Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Zna ktoś PIKLADOL ????
Wysłane przez: Marek (---.chello.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 10:42:46

Pisałem o nim w temacie MAM COŚ NOWEGO ale tam zaproponowałem WAM jego zakup i dostałem burę za to że jestem oszustem i naciągaczem. Jestem chory jak MY wszyscy!!!! Ja od 15 roku życia mam 28 lat. Dziele się czymś nowym bo sam cały czas szukam a wiem że tego nie można u nas kupić sam kupuję raz na kwartał ( bo tak przyjeżdza ) od Rosjanina - więc teraz nie proponuje wam pomocy w zakupie tylko polecam samemu sprubować !!! Mi pomogło w zaleczeniu - wiadomo nie wyleczeniu ele mija 2 tydzień jak nie mam.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś PIKLADOL ????
Wysłane przez: Łukasz (---.udn.pl)
Data: 10 pa� 2005 - 21:52:43

Marku nie obrażaj się tylko, to forum jest po to żeby sie dzielić swoimi nowinkami itd. I poprawnie wykorzystałeś możliwośc podzielenia się swoją informacją. Jak każdy nie posiadający góry mamony człowiekyawning smiley) zrozumiesz że wszyscy próbujemu uniknąć pośredników stąd ta podejrzliwośc jak ktoś probóje być wyłącznym dostawca nowinek. Nie mówię że tak jest w twoim przypadku bo by to mogło być krzywdzące dla Ciebie no ale tak to jest , że ludzie szukają jak tu by zarobić a żeby nic nie zrobić yawning smiley) . Jak masz możliwośc to podaj jakies namiary na tych rosyjskich szamanów yawning smiley) Pozdrawaim.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Zna ktoś PIKLADOL ????
Wysłane przez: beti69 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 12 pa� 2005 - 22:07:58

Proszę o więcej informacji. napisz coś z ulotki.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.