Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 05 sty 2005 - 17:40:56

Blagam jesli wiecie co kolwiek na temat luszczycy paznokci oraz dloni oraz na terenie woj. mazowieckiego dermatologa mieszkam w malym miasteczku i moj lekarz nie potrafi mi pomoc.
Bede wdzieczna za kazda odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Sylwia (---.nfosigw.gov.pl)
Data: 12 sty 2005 - 16:32:06

W Warszawie jest On-Clinik ul.Chałubińskiego8 a w niej super specjaliści od łuszczycy! polecam.Efekty rewelacyjne bez sterydów, podaje telefon 22 kierunkowy do W -wy 830-04-09.powodzenia!


Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Sylwia (---.nfosigw.gov.pl)
Data: 12 sty 2005 - 16:32:12

W Warszawie jest On-Clinik ul.Chałubińskiego8 a w niej super specjaliści od łuszczycy! polecam.Efekty rewelacyjne bez sterydów, podaje telefon 22 kierunkowy do W -wy 830-04-09.powodzenia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: aza (81.219.114.---)
Data: 12 sty 2005 - 21:53:31

Witam serdecznie.
Myślę że jest preparat który bardzo pomaga przy pozbyciu się łuszczycy,
ja zastosowałam i wyniki są znakomite wprost zaskakujące.
Dostałam od znajomego, który też ma to wstrętne chorubsko adres strony
www.solanka.termalna.com żebym sobie poczytała o tej solance, mówił że
go nie nabrali i że zamówiony towar dostał ja też dostałam to chyba ważna informacja.
Poza tym myślę że solanka nie jest droga w stosunku do leków jakie dotychczas stosowałam.
Ja zastosowałam do okładów i narmalnych kąpieli,po tygodniu już było widać jak bledną moje
nazwijmy to problemy.
ale już więcej nic nie piszę bo jak zechcesz to sobie sobie poczytasz.
Pozdrawiam aza

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 13 sty 2005 - 13:56:39

dzieki za wszystkie informacje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Marcin (62.181.161.---)
Data: 14 sty 2005 - 13:04:53

kASIU ZA NIM SKORZYSTASZ Z TYCH PORAD POCZYTAJ FORUM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 14 sty 2005 - 18:59:09

do marcina co masz na mysli poczytaj na forum wszystko co mi polecaja to tak zwanalipa mam to wszystko gdzies ja juz nie mam sily i jeszcze do tego brak lekarza konkretnego na mojej prowincji gdybys widzial moje paznokcie? a dlonie gdzie ja znajde prace????????? ale mimo tego dzieki za odpowiedz

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: kamiel (---.ds2.uw.edu.pl)
Data: 17 sty 2005 - 20:08:38

Wybaczcie za tzw "Off topik " ale mam pytanie , o skutki uboczne stosowania ELOCOM'u w masci , mam egzeme od x czasu i ostatnio zaczalem stosowac tenze preparat. Wysmarowalem 3 tubki , pomaga, leczy skutki, jednak slyszlame co nieco o skutkach ubocznych.
Gdzie mozna znalezc informacje na ten temat , Google przeszukalem i nie znalazlem nic procz for , a tam ciezko cokolwiek znalezc przy ograniczonym czasie jaki mam , prosze o link lub cos podobnego. ;]

pozdrawiam i z gory dziekuje

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Dzidka (80.50.13.---)
Data: 17 sty 2005 - 21:44:01

Witam
Jeśli chodzi o paznokcie to lekarka powiedziała mi, że dobrze jest troszkę spiłować wierzchnią warstwę paznokcia i wsmarować Lorinden A.
Najlepiej robić to na noc i końcówki palców zawinąć w folię.
Pomaga!!!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 18 sty 2005 - 09:10:07

dzieki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: ewa (---.retsat1.com.pl)
Data: 24 lut 2005 - 21:34:25

czy ktoś z was kochani ma łuszczycę na paznokciach???jeśli tak to napiszcie czym ją leczycie,co wam pomogło lub nie,napiszcie cokolwiek bo nie znalazłam żadnych informacji a za chwilę zejdą mi paznokcie...2. Lekarz przepisał LORINDEN T, póżniej LORINDEN C..najmniejszej poprawy,nic.Podzielcie się ze mną wiedzą,informacjami ,radą. proszę niech się ktoś odezwie

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: ewa (---.retsat1.com.pl)
Data: 24 lut 2005 - 21:43:56

ta dziewczyna z solanką opanowała każdy post trochę mnie irytuje co znią???

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: ewa (---.retsat1.com.pl)
Data: 24 lut 2005 - 21:45:50

piłowałam paznokcie zawijałam smarowałam i nic

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: ewa (---.retsat1.com.pl)
Data: 25 lut 2005 - 09:40:39

gdzie jesteście..... jesteście??????

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 26 lut 2005 - 15:36:53

ja nic nie mam na paznokcie bierze mnie powoli psychoza.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: ewa (---.retsat1.com.pl)
Data: 26 lut 2005 - 16:08:31

kasiu miło że jesteśmy już dwie na tym poście....z psychozą i bez paznokci[prawie] jestem z tobą ,pozdrowionka.Boże,ale gdzie ci wszyscy ze wsparciem????? Chyba przykleję sobie tipsy ha!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Kaska (217.96.74.---)
Data: 27 lut 2005 - 09:30:56

do ewy a masz zmiany luszczycowe na ciele czy tylko paznokcie??? podaje swoj gg moze kiedys pogadamy 6273253 trzymaj sie cieplo ja mam jeszcze nadzieje ze medycyna pojdzie do przodu z lusczyca, i chodzac na wywiadowki do dzieci bede wygladala normalnie juz powoli ta cala luszczyce mam gdzies!!! u mnie na ciele jest raz lepiej raz gorzej ale pewnie ten spokoj jest na chwile. papa acha sproboj jeszcze moze olejek rycynowy.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: Agnieszka (---.aster.pl)
Data: 01 mar 2005 - 18:55:51

witam,
mialam dosc powazne zmiany na paznokciach. Obcinam je dosc krotko i spilowuje delikatnie wierzchnia warstwe a nastepnie stosuje olejek rycynowy.Paznokcie zaczynaja wygladac coraz lepiej, wzmacniaja sie. Nie wiem tylko czy to pomoze na bardzo zaawansowane zmiany. Oczywiscie trzeba poczekac az odrosna..ale wyglada na to, ze warto...pozdrawiam i powodzenia

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: ewa (---.retsat1.com.pl)
Data: 03 mar 2005 - 19:05:38

dziewczynki zaczynam z olejkiem rycynowym jeśli coś się będzie działo[lub nie]dam znać.Bardzo dziękuję,pozdrawiam pa

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: dlonie oraz paznokcie
Wysłane przez: eve (---.ghnet.pl)
Data: 05 mar 2005 - 14:31:22

Moj lekarz stwierdzil,ze na paznokcie nie ma lekarstwa.Wiec ja po prostu maluje je na ciemny kolor.Najbardziej smieszy mnie,ze moje kolezanki zachwycaja sie tym jakie mam ladne paznokciesmiling smileyGdyby tylko wiedzialy,ze ja nie chcialabym ich w ogole malowac...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.