Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: czy znajde dziewczyne?
Wysłane przez: Alicja (---.fhi.pl)
Data: 09 mar 2005 - 10:15:31

mam 32 lata , na łuszczycę choruję od 11 roku życia, w wieku 17 lat poznałam przystojnego chłopaka , kiedy wreszcie po kilku miesiącach znajomości - ze łzami w oczach postanowiłam powiedzieć mu o mojej chorobie powiedział, żebym się niczym nie przejmowała, że wszystko już o tym wie i że mu to nie przeszkadza - zauważył wcześniej zmiany na skórze ( na ciele pojedyńcze kropki i kropy oraz masakra we włosach) poczytał; najpierw byłam zaskoczona ( sprawdzał mnie!!!!!!! nic mi nie powiedział!!!!) potem poszłam po rozum do głowy ( miał prawo wiedzieć np. czy go nie zarażę, a gdyby mnie spytał spaliłabym się ze wstydu)

W SIERPNIU 12 ROCZNICA ŚLUBU, MAMY 2 CUDOWNYCH DZIECI a ja dalej w "ciapki" i co z tego

:-))))))))))))))))))

PAMIĘTAJCIE każdego dnia na całym świecie rzesza naukowców pracuje nad tym żeby nam pomóc

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy znajde dziewczyne?
Wysłane przez: wyspiarz (---.icm.edu.pl)
Data: 09 mar 2005 - 10:51:16

Znajdziesz znajdziesz. Ja z narzeczona ustalamy wlasnie date slubu. Rozsadna dziewczyna na pewno nie wezmie luszczycy za bariere, ktora nie pozwala jej sie z kims zwiazac. Trzymaj sie cieplo.

Pozdrawiam,
Alan

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy znajde dziewczyne?
Wysłane przez: Ania (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 11 mar 2005 - 19:39:27

cześć ja mam łuszczyce już 15 lat,a żyje już 25.Mam męża i dwójkę ślicznych i zdrowych dzieci.Jak ktoś pokocha to nie jest ważne że ta osoba ma jakieś "defekty".pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy znajde dziewczyne?
Wysłane przez: Michal (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 mar 2005 - 23:47:07

Mi sie udało i do tego bradzo mnie kocha....

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy znajde dziewczyne?
Wysłane przez: Kara (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 16 mar 2005 - 00:50:23

Mój mężczyzna obecnie przebywa w wojsku. Smieje się, bo pierwszy raz ta choroba mu sie do czegos przyda. Za jej sprawą prawdopodobnie zostanie wczesniej zwolniony.
Co do mnie, jego choroba, choć w tej chwili bardzo rozsiana ( za sprawą wojska), zupełnie mi nie przeszkadza. Bardziej chyba jemu.
Ogromną mi przykrość sprawił gdy przyznał się że nie chciał się ze mną spotkać na przepustce z powodu swojej choroby i obecnego wyglądu. Bał się że sie wystraszę i nie będę mogła na niego spojrzeć bez odrazy. Ależ on głupi. winking smiley Na szczeście "nakrzyczałam" i przepustke spedzilismy razem. Gdyby wprowadził swój plan w życie, czyli się ze mna nie spotkał to byłoby mi bardzo przykro.
Sorry że przynudzam, ale ta choroba zupełnie mi nie przeszkadza, no może tylko dlatego, że wiem że cierpi z jej powodu i utrudnia mu ona życie...

Chciałam jednak prosić odwiedzających to forum by nie zachowywali się tak jak chciał się zachować mój chłop. Po co zatajać, ukrywać...Czy chcielibyście mieć męża/żonę która odejdzie od was tylko z powodu "defektu" skóry? W sumie dzięki takiej chorobie możecie sprawdzić ile wasz partner na prawde jest wart i czy nie jest to osoba małostkowa i przyziemna.


Puenta: Dzięki łuszczycy będziemy szybciej razem. smiling smiley
(Trzymajcie kciuki, niech ta choroba wreszcie do czegoś się przyda.)

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy znajde dziewczyne?
Wysłane przez: Monika (---.dip.t-dialin.net)
Data: 16 mar 2005 - 23:58:56

No co ty??nie znam laski ktorej by przeszkadzala taka choroba-jesli spotkasz panne i cie nie zaakceptuje z tym 'paskudztwem' tzn.ze nie ma pojecia o tej chorobie!!!ja mam 20 lat,choruje od jakis 10 lat i nigdy ale to nigdy nie mialam chlopaka ktoremu by przeszkadzala moja 'skorupka'smiling smiley5takze 'glowa do gory' i wyruszaj na podrywsmiling smileypowodzeniasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: czy znajde dziewczyne?
Wysłane przez: miserYheavY (---.56.udn.pl)
Data: 20 gru 2010 - 16:08:58

jeżeli kocha, to będzie Cię kochała pomimo łuszczycy, bo pamiętaj nie kocha się za cos, a pomimo...

Ja mam 19 lat, jestem zsypana od roku... Nie bardzo bo łuszczyca zajmuje u mnie jakieś 40% powierzchni ciała. Też się martwię czy kogoś znajde sobie czy nie... niektórych te plamy moga odrażać;/ a to przeciez nie jest zaraźliwe... najgorzej ejst z dziećmi, bo chciałabym mieć, ale nie chce ich narażać na te chorobę;/

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.