Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
PURNATUR 12
Wysłane przez: Ja..44 (---.220.116.169.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 lut 2011 - 19:23:02

PODAM Wam linka....http://www.medikamente-preiswert-bestellen.de/medikament-purnatur-b12--lotion/6551764-purnatur-b12--lotion.html?sess_id=2a93fec57f933983ef3a06af573848bf

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Ja..44 (---.220.116.169.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 06 lut 2011 - 19:26:34

a tutaj inny link http://www.medikamente-preiswert-bestellen.de/medikament-purnatur-b12--lotion/6551764-purnatur-b12--lotion.html?sess_id=2a93fec57f933983ef3a06af573848bf

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: kaja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lut 2011 - 08:27:48

To są adresy linków do niemieckich aptek. Jedną z nich widać jest apteka z Halle. Ciekawe jak długo czeka się na dostawę.
"Ja..44" - może dowiedziałbyś się ile kosztuje przesyłka do Polski, to może być interesujące.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: krolowa102 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 08 lut 2011 - 23:06:50

Witam. Może ktoś ma kogoś w Niemczech i kupił by ten wspaniały lek. Jestem na kupnie . podaję e-maila: [email protected] Ja 44 - może Ty masz kogś..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Damian_25 (77.252.190.---)
Data: 09 lut 2011 - 16:39:20

chetnie sie przyłacze do zapytania krolowej102, tez chcialbym kupic tanij niz w polskich przedstawicielstwach...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Ja..44 (---.220.116.240.dsl.dynamic.eranet.pl)
Data: 09 lut 2011 - 18:23:22

KOCHANI chciałam przybliżyć WAM wszystkich jaka jest możliwośc zakupu tam.Niestety nie wybieram się tam narazie zatem proszę szukać innych do pomocy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: kaja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lut 2011 - 19:57:43

Znalazłam odpowiedź w poście Niemiecki Puranatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy.
Autor: Kacper (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 31 sty 2011 - 16:09:37

Purnatur B12 100ml kosztuje 19,90 euro. Koszt przesyłki na terenie Niemiec to dodatkowe 3,99 euro. Trzeba tylko mieć kogoś w Niemczech kto przywiezie Ci do Polski za darmo. Wtedy trochę lepiej opłaca się kupić w firmie Lopal.
Napisałem też do firmy Lopal e.K w Niemczech zapytanie o koszty przesyłki z Niemiec do Polski i otrzymałem taką odpowiedź:

[email protected] napisał
Guten Tag,
die Versandkosten nach Polen wären 19,00?.
Sie können das Purnatur aber in Polen beziehen bei: Lady?s Nails Cosmetics
www.ladys-nails.eu

Helmut Bauer
Lopal e.K

W takim układzie lepiej zamówić w Polsce bo wygląda na to, że firma Lady?s Nails Cosmetics jest ich jedynym dystrybutorem w Polsce.
Jak chcesz to na górze podałem adres i jak będziesz chciała to możesz sobie sama do nich napisać.
----------
Słuchajcie, trzeba czytać wszystkie wpisy tego postu. Przeczytajcie najlepiej od 1 strony.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Pawel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 lut 2011 - 22:46:07

Moj szwagier jezdzi do pracy w Niemczech i moglby przywiezc Purnatur. Chce tylko 20 euro za przywiezienie. Jakby było tak z 10 chetnych to kazdy placi po 2 euro.
Wpisujecie sie tu kto chce Purnatur z Niemiec.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Damian_25 (77.252.190.---)
Data: 13 lut 2011 - 19:35:44

Paweł a ile za samo specyfik? liczac koszty na 10 osób to ile to wyjdzie w zł na osobe?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: LoL (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 13 lut 2011 - 21:32:14

kaja,królowa i pawel to ta sama osoba,której bardzo zależy na rozreklamowanie tego specyfiku.ma jeszcze inne nicki w innym temacie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 13 lut 2011 - 21:50:16

Jest to taki sobie kremik,który nie leczy łuszczycy.Można go zamówić w inern.aptece.Ja tak zrobiłam,przysłali mi w ciagu 2 dni.Smaruję się 10 dni i żadnej poprawy,wręcz przeciwnie-zaczęły wyłazić mi pojedyńcze kropki.Może komuś ten krem pomoże,jak dla mnie to wielka lipa.Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: IGA (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 lut 2011 - 09:29:07

Ja byłabym jednak zainteresowana zakupem Puranatur B12. Od tygodnia śledzę ten produkt, przeczytałam wszystkie posty i opinie, również na innych forach. Nie trafiłam na opinię podobną do tej, którą przedstawiła ?Dana?, że wyskoczyło jej więcej kropek niż miała. Fakt, że nie wszystkim pomaga ale śmiem twierdzić, że 90% opinii to są pochlebne opinie na temat Purnatur b12.

Z informacji od ?Dana? najbardziej interesowałoby mnie to gdzie go kupiła. Napisałaś, że kupiłaś Purnatur w inern.aptece ale google takiej apteki nie zna.

?Dana? wklej tu dokładny adres gdzie to kupiłaś i napisz proszę ile to tam kosztuje. To może przydać się nie tylko mnie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 17 lut 2011 - 21:34:37

Dana, skoro piszesz że kupiłaś ten krem w jakieś aptece, której nie ma i na dodatek nie chcesz odpowiedzieć na pytanie gdzie rzeczywiście kupiłaś Purnatur i ile to tam kosztuje, to może znaczyć tylko jedno ? że nie jesteś uczciwa. Napisz wreszcie prawdę. Jak możesz pisać opinie o produkcie, którego ty po prostu nigdzie nie kupiłaś. Zależy ci prawdopodobnie tylko na wypisywaniu bzdur.
Wycofam swoje pomówienie jeżeli udowodnisz, że kupiłaś ten krem tam gdzie napisałaś czyli w inern.aptece.
Przypominam, że takiej apteki tak duża wyszukiwarka jak Google nie potrafi znaleźć.
Daj sobie szansę Dana.
A na przyszłość to lepiej nie przywołuj Boga pisząc Boże!!! (dotyczy postu w temacie "Niemiecki Purnatur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy"winking smiley, bo to nie wypada, szczególnie dotyczy to ciebie Dana.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 17 lut 2011 - 22:26:31

Widzę,że bardzo się nudzisz....wpisz w google PURNATUR !! Trudne??? Chyba nie? Powodzenia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 18 lut 2011 - 14:41:31

Dana, jakoś trudno przyznać ci się do tego że na forum wypisujesz totalne bzdury i nieprawdę. Pytam się tylko dlaczego to robisz? To nie jest porządku w stosunku do swoich kolegów i koleżanek, którzy mogliby sobie jakoś pomóc w swojej chorobie.

Napisałaś, że kupiłaś krem Purnatur B12 w aptece która nie istnieje (inern.aptece) a potem piszesz że nie skutkuje. Jeżeli nie potrafisz napisać jaki jest adres lub link do ?inern.aptece? to znaczy że go nie kupiłaś i wypisujesz kłamstwa.

Podtrzymuję to, iż wycofam swoje pomówienie względem ciebie jeżeli udowodnisz, że kupiłaś ten krem tam gdzie napisałaś czyli w inern.aptece.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: Inga (---.dip.t-dialin.net)
Data: 19 lut 2011 - 23:51:13

Niestety musze dolaczyc do opinii Dany.
Purnatur kupilam po dluzszej obserwacji opinii na temat tego lotionu.Nie moglam sie doczekac kiedy go wyprubuje no i po jednorazowym uzyciu-mam luszczyce na dloniach rano wstalam z niesamowita iloscia wodnych pecherzykow na dloniach.
Dla mnie to kolejne rozczarowanie a szkoda bo mialam nadzieje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 20 lut 2011 - 06:28:41

zauważyłam, że wszystkim pomaga, którzy piszą z neoplus.adsl.tpnet.pl. Zmienie domenę na takową może wówczas i mi pomoże?!
Bo jak na razie to totalna klapa i pooooorażka.
Buziaki moje mile biedroneczki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: malutki (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20 lut 2011 - 13:54:57

Inga pisze tak: (cytat)? ?no i po jednorazowym uzyciu-mam luszczyce na dloniach rano wstalam z niesamowita iloscia wodnych pecherzykow na dloniach.?
To niesamowita sprawa! Inga nie miała łuszczycy a teraz ją dostała po jednorazowym zastosowaniu kremu, i to od razu z rana smiling smiley Coś mi tu delikatnie mówiąc nie pasuje? poza tym wydaje mi się że ten krem nie jest sprzedawany w tubkach tylko w pojemnikach.

k.p w tamacie "Niemiecki Purantur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy" usilnie broni Dany, która jest na forum od lat a która nie potrafi wytłumaczyć dlaczego kłamie. Dana nadal nie odpisała na pytanie gdzie jest inern.apteka w której kupiła ten krem (czytaj 11 post od góry w w.w temacie). Biorąc pod uwagę to że jest ona od lat na forum to od razu narzuca się pytanie czy pozostałe jej posty są również mało szczere albo w ogóle nieprawdziwe jak tutaj?
I nie chodzi o to, że Dana ?krytycznie podeszła do kosmetyku? tylko o to że pisze nieprawdę bo apteki której nazwę podała po prostu nie ma.

Na stwierdzenie k.p (cytat) ?Może to dziadostwo wspomóc, nie liczcie ze kogoś wyleczy.? Proponuję przeczytać post Karoliny (9 post od góry z 15 lutego 2011 - również z tematu "Niemiecki Purantur B12 jest świetny w leczeniu łuszczycy"winking smiley To moim zdaniem jedna z wielu mądrzejszych wypowiedzi na tym forum i powinien ją każdy przeczytać z uwagą. Nadmienię jeszcze, że ta odpowiedź nie pochodzi z tej samej ?pozytywnej? domeny jak niektórzy chcieliby coś zasugerować.

Ja sam nie dowierzałem kiedyś temu co piszą o Purnatur B12, również byłem sceptycznie nastawiony do tego kosmetyku. Zresztą można przeczytać moje wcześniejsze wpisy (jak ktoś chce oczywiście), ale mimo wszystko zaryzykowałem i mnie się udało. To prawda, że może nie każdemu uda się uzyskać swoją piękność, ale jednak bardzo wielu osobom cierpiącym na łuszczycę Purnatur pomaga. I dlatego, że mnie pomaga to będę bronił tutaj tego produktu bo warto go bronić przed tymi, którzy wypisują bzdury i odwracają uwagę czytającym. Cóż może mają w tym jakiś interes, może sprzedawali jakiś inny specyfik, którego teraz tak szybko zastąpił Purnatur B12. Ocena zawsze należy do czytelnika.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: inga (---.dip.t-dialin.net)
Data: 21 lut 2011 - 22:38:33

Drogi malutki jesli chodzi o mnie to z luszczyca zyje juz ponad trzydziesci lat i niejedna masc ,krem i inne cuda probowalam i pewnie jeszcze kiedys bede probowala.Nie mysl,ze kupilam ten lotion dla kaprysu zeby sie pozbyc prawie 24 euro.
a czy ten lotion bedzie sie dalej dobrze sprzedawal czy nie nie interesuje mnie ja chcialam tylko wyrazic swoje doswiadczenie z tym kosmetykiem

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: PURNATUR 12
Wysłane przez: j (---.tktelekom.pl)
Data: 22 lut 2011 - 06:47:32

Malutki, to Ty tu rozpocząłeś akcję, krytyki tych, którzy mają negatywne zdanie i opinie o tym kosmetyku. Gdybyś był jednym z nas napisałbyś opinię, że ci pomógł i koniec Twojej roli w temacie. A tu się dzieją cuda. Na 100 postów na tym forum o purnaturze z grubsza ponad 70 jest z domeny neoplusa z jednorazowymi nickami, oczywiscie wszystkie super pozytywne. Cuda mogą wypowiadać politycy, tylko kto w nie jeszcze uwierzy?
Przeczytać należy dokładnie ulotkę, kosmetyk nie jest przeznaczony do walki z łuszczycą, on ma zadanie natłuścić skórę. I tyle należny się po nim spodziewać. Fakt - natłuszcza dobrze, ale w tej grupie kosmetyków z powodzeniem można stosować olejki bambino(taniocha), z oliwek i wiele, wiele innych, które każdy musi dostosować do swojej skórki i miejsca warunkowane grubością skórki i jej rodzajem.
Podkreślam raz jeszcze mi on nie pomógł i nie zwalczył ognisk ł. Po miesiącu przeszłam na balsamik firmy Vaselline(uSA) 3/4 litra w tej samej cenie co 50 purnatura12.
Efekt jest taki sam. A balsamu starczy na może rok.
Z Ingą i innymi krytycznymi ocenami się utozsamiam, bo cudów nie ma i w nie nie wierzcie. NIe ma naukowych, klinicznych badań, które by potwierdzały, że zwalcza łuszczycę, użyłąm go i mam swoje doświadczenia w temacie. I to jest dla mnie najważniejsze.
Pozdrawiam biedroneczki
j.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.