Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: Pawełek :) (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 pa� 2005 - 21:40:42

Czesc! Chomiczka mam do Ciebie pytanie, widziałem w telewizji program o luszczycy i dziewczyna miała taki sam typ łusz. jak ja, powiedziała ze bardzo dobrze jej robi ten kwas ktorym Ciebie smarowali w szpitalu i mogłabys podac mi jakies namiary na taki szpital w ktorym własnie taką metodę stosuja? bardzo bym był Ci wdzieczny! czekam na odpowiedz. Pozdro

Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: Chomiczka:) (---.kryry.eu.org)
Data: 01 lis 2005 - 21:36:49

HEJ !

A tak w ogóle to o jaki kwas Ci chodzi Pawełku ??
No ja byłam w szpitalu w Rybniku,a tutaj masz namiary:

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny Nr 3 w Rybniku
ODDZIAŁ DERMATOLOGICZNY <to chyba jasne....>
44-200 Rybnik, ul. Energetyków 46
woj. śląskie, tel. (032)4291999

No a poza tym pobyt w tym szpitalu wspominam BAAAARDZO miło, ale nie ze względu na personel ani żadne tam pielęgniarki, tylko ze względu na ludzi których tam poznałam smiling smiley)<<POZDRAWIAM WAS WSZYSTKICH !!!>>

Teraz wyglądam dużo gorzej niż wyglądałam przed szpitalem...
Wszędzie te cholerne kropki sad smiley
No i powoli trace cierpliwość....

PA

Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: Sylwiaaa (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 gru 2005 - 09:24:12

eee witam smiling smiley hehe ja mam łuszczyce od pół roku i nic mi nie pomaga smiling smiley w sumie z tego co czytam wiekszosc ludzi przejmuje sie bardziej glowa niz ciałemsmiling smiley ja o wieleee bardziej ciałemsmiling smiley teraz stosuje metode BSM w sumie nie iwerze ze mi to cos pomoze ale warto probowac smaruje sie tez oliwa z oliwek i naprawde działa(oliwa) pewnie razem z masciami jeszcze lepiej by działała:] łuska bardzo szybko odchodzi.Co do szpitala miałam juz skierowanie ale nie poszłam...bałam sie ... niewiem czego ale sie bałam....jednym szpital bardzo pomógł a tobie znow na bardzo krotkosad smiley nie wiem juz co robic powolutku mam dosc wszzystkiego :[ ehhh pozdrawiam cieplutko :*:*

Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: ewelka (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 gru 2005 - 10:32:42

ja też myłam ludwikiemsmiling smiley) pomogło po paru umyciach.Ale nie myj nasady głowy tylko włosy.pozdrawiam

Re: Czym domyć włosy po szpitalu ??
Wysłane przez: Robert (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 06 gru 2005 - 13:04:52

pozdrawiam wszystkie biedronki ja od 99r w szpitalu w Legnicy byłem już 14 razy i przekonałem się że najlepiej zmywa mnie się włosy jak przed szpitalem ostrzyge się na łyso hihi ( metoda niepolecana dla dziewczyn :-) )
jak już ktoś wspomniał rzeczywiście,- po okluzji na noc z lorindenem to rano warto użyć parafiny naszczęscie mają taką w szpitalu potem szare mydełko i problem z głowy. Pozdrawiam i życze lśniących i czystych włosów