Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
zioła
Wysłane przez: Paula (---.icpnet.pl)
Data: 05 sty 2005 - 19:48:54

Hello!Ostatnio znalazlam strone z artykułami o terapii ziolowej w luszczycy.Znalazlam tez kilka przepisow na mieszanki ziolowe,które podobno w przeciagu 6 miesiecy radza sobie skutecznie z wykwitami luszczycy.Jestem ciekawa czy ktos ma jakies pozytywne doswiadczenia z ziolami i czy warto próbowac.Moze ktos ma jakies swoje,wyprobowane mieszanki?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 05 sty 2005 - 22:32:46

Swojego czasu przez rok pilem ziola, kapiele ziolowe, do tego dieta (przez rok brak miesa, napojow gazowanych, slodyczy pod wszelka postacia, alkoholu i innych uzywek). Efekt zerowy. Zmarnowany rok z zycia.
Moze ktos ma lepsze doswiadczenia z ziolami...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2005 - 14:59:47

Hej Paula.Gdzie znalazlas te mieszanki, ktore daja efekt w ciagu 6 miesiecy?? Jestem bardzo ciekawa. Napisz co wiesz na ten temat. Pozdrawiam.Agata

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: Paula (---.icpnet.pl)
Data: 06 sty 2005 - 19:02:40

w internecie,ale za bardzo nie pamietam tej strony,mam spisany sklad tej mieszanki:rzewiweń,lisc brzozy,skrzyp,perz,fasola,akacja.ziloa trzeba zmieszac w identycznych proporcjach i zmielic.Mieszanke parzy sie w termosie przez kilka-kilkanascie godzin.Na litr wody trzeba uzyc plaska lyzeczke zmielonych ziolek.Ten ktos,kto jest zielarzem i opracowal ta mieszanke poleca takze masc- Solcoseryl (nie znam jej osobiscie).Poza tym na poczatkowym etapie kuracji nalezy zazywac sobie dodatkowo witaminy A,E i Bcomplex.Podobno nie mozna sie zniechecac szybko.bo zacawalajace efekty moga byc widoczne dopiero po ok 5 miesiacach...Ciekawa jestem
Dzis kupilam sobie te ziolka bo mysle ze zawsze warto probowac!Pozniej dam znac o efektach,jesli jakies wystapia,chociaz po liscie bartheza troche sie zniechecilam.Pozdrowienia!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: zioła
Wysłane przez: aza (81.219.114.---)
Data: 12 sty 2005 - 22:24:52

Witam serdecznie.
Myślę że jest preparat który bardzo pomaga przy pozbyciu się łuszczycy,
ja zastosowałam i wyniki są znakomite wprost zaskakujące.
Dostałam od znajomego, który też ma to wstrętne chorubsko adres strony
www.solanka.termalna.com żebym sobie poczytała o tej solance, mówił że
go nie nabrali i że zamówiony towar dostał ja też dostałam to chyba ważna informacja.
Poza tym myślę że solanka nie jest droga w stosunku do leków jakie dotychczas stosowałam.
Ja zastosowałam do okładów i narmalnych kąpieli,po tygodniu już było widać jak bledną moje
nazwijmy to problemy.
ale już więcej nic nie piszę bo jak zechcesz to sobie sobie poczytasz.
Pozdrawiam aza

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.