Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
szampon na łuszczycę
Wysłane przez: jacek (---.toya.net.pl)
Data: 19 mar 2011 - 17:35:29

Witam wszystkich
Może to wyda się niewiarygodne, ale udało mi się zaleczyć łuszczycę szamponami przeciwłupieżowymi.Stosuję je do codziennego mycia całego ciala.Choruję na łuszczyce od 2 lat.Przez pierwszy rok stosowałem środki przepisane przez dermatologa (sterydy, emolianty, maści z mocznikiem, preparaty na skórę głowy).Efekty były czasowe, lub nie bylo żadnych. W tym czasie zacząłem stosowac regularnie szampon przeciwłupiezowy do mycia włosow i zauwazylem po kilku tygodniach ,że łuszczyca na glowie zniknęła razem z łupieżem. Wtedy zacząłem stosować ten sam szampon do codziennej kąpieli.Efekt po kilku tygodniach był taki sam.Luszczyca praktycznie zniknęła. Czasem dochodzi do niewielkich nawrotów, ale są one spowodowane najczęściej stresem lub zaniedbaniem higieny.Szampon ten stosuję codziennie , nawet wtedy gdy nie mam zadnych objawów.Tak na wszelki wypadek.Koszt uzywania szamponu porównywalny z plynem do kąpieli.Nie podaję nazwy szamponu, ponieważ jest ich duzy wybór i kazdy z nich przynosił skutek.Ja co prawda mam swój ulubiony i uwazam że daje najlepsze efekty, ale nie chce nic sugerować. Sprawdżcie sami i napiszcie czy skutkuje.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: dar42 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2011 - 17:48:00

Ja od wielu lat stosuję też szampon przeciwłupiezowy(nie będę tu raklomował marki).
Efekt kapitalny.Skóra głowy czysta,bez łuszczycy i łupieżu

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: jacek (---.toya.net.pl)
Data: 19 mar 2011 - 18:02:44

warto sprobować na całe ciało.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: VICKY86 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 19 mar 2011 - 21:00:55

hej ja tez stosuję szampon przeciwłupieżowy do mycia głowy i również mam praktycznie czystą głowę, gdzieniegdziej tylko czasami pojawia się kilka plam, dodam tylko, że szampon jest z dodatkiem cynku

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: Maczan (---.dynamic.chello.pl)
Data: 01 kwi 2011 - 19:49:38

Hej, mam pytanko- czy piszecie o zwykłych szamponach przeciwłupieżowych, jakie można kupić w drogeriach, czy też leczniczych, które są w aptekach. Jeśli można, proszę o odpowiedź na maila. Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: joki (89.238.39.---)
Data: 01 kwi 2011 - 20:05:19

Ja stosuję selsun blue na zmiane z szamponem seba med.. ten pierwszy można otrzymac tylko w aptekach a ten drugi kupiłam w drogerii rossman. Pozdrawiamsmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: marcinw (178.218.228.---)
Data: 30 kwi 2011 - 01:14:33

o jakim szamponie mowa w pierwszych postach?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 30 kwi 2011 - 06:08:48

Jest ich trochę ja znam Nizoral innych nazw nie pamiętam ale jak powiesz w aptece to ci powiedzą,kiedyś myłam się nizoralem i jak spłukiwałam głowę ,piana która spływała też dobrze działała

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: aniagucia (---.aster.pl)
Data: 30 kwi 2011 - 17:01:14

stosowałam różne szampony i DUPA. Ostatnio mrs potters ale śmierdział dziegciem i tylko tyle. Jedyny, który pomagał na długo to Nizoral. Ale nawet nie wiem czy jeszcze jest dostępny.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 30 kwi 2011 - 17:10:20

Od czasu do czasu kupuje i do ubiegłego roku był

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: cola (---.centertel.pl)
Data: 07 maj 2011 - 08:21:43

słyszałem że Mydło z Mardin ( + beta karoten) jest skuteczne czy macie informacje na ten temat ?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: renia (---.146.180.195.nat.umts.dynamic.eranet.pl)
Data: 07 maj 2011 - 20:15:07

Jacek

napisz proszę jaki szampon na ciebie najlepiej zadziałał?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: szampon na łuszczycę
Wysłane przez: Przemalo (---.play-internet.pl)
Data: 24 maj 2011 - 16:00:11

slyszałam ostatnio o szamponie Miraderm ale jest zajebiscie drogi - nie wiem czy skuteczny?
Ja stosowałem Clobex i mi pomógł - kuracja 2 tygodnie a poźniej coraz rzadziej i normalne szampony przeciwłupieżowe - hed&shoulders.

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.