Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Ludzik (---.nplay.net.pl)
Data: 09 wrz 2011 - 10:07:37

co porazka?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: meg (---.internetia.net.pl)
Data: 15 wrz 2011 - 10:56:38

nic nie mówi bo się nie znamy. skoro jest Pani także z Białegostoku to pomyślałam, że może się poznamy?smiling smiley być może mamy ten sam termin i będziemy mogły wybrać się razem. pozdrawiam Magdasmiling smiley

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 15 wrz 2011 - 14:27:17

Do Meg, mieszkam w Świnoujściu, jeśli będziesz chciała to możemy się spotkać i wymienić doświadczeniami w walce.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: meg (---.231.24.72.koba.pl)
Data: 15 wrz 2011 - 17:30:28

NIESTETY ZREZYGNOWAŁAM Z TEGO TERMINU,PAŻDZIERNIK MA BYĆ ZIMNY,POZDRAWIM WSZYSTKICH KURACJUSZY

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: teresa (---.231.24.72.koba.pl)
Data: 18 wrz 2011 - 14:31:51

PIĘKNEJ POGODY ŻYCZĘ WSZYSTKIM WYJEŻDZAJĄCYM W PAŻDZIERNIKU,ZREZYGNOWAŁAM

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: luś (---.kalisz.mm.pl)
Data: 15 pa� 2011 - 21:23:26

czy z wielkopolski może ktoś jedzie w terminie 24.10-14.11.11r. ??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 05:40:25

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]
Znam dermatologa w Szczecinie, który mnie leczył przez 12 lat bez skutku. Sam ma łuszczycę. Jak powiedziałem mu o ziołach, że wyleczyłem się, nie chciał słuchać. Podchodziłem do niego dwa razy bez skutku.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: anetak28 (---.mofnet.gov.pl)
Data: 25 pa� 2011 - 11:26:36

Witam, czy ktoś z okolic Białegostoku może jedzie w terminie 05.12.-26.12.2011r. do sanatorium "Bałtyk' w Świnoujściu?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 25 pa� 2011 - 13:16:54

Do alcora! piszesz bracie to samo w kilku wątkach. My się nie dajemy nabrać na reklamę nie popartą wynikami, a ty piszesz to bez emocji tak jak nauczyli Cię na "kursach" A my jesteśmy po to żeby sobie pomagać a nie zarabiać na własnym nieszczęściu. Odpuść sobie może?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: zainteresowana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2011 - 12:34:02

Witam! Mam pytanko, kto sie wybniera do senatorium Bałtyk 5.12-26.12. Nie wiem jak sie tam dostac. Jetsem z okolic Brodnicy( woj. kuj-pom).Może znacie jakiś pociag z Torunia do swinoujścia.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: oswald111 (---.CNet.Gawex.PL)
Data: 06 kwi 2012 - 10:31:14

Kto byl w Baltyku w lutym , marcu 2012?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: michał (---.jutra.pl)
Data: 03 maj 2012 - 20:05:07

Mam skierowanie do szpitala Bałtyk na 28 dni w czerwcu 2012 roku.Może też ktoś jedzie w tym terminie z NFZ.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: wiki (---.lomza.mm.pl)
Data: 20 lut 2013 - 19:20:44

Witam, kto jedzie do Bałtyku-Świnoujście na turnus 21.03.13 z woj.podlaskiego,mazowieckiego?Jestem z Łomzy, dołożę sie do paliwa..Pozdrawiam..

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: ja..44 (---.183.181.194.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21 mar 2013 - 19:48:36

Wiki ja będę na łuszczycę ale w Złotym Kłosie w Swinoujsciu od 29 marca 2013 tzn w innym sanatorium ale spotkac się mozemy na jakiś baletach....pozdrawiam odezwij się

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Wioletta Wasowicz (---.play-internet.pl)
Data: 24 lip 2013 - 09:57:43

Jestem obecnie w Sanatorium Bałtyk w Świnoujściu i muszę przyznać iż jest super,personel medyczny jak i panie wykonujące zabiegi są miłe i bardzo pomocne. Pani Paulina wykonująca masaże jest wręcz rewelacyjna i nie ma sobie równych,Panie z kuchni też przemiłe ogólnie gdyby zmieniono Panie z recepcji to mogła bym wystawić ocenę 6 lecz po kontakcie z recepcją na samym początku człowiek jest zniesmaczony,a przecież recepcja jest wizerunkiem całego obiektu więc ukłony wielkie do kierownictwa ;zmieńcie to a wasza ocena bardzo zyska na tym.z poszanowaniem kuracjuszka

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Dyrektor (---.gtnet.net.pl)
Data: 24 lip 2013 - 15:29:30

Panno Violleto,
wzięliśmy Pani skromne uwagi do serduszka i wszystkich wyrzucimy z miesięcznym wypowiedzeniem na zbity ryj.
Dziś winni całej tej sytuacji dostali wypowiedzenia.
Pozdrawiamy i życzymy przeżycia w naszym sanatorium bogactwa wszelakich wartości tych duchowych i tych innych.
Dyrekcja.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Rozalia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 pa� 2013 - 23:58:44

Dobry wieczór!

Cóż to za ciekawa odpowiedz od Dyrekcji do Panny Violetty!!

Byłam czerwiec - lipiec 2013 w Bałtyku w Świnoujściu i powiem tak, Pani - Panna Violetta ma 100% rację.

Pozdrawiam z uroczego polskiego miasta.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Lublin@123 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2015 - 08:48:21

Do Wiadomości Dyrekcji . W sanatorium Bałtyk obecnie przebywa mój mąż , nie było dnia w którym był trzeżwy. Nie ma go w nocy w pokoju i jest dzień w dzień w upojeniu alkoholowym. Pytam kto nadzoruje ten obiekt i odpowiada za porządek, to nie jest sanatorium to burdel, w którm panuje pijaństwo i łajdactwo.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Mira (194.181.147.---)
Data: 06 lip 2017 - 12:41:40

Byłam w Bałtyku grudzień 2014 rok. Budynek śliczny ale wymaga już kapitalnego remontu. Część już zrobili ale jeszcze dużo do roboty. Wyposażenie pokoju PRL. Ale zabiegi są na miejscu i to jest super. Samo centrum blisko morze. Ogólnie ok. TYLKO czekam na zmianę wystroju w pokojach na nowoczesne.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: <--12
Bieżąca strona: 2 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.