luszczyca jak była tak jest. A ze krytukuje sprzedawcow, którzy tu bezprawnie hasają po tym forum, to żle?. Chyba dobrze i za to ma u mnie piątkę. I serdecznie dziękuję. Stop bandytom, którzy sieją tu popelinę, jaki to cudownyi świetny jest ten kosmetyczek. Przeciez to jest czysta obłuda i to jest sedno tej całej smierdzącej sprawy

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--|<-...345678910111213-->
Bieżąca strona: 11 z 13



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.