ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: kartalin (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 cze 2011 - 01:25:19

Czesc wszystkim, mam pytanie kto stosowal oryginalny rosyjski kartalin?? Prosze o nie umieszczanie tu reklam a zachecam do dyskusji o prawdziwym ROSYJSKIM srodku.

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: egon (---.tktelekom.pl)
Data: 26 cze 2011 - 05:53:14

Po co otwierać nowy????????????????? jak tutaj i w Googlach jest już za ewidencjonowany wątek o tym specyfiku. Wygląda na to, że proponujesz trupa przełozyć do nowej trumny.

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: sum (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 cze 2011 - 13:28:51

gdzie mozna o tym poczytac?

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: on23 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 26 cze 2011 - 22:27:16

nie męczcie się i nie traćcie kasy !! śmierdzi jak końskie gówno i nic nie pomaga .!!!

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: .. (---.dynamic.chello.pl)
Data: 26 cze 2011 - 23:25:32

stososwales rosyjski, firmy astrofarma?

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: Zibi (---.futuroexito.pl)
Data: 27 cze 2011 - 08:06:37

Ja stosowałem i sprawdzał sie super, ale od kiedy zastapił go biokartalin to przestało na mnie działac,trudno powiedzieć ale myslę ze ma inny skład,chetnie kupił bym orginalny.

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: trakija (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 13 lip 2011 - 11:28:40

WItam
Oryginalny Kartalin firmy Astrofarma mozna kupic na allegro.
http://allegro.pl/oryginalny-kartalin-krem-luszczyca-egzema-azs-i1709344645.html

Pozdrawiam

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: szater (109.110.216.---)
Data: 13 lip 2011 - 17:13:59

Jako jedna z pierwszysch osob w Polsce testowałam oryginalny KARTALIN...to co widnieje na zdjeciu w podanym powyzej linku NIE JEST PRAWDZIWYM KARTALINEM!!! tO NIE TO OPAKOWANIA ANI NIE TEN SKŁAD.
Poszukajcie dokładnych informacji na stronach:

www.luszczyca.info

www.stowarzyszenie.luszczyca.org.pl

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: trakijaa (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 14 lip 2011 - 06:04:35

Jest to ten sam Kartalin,ktory wczesniej byl w puszcze. Ze wzgledu na certyfikat pozwalajacy na sprzedaz w Unii Europejskiej zmienilo sie opakowanie. Sklad pozostal ten sam.
Prosze spojrzec na strone producenta www.kartalin.ru

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: trakijaa (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 14 lip 2011 - 06:07:45

mi pomagal zarowno kartalin w puszcze jak ten w tubie. Po otwarciu zapach ten sam

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: sam (---.futuroexito.pl)
Data: 14 lip 2011 - 08:31:57

Dziwna ta strona Trakijaa ,żeby coś zamówić to trzeba wysłać sms za 11zł aby dostać kontakt-ja dziekuję naciągaczom

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: trakijaa (---.ssp.dialog.net.pl)
Data: 14 lip 2011 - 09:45:23

To stronka informacyjna z kontaktem do producenta ( rowniez w jezyku polskim)Nie ma tam zadnej info o smsa.
Mysle, ze wiecej osob tam zajrzy i zobaczy jakie glupoty wypisujesz sam.
Az szkoda czytac.
Ale ja koncze wypisywanie bo pewnie zaraz oskarzysz mnie ze jestem sprzedawca a nie jestem.
Mam nadzieje, ze pomoglam osobom, ktore szukaly rosyjskiego Kartalinu
Pozdrawiam

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: kartalin.polska (---.ip.netia.com.pl)
Data: 27 lip 2011 - 10:45:39

Chcielibyśmy ponownie zaoferować Państwu krem Kartalin. To wyjątkowy produkt teraz jest dostępny nie tylko w UE, ale również i w Polsce. Unikalny rozwój tego produktu pomógł mu podjąć godne miejsce na Europejskim rynku w bardzo krótkim czasie. Produkt posiada certyfikat Unii Europejskiej. Wystarczająco skontaktować się z przedstawicielstwem w swoim kraju oraz złożyć zamówienie na stronie internetowej. Więcej informacji na temat właściwości produktu, jak również korzystanie z online zamówienie można znaleźć na stronie internetowej www.kartalin.pl.

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: Maciej (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 13 pa� 2016 - 22:09:02

Bardzo dobra maść. Tylko najważniejsze to konsekwencja stosowania conajmniej 203 tygodnie. Konsystencja dziwna ale nie śmierdzi.

Re: ORYGINALNY KARTALIN
Wysłane przez: Maciej (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data: 13 pa� 2016 - 22:12:42

Tu jest napewno Orginalny
http://mojanatura.pl/glowna/949-kartalin-100ml-llc-astrofarma-t.html?search_query=KARTALIN&results=2