zioła
Wysłane przez: Paula (---.icpnet.pl)
Data: 05 sty 2005 - 19:48:54

Hello!Ostatnio znalazlam strone z artykułami o terapii ziolowej w luszczycy.Znalazlam tez kilka przepisow na mieszanki ziolowe,które podobno w przeciagu 6 miesiecy radza sobie skutecznie z wykwitami luszczycy.Jestem ciekawa czy ktos ma jakies pozytywne doswiadczenia z ziolami i czy warto próbowac.Moze ktos ma jakies swoje,wyprobowane mieszanki?

Re: zioła
Wysłane przez: Barthez (---.szczecin.mm.pl)
Data: 05 sty 2005 - 22:32:46

Swojego czasu przez rok pilem ziola, kapiele ziolowe, do tego dieta (przez rok brak miesa, napojow gazowanych, slodyczy pod wszelka postacia, alkoholu i innych uzywek). Efekt zerowy. Zmarnowany rok z zycia.
Moze ktos ma lepsze doswiadczenia z ziolami...

Re: zioła
Wysłane przez: Agata (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 06 sty 2005 - 14:59:47

Hej Paula.Gdzie znalazlas te mieszanki, ktore daja efekt w ciagu 6 miesiecy?? Jestem bardzo ciekawa. Napisz co wiesz na ten temat. Pozdrawiam.Agata

Re: zioła
Wysłane przez: Paula (---.icpnet.pl)
Data: 06 sty 2005 - 19:02:40

w internecie,ale za bardzo nie pamietam tej strony,mam spisany sklad tej mieszanki:rzewiweń,lisc brzozy,skrzyp,perz,fasola,akacja.ziloa trzeba zmieszac w identycznych proporcjach i zmielic.Mieszanke parzy sie w termosie przez kilka-kilkanascie godzin.Na litr wody trzeba uzyc plaska lyzeczke zmielonych ziolek.Ten ktos,kto jest zielarzem i opracowal ta mieszanke poleca takze masc- Solcoseryl (nie znam jej osobiscie).Poza tym na poczatkowym etapie kuracji nalezy zazywac sobie dodatkowo witaminy A,E i Bcomplex.Podobno nie mozna sie zniechecac szybko.bo zacawalajace efekty moga byc widoczne dopiero po ok 5 miesiacach...Ciekawa jestem
Dzis kupilam sobie te ziolka bo mysle ze zawsze warto probowac!Pozniej dam znac o efektach,jesli jakies wystapia,chociaz po liscie bartheza troche sie zniechecilam.Pozdrowienia!

Re: zioła
Wysłane przez: aza (81.219.114.---)
Data: 12 sty 2005 - 22:24:52

Witam serdecznie.
Myślę że jest preparat który bardzo pomaga przy pozbyciu się łuszczycy,
ja zastosowałam i wyniki są znakomite wprost zaskakujące.
Dostałam od znajomego, który też ma to wstrętne chorubsko adres strony
www.solanka.termalna.com żebym sobie poczytała o tej solance, mówił że
go nie nabrali i że zamówiony towar dostał ja też dostałam to chyba ważna informacja.
Poza tym myślę że solanka nie jest droga w stosunku do leków jakie dotychczas stosowałam.
Ja zastosowałam do okładów i narmalnych kąpieli,po tygodniu już było widać jak bledną moje
nazwijmy to problemy.
ale już więcej nic nie piszę bo jak zechcesz to sobie sobie poczytasz.
Pozdrawiam aza