rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:00:40

tak sobie musze popisać, wybaczcietongue sticking out smiley

właśnie obejrzałam w necie "rozmowy w toku" odcinek 1787, o rozstępach, jestem w szoku, że kobiety tak bardzo mogą cierpieć z powodu rozstępów, sama je mam i to wcale nie mało, ale przy łuszczycy, to chyba i tak małe piwo. Jakoś tak nie mogłam się powstrzymać, ale ciekawa jestem co by p.Ewa powiedziała gdyby zobaczyła mój brzuch z plamamigrinning smiley
coraz częściej ostatni myślę o tej kampanii co kiedyś tu wspominałam, na razie nawiązałam kontakt ze znanym fotografem i będę kombinowac dalej z tą sesją foto.
Po sesji, będę myśleć dalej, ale myślę, że wtedy już można by się wybrać do pani Ewytongue sticking out smiley

pozdrawiam biedroneczkismiling smiley

Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: Ja..44 (---.220.116.169.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:24:21

KOCHANA....A wiesz wiele dzisiaj zrobiłam wpisów na NK I WIELE innych tylko moja rodzina sie wpisała.....6 osob narazie....a obiecuje bede b iegac po sasiadach...za sama mysl ze chcemy wpisów...juz UCIEKAJA OD NAS...

Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:27:10

popsiałam sie już wczoraj, podesłałąm do znajomych, ale mnie nie rpzyszedł mi link z aktywacją, może coś tam się na serwerze stało, bo przeciez te 50-parę osób to niemożliwe..

Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: nefelly (---.toya.net.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:29:39

spokojnie, przyjdzie czas to będą jeszcze błagać o kontakt, ja już się postaram, żeby nasze choróbsko wypromowaćtongue sticking out smiley w rzuciłaś petycję na forum stowarzyszenia psoriasis?

Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: Ja..44 (---.220.116.169.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 lut 2011 - 00:35:04

DAWAŁAM ogłoszenia w forach moich szkoł...na tych znajomych jak lubuszanie czy bachus gdzie jest tysiace znajomych....wiec myslałam ze wpisza sie a poza tym do kazdego z NK PROSILAM indywidualnie z linkiem.....zatem czekam i obserwuje a jutro znowu ponowie...prośbe ale jesteś super moze i faktycznie trzeba IM POKAZAĆ...A znasz ...pokażmy ludziom brzuch pokażmy brzuch...<melodia>

Re: rozstępy vs łuszczyca
Wysłane przez: tomii1211 (31.60.169.---)
Data: 18 mar 2011 - 09:32:18

Jeśli potrzebujesz pomocy opisz nam swój problem dostosujemy indywidualnie terapię oraz dodatkowo otrzymasz 20% rabatu oraz bezpłatną przesyłkę. Gwarantujemy 100% satysfakcji pracujemy na produktach polskiej firmy Colway.
Tylko u nas tak atrakcyjne rabaty.
Napisz na adres [email protected]
Nasze produkty pomogły tysiącom ludzi w takich schorzeniach jak:
- starzenie sie skory i jej przydatków
- choroby układu sercowo-naczyniowego
- choroby układu nerwowego
- choroby organów trawiennych
- choroby kregosłupa
- inne