Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Curatoderm - czy to w ogóle działa?
Wysłane przez: kwark (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 pa� 2005 - 01:33:13

Jeśli ktoś stosował maści bazujące na witaminie D3 - np. Curatoderm to proszę o opisanie efektów. Lek ten jest dość drogi i nie wiem czy go kupić czy sobie darować i wydać dużo mniejszą kasę na inne maści.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Curatoderm - czy to w ogóle działa?
Wysłane przez: J. (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 22 pa� 2005 - 01:43:23

już nie raz pisałam o nim na forum, polecam! Mimo iż drogi to bardzo skuteczny, a połączony z solarium - rewelacja!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Curatoderm - czy to w ogóle działa?
Wysłane przez: kwark (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 22 pa� 2005 - 02:12:33

ok, przekonałaś mnie, dzięki

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Curatoderm - czy to w ogóle działa?
Wysłane przez: luszczyk (---.netia.com.pl)
Data: 23 pa� 2005 - 18:34:34

takze polecam powiem ci tak siedzałem tzn byłem miech w szpitalu i nie dawali mi Curatodermu niby wszystko zeszlo po naswietlaniach ale za miesiąc mialem kolejne wyrzuty, zaczelem sie leczyc na wlasna reke i po konsultacji z lekarzem tzn dał mi naswietlania a ja sam do teego stosowałem curatoderm efekt jest bardzo dobrzy juz 5 miesiac nie wyszlo nic nowego, tylko prosze pamietaj o systematyce to jest wazne, fakt ze to chudnie portwel po tym ale jak dla mnie bylo warto. I najlepiiej droga/drogi kolego/kolezanka stosuj naswietlania.

Ekeftu nie bedzie po 3-5 dniach tylko po 2-3 tygodniach ale do 4-5 tygodni powinno wszystko zejść.

Pamietaj jeszczze ze nie mozna wystawiac tej maści na dzialanie promieni swiatła (lampy slonce) SMARUJ SIE ZAWSZE PO LAMPACH jezeli posmarujesz przed to moze zaszkodzic.

Smaruj najlepiej jedno miejsce przez kilka dni zeby zobaczyc czy pomaga ze wzgledu na duzy koszt. Ja sam o ile pamietam wydalem chyba 300 zlotych.
W moim przypadku pomogło poniewaz wogole nie stosowałem sterydów (uczulenie)

Pozdrawiam zycze powtoru do zdrowia

Opcje: OdpowiedzCytuj



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.