Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Ludzik (---.nplay.net.pl)
Data: 09 wrz 2011 - 10:07:37

co porazka?

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: meg (---.internetia.net.pl)
Data: 15 wrz 2011 - 10:56:38

nic nie mówi bo się nie znamy. skoro jest Pani także z Białegostoku to pomyślałam, że może się poznamy?smiling smiley być może mamy ten sam termin i będziemy mogły wybrać się razem. pozdrawiam Magdasmiling smiley

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 15 wrz 2011 - 14:27:17

Do Meg, mieszkam w Świnoujściu, jeśli będziesz chciała to możemy się spotkać i wymienić doświadczeniami w walce.

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: meg (---.231.24.72.koba.pl)
Data: 15 wrz 2011 - 17:30:28

NIESTETY ZREZYGNOWAŁAM Z TEGO TERMINU,PAŻDZIERNIK MA BYĆ ZIMNY,POZDRAWIM WSZYSTKICH KURACJUSZY

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: teresa (---.231.24.72.koba.pl)
Data: 18 wrz 2011 - 14:31:51

PIĘKNEJ POGODY ŻYCZĘ WSZYSTKIM WYJEŻDZAJĄCYM W PAŻDZIERNIKU,ZREZYGNOWAŁAM

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: luś (---.kalisz.mm.pl)
Data: 15 pa� 2011 - 21:23:26

czy z wielkopolski może ktoś jedzie w terminie 24.10-14.11.11r. ??

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: alcor (---.szczecin.mm.pl)
Data: 20 pa� 2011 - 05:40:25

Męczyłem się, przeżywałem horror przez 12 lat. Stosowałem różne sposoby, aby pozbyć się łuszczycy. Wszystko na nic. Aż wreszcie znalazłem zioła i po czterech m-cach pozbyłem się tej wstrętnej choroby. Do dziś nie mogę uwierzyć, a minęło już siedem lat, że można naturalnymi sposobami pozbyć się łuszczycy. [email protected]
Znam dermatologa w Szczecinie, który mnie leczył przez 12 lat bez skutku. Sam ma łuszczycę. Jak powiedziałem mu o ziołach, że wyleczyłem się, nie chciał słuchać. Podchodziłem do niego dwa razy bez skutku.

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: anetak28 (---.mofnet.gov.pl)
Data: 25 pa� 2011 - 11:26:36

Witam, czy ktoś z okolic Białegostoku może jedzie w terminie 05.12.-26.12.2011r. do sanatorium "Bałtyk' w Świnoujściu?

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: daniela (---.uznam.net.pl)
Data: 25 pa� 2011 - 13:16:54

Do alcora! piszesz bracie to samo w kilku wątkach. My się nie dajemy nabrać na reklamę nie popartą wynikami, a ty piszesz to bez emocji tak jak nauczyli Cię na "kursach" A my jesteśmy po to żeby sobie pomagać a nie zarabiać na własnym nieszczęściu. Odpuść sobie może?

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: zainteresowana (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 09 lis 2011 - 12:34:02

Witam! Mam pytanko, kto sie wybniera do senatorium Bałtyk 5.12-26.12. Nie wiem jak sie tam dostac. Jetsem z okolic Brodnicy( woj. kuj-pom).Może znacie jakiś pociag z Torunia do swinoujścia.

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: oswald111 (---.CNet.Gawex.PL)
Data: 06 kwi 2012 - 10:31:14

Kto byl w Baltyku w lutym , marcu 2012?

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: michał (---.jutra.pl)
Data: 03 maj 2012 - 20:05:07

Mam skierowanie do szpitala Bałtyk na 28 dni w czerwcu 2012 roku.Może też ktoś jedzie w tym terminie z NFZ.

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: wiki (---.lomza.mm.pl)
Data: 20 lut 2013 - 19:20:44

Witam, kto jedzie do Bałtyku-Świnoujście na turnus 21.03.13 z woj.podlaskiego,mazowieckiego?Jestem z Łomzy, dołożę sie do paliwa..Pozdrawiam..

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: ja..44 (---.183.181.194.dsl.dynamic.t-mobile.pl)
Data: 21 mar 2013 - 19:48:36

Wiki ja będę na łuszczycę ale w Złotym Kłosie w Swinoujsciu od 29 marca 2013 tzn w innym sanatorium ale spotkac się mozemy na jakiś baletach....pozdrawiam odezwij się

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Wioletta Wasowicz (---.play-internet.pl)
Data: 24 lip 2013 - 09:57:43

Jestem obecnie w Sanatorium Bałtyk w Świnoujściu i muszę przyznać iż jest super,personel medyczny jak i panie wykonujące zabiegi są miłe i bardzo pomocne. Pani Paulina wykonująca masaże jest wręcz rewelacyjna i nie ma sobie równych,Panie z kuchni też przemiłe ogólnie gdyby zmieniono Panie z recepcji to mogła bym wystawić ocenę 6 lecz po kontakcie z recepcją na samym początku człowiek jest zniesmaczony,a przecież recepcja jest wizerunkiem całego obiektu więc ukłony wielkie do kierownictwa ;zmieńcie to a wasza ocena bardzo zyska na tym.z poszanowaniem kuracjuszka

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Dyrektor (---.gtnet.net.pl)
Data: 24 lip 2013 - 15:29:30

Panno Violleto,
wzięliśmy Pani skromne uwagi do serduszka i wszystkich wyrzucimy z miesięcznym wypowiedzeniem na zbity ryj.
Dziś winni całej tej sytuacji dostali wypowiedzenia.
Pozdrawiamy i życzymy przeżycia w naszym sanatorium bogactwa wszelakich wartości tych duchowych i tych innych.
Dyrekcja.

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Rozalia (---.dynamic.chello.pl)
Data: 25 pa� 2013 - 23:58:44

Dobry wieczór!

Cóż to za ciekawa odpowiedz od Dyrekcji do Panny Violetty!!

Byłam czerwiec - lipiec 2013 w Bałtyku w Świnoujściu i powiem tak, Pani - Panna Violetta ma 100% rację.

Pozdrawiam z uroczego polskiego miasta.

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Lublin@123 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10 lip 2015 - 08:48:21

Do Wiadomości Dyrekcji . W sanatorium Bałtyk obecnie przebywa mój mąż , nie było dnia w którym był trzeżwy. Nie ma go w nocy w pokoju i jest dzień w dzień w upojeniu alkoholowym. Pytam kto nadzoruje ten obiekt i odpowiada za porządek, to nie jest sanatorium to burdel, w którm panuje pijaństwo i łajdactwo.

Re: Sanatorium " Bałtyk " w Świnoujsciu
Wysłane przez: Mira (194.181.147.---)
Data: 06 lip 2017 - 12:41:40

Byłam w Bałtyku grudzień 2014 rok. Budynek śliczny ale wymaga już kapitalnego remontu. Część już zrobili ale jeszcze dużo do roboty. Wyposażenie pokoju PRL. Ale zabiegi są na miejscu i to jest super. Samo centrum blisko morze. Ogólnie ok. TYLKO czekam na zmianę wystroju w pokojach na nowoczesne.