Ogólne :  www.luszczyca.pl The fastest message board... ever.
 

Idź do wątku: <---->
Akcja: ForaWątkiNowy wątekSzukajPodgląd do wydruku
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2
Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: Beata (92.244.38.---)
Data: 30 cze 2011 - 14:38:33

Dzień dobry wszystkim! Moja mama leczy się na łuszczycę już 27 lat. Nie liczcie na cud. Nie ma coraz mniej tylko coraz więcej. Ma wszędzie, gdzie tylko można. Nie ma leków które ją wyleczą. Jeśli macie zbędne 100tys. zł.możecie się wyleczyć. Są zastrzyki które raz na rok jednej osobie refunduje NFZ tak drogie są leki. Czemu ludzie którzy są chorzy więcej niż 15 lat nie mają renty? Czemu pijakom, narkomanom, palaczom się pomaga a łuszczykom nie? Wy nie jesteście chorzy z wyboru jak wyżej wymienieni. Czemu tym nałogowcom się pomaga, tyle się o tym mówi a o łuszczycy nic nie ma?! Moja mama 20 lat temu, gdy była panienką miała styczność z rosyjskimi lekarzami. Przygotowywali jej kremy, mazidła ze składników do których nie miała dostępu. Na 2 lata miała spokój. A teraz w wiadomościach się mówi:"Polska medycyna jest bardzo dobra." Pieprzenie w bambus. W Sejmie też są politycy z łuszczycą. Tylko nikt o tym nie mówi bo ich stać na leczenie. Czy jest Narodowy Dzień Łuszczyka? A Dzień Cukrzyka jest. Czy jeżdżą autobusy z darmowymi próbkami leków na łuszczycę? Nie. Czy w aptekach są próbki leków na łuszczycę za darmo? Nie. Są próbki kremów przeciwzmarszczkowych. ŁUSZCZCY TEGO ŚWIATA-ŁĄCZCIE SIĘ!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: wysoka (---.ibd.gtsenergis.pl)
Data: 30 cze 2011 - 14:55:33

Beata widzę ogromne rozgoryczenie w twoim poście. Powinniśmy sie wspierać a twój post jest bardzo dołujący. Dwa dni temu rozmawiałam z moją babcią, która ponad 40 lat temu zachorowała na łuszczycę a od kilku lat jest zaleczona. Nie mogła sobie przypomnieć co jej tak pomogło aż w końcu sobie przypomniała i mi go zdradziła. Przede wszystkim łykała wiesiołek ale to co jej pomogło w głównej mierze to...............urynoterapia. Mówi że przez długio czas wypijała 100 ml rannego moczu i zniknęło. Uwierzcue mi była wysypana od czubków palców do szyi a teraz jest gładziutka. Tak, że są sposoby tylko że na niektóre trzeba mieć odwagę i się przełamać i się uda. Proszę nie pisz takich rzeczy bo wielu z nas przy życiu trzyma nadzieja.
Pozdrawiam

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: Beata (92.244.38.---)
Data: 30 cze 2011 - 15:11:38

Moja mama wiesiołek piła ale ten poranny szampan jest obłędny smiling smiley Spytaj babci czy można wrzucić kostkę lodu. smiling smiley Ile takich drinków trzeba walnąć żeby poczuć "moc"?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: pablo11200 (---.bsh-bng-012.adsl.virginmedia.net)
Data: 30 cze 2011 - 15:45:49

Wysoka powaznie ta urynoterapia to naprawde pomoglo??

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: wysoka (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 30 cze 2011 - 16:54:10

Nie miałabym powodu aby pisać nieprawdę bo po co. Ani na tym nie zarabiam ani nie promuję nikogo. Naprawdę pomogło. Babcia od kilku lat nie ma ani jednej plamki i nikt by nie powiedział że miała tą cholerę. Jest to metoda zapomniana a juz na pewno wstydliwa ale jak zajrzycie do literatury to wiele osób wyleczyło sie w ten sposób z różnych chorób. Ja kiedys też próbowałam ale niestety strasznie mnie brało na wymioty. Babcia opowiadała że na początku też tak miała ale że jest osoba strasznie upartą to wytrzymała wszystko. Niestety efekty nie są widoczne po tygodniu czy miesiącu. Mojej babci to zajęło chyba z pół roku i od tamtej pory nie pije a nic jej nie wraca.
Niektórzy poprawiają smak dodając cytrynę albo stosując dietę przed aby trochę poprawić smak. Nie wiem czy na tym forum nie ma już takiego wątku jak urynoterapia ale czytałam kiedyś bardzo rozległy wątek na ten temat. Może warto...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: N (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 30 cze 2011 - 17:45:12

Zdaje się że już taki temat tu widziałam.
Odnośnie moczu jednym jego składnikiem jest mocznik czyż nie to dostajemy w maści na złuszczenie łuski?
Ja akurat jestem uczulona na mocznikową,ale wiele osób ją sobie chwali.
Jednak wydaje mi się że trzeba mieć nerki w porządku żeby podejmować takie próby,osobiście nie wiem czy dała bym rade coś takiego przełknąć.
Dawniej też ludzie przyjmowali mniej leków,bardziej naturalnie się odżywiali to i składniki moczu mogły działać lecznico ale teraz jak ktoś bierze dużo leków,odżywia się tym co w sklepie to jednak nie była bym taka pewna czy sobie pomaga czy szkodzi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Maść na łuszczyce, Daivobet, Daivonex, Dovonex, Psorcutan Beta
Wysłane przez: mysia1lo (109.255.119.---)
Data: 11 sie 2011 - 19:17:04

Tanie i skuteczne leki na łuszcyce te ktore wymienione sa w tytule, 15 gram - 30 zl 30 gram 50 zl 60 gram 90 zl 120 gram 120 zl, plus koszt przesylki za pobraniem ok 10 zl jesli jestes zainteresowany wyslij swoj adres z nazwa oraz wielkoscia tubki na e-mail [email protected] lub gg 35962003

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 14 sie 2011 - 21:57:16

witam serdecznie,

Drodzy Państwo, widząc jak borykacie się z tak trudną chorobą jaką jest łuszczyca czy choroby skórne chciała bym wskazać Wam pewną metodę w tym leczeniu. (z autopsji mam efekty zanikania plan po 13latach choroby).Jest to terpaia bez inwazyjna i w wielu przypadkach okazla sie skuteczna nie tylko w dziediznie skórnej,ale także dotyczy to chorób cywilizacyjnych.Oparte jest to na produkcie, który dostał juz wiele prestizowych nagród za skuteczności i inowacyjność.
Jeśli ktoś chce wiecej informacji na ten temat zapraszam [email protected]

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: LoL (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 14 sie 2011 - 22:47:23

monika32 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> witam serdecznie,
>
> Drodzy Państwo, widząc jak borykacie się z tak
> trudną chorobą jaką jest łuszczyca czy choroby
> skórne chciała bym wskazać Wam pewną metodę w
> tym leczeniu. (z autopsji mam efekty zanikania
> plan po 13latach choroby).Jest to terpaia bez
> inwazyjna i w wielu przypadkach okazla sie
> skuteczna nie tylko w dziediznie skórnej,ale
> także dotyczy to chorób cywilizacyjnych.Oparte
> jest to na produkcie, który dostał juz wiele
> prestizowych nagród za skuteczności i
> inowacyjność.
> Jeśli ktoś chce wiecej informacji na ten temat
> zapraszam [email protected]

Tak,tak,sranie w banie,kolejna osoba ktora chce wcisnąć nam chorym jakieś gówno.Jakież to prestiżowe nagrody zdobył ów produkt?,czekam z niecierpliwością na odpowiedz...

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 15 sie 2011 - 14:09:36

nie jest to pic na wode!!! zdrowie to nie powod do zartów, jesli dla Ciebie guzy na piersiach, na tarczycy, luszczyca kości i skórna że drapiesz sie do krwi to tylko temat do gadania anie do działania nic w tym kierunku to proponuje Ci zapoznaj sie z tematem skad sie biorą choroby???!!Twoja wiedza widze ze jest strasznie nikła!!!!!jesli nie wierzysz że są metody w zwalczaniu chorób to może przeczytaj sobie w wikipedii lub skonsultuj to z lekarzem i zadaj pytanie sobie i jemu co to sa BIOFLAWONOIDY!!!!! odpowiedx sama znajdz!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: monika32 (---.aster.pl)
Data: 15 sie 2011 - 14:11:18

"Tak,tak,sranie w banie,kolejna osoba ktora chce wcisnąć nam chorym jakieś gówno"

a wciskać to nic nie zamierzam!!!!!jak ktos szuka pomocy na kazda chorobe to ja znajdzie a nie tylko gada o chorobie!!!!!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: ja123 (---.125.rev.vline.pl)
Data: 15 sie 2011 - 15:51:21

Moniko... po co się tak burzysz? Czyż nie jesteś w stanie zrozumieć wątpliwości osób, którym różni nieuczciwi ludzie poprzez to forum wciśkali różne pseudo cudowne rzeczy? Twoje oburzenie odpycha, nie zachęca do dalszej rozmowy... czemu nie napiszesz o tym sposobie po prostu tutaj? lubisz dostawać maile?

złość i atak to kiepski sposób na "pomoc"

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: papla (---.system-sat.pl)
Data: 15 sie 2011 - 22:52:38

a na cholerę nam jakaś substancja zawierająca bioflawonoidy (za zapewnie ciężką kasę) skoro posiadają ją w składzie warzywa i owoce?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: LoL (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data: 15 sie 2011 - 23:22:36

monika32 Napisał(a):
-------------------------------------------------------
> "Tak,tak,sranie w banie,kolejna osoba ktora chce
> wcisnąć nam chorym jakieś gówno"
>
> a wciskać to nic nie zamierzam!!!!!jak ktos szuka
> pomocy na kazda chorobe to ja znajdzie a nie tylko
> gada o chorobie!!!!!


jak jestes taka super cacy to podziel się wiedzą tutaj na forum a nie kombinujesz mailowo,a po drugie to twoja wiedza na temat chorób jest po prostu nikła skoro posiłkujesz sie wikipedią-i ty chcesz komuś pomagać?.Poza tym nie odpowiedziałaś na moje pytanie-co to za super,hiper nagrody zdobył ten cudowny produkt?

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: NIE LOŚ (82.160.79.---)
Data: 16 sie 2011 - 07:12:14

Nie wiem jak sie zwracać Monika, czy Beata. Ale do rzeczy. Dla mnmie to jest oczywista oczywistość tak jak w Temacie, który brzmi"NIE LICZCIE NA CUD"
Masz coś do zaoferowania bezinteresownie, to przedstaw, masz coć do zaoferowania za forse, to napisz jasno, jakie są Twoje warunki. A tak wygląda, że szukasz łosi.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: annus159 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 sie 2011 - 08:31:00

10 lat temu miałam wysyp łuszczycy na całych plecach plus łokcie, dermatolodzy tak mi to roznieśli, że potem niewiadomo było co to jest a leczyli mnie np na świerzbia i takie tam inne rzeczy. Pewien znajomy dermatolog z okolic Poznania jak mnie zobaczył to po pewnym namyśle stwierdził że te zmiany wyglądają mu na łuszczycę i zalecil mi przez trzy do czterech miesięcy przyjmować trzy razy dzienne folikum, witaminę a+b oraz lorinden A i C. Lorinden A na zmiany nieswędzące a Lorinden C na swędzące i pieczące. Zakaz picia kawy, alkoholu i jedzenia potraw pikantnych. Stosowałam się do jego zaleceń i po trzech miesiącach nie było śladu łuszczycy aż do początku sierpnia tego roku. Cała szyja, pół twarzy kark, tył głowy. I znów zaczynam leczenie u tego samego lekarza rzadnego innego konowała nie chcę znać. Trzeba pamiętać że łuszcycy nigdy się nie wyleczy, można ją zaleczyć i trwa to kilka mięsięcy żeby były skutki. Tym razem nawrót choroby wystąpił po dwóch dniach przebywaniu na słońcu i wielu ukąszeniach komarów, których się nie ustrzgłam. Dostałam do picia wapno ale tylko raz dziennie ale nie te zwykłe tylko szwedzkie CALCIM SANDOZ z wit C (bo dobrze się wchłania - koszt 10 tabletek około 16złotych), tabletki uspakajające hydrokortizon raz lub dwa razy dziennie w zależności czy bardzo swędzi( nazwę myli mi się z maścią - podobnie brzmi), oraz lorindeny: A, C i N dobrze przeczytać ulotki bo każda jest na inne sadium zmian i stosujemy je do 3, 4miesięcy. Wierzę że znów będę miała spokój po tej kuracji przez wiele lat. Teraz będę już pamiętać że nie wolno przebywać na słońcu i stzrec się komarów jak ognia bo przez te dziesięć lat swobody zapomniałam o tym.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: NIE LOŚ (82.160.79.---)
Data: 16 sie 2011 - 09:01:42

Annus trzymam za Ciebie kciuki, żeby Ci się udało. Taka właśnie wypowiedź dla mnie znaczy duzo więcej, niż wszystkie posty razem wzięte tej Beatki, która chce po za forum swoją wiedzą się podzielić. To uwłacza mojej inteligencji

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: DAGA (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 16 sie 2011 - 09:09:14

DO ANNUS 159smiling smiley CZESC MISZKAM KOŁO POZNANIA I TEZ CHORUJE NA ŁUSZCZYCE,MAM TYLKO NA SKORZE GŁOWY ALE NIE MOGE TEGO NAWET ZALECZYC A STOSOWAŁAM CHYBA JUZ WSZYSTKO CO MOZLIWE,WIEC JAK MOGE CIE PROSIC TO PROSZE O NAMIARY TEGO DERMATOLOGA,MOZE I MI POMOZE.POZDRAWIAM.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: Beata (92.244.38.---)
Data: 29 sie 2011 - 20:19:35

Tu Beata. Ja nie mam nic wspólnego z Moniką, która zachwala lek jakiś tam i który dostał nagrody. Taa, cudowny lek z cudownymi nagrodami. Pomieszało ci się coś. Polecam mydło Prof. Tołpy do kąpania. Niestety,nie pachnie pięknie. Kosztuje między 10-15zł. Ogólnie, wszystkie preparaty prof. Tołpy przynoszą ulgę w chorobie.

Opcje: OdpowiedzCytuj
Re: Nie liczcie na cud.
Wysłane przez: Aniaa38 (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 15 pa� 2016 - 21:37:06

Do ANNUS 159.
Witam , chciałabym Cię prosić o namiar dermatologa z okolic Poznania.Choruję na łuszczycę już 25 lat.Nie mogę poradzić sobie z ł na skórze głowy. Może Twój lekarz by mi pomógł.
pozdrawiam!

Opcje: OdpowiedzCytuj
Strony: 12-->
Bieżąca strona: 1 z 2



Akcja: ForaWątkiSzukaj
Nazwa użytkownika: 
E-mail: 
Temat: 
Zabezpieczenie przed spamem:
Wpisz kod, który widzisz poniżej do pola pod obrazkiem. To jest zabezpieczenie blokujące boty, które chcą automatycznie wysyłać wiadomości. Jeżeli kod jest nieczytelny spróbuj odgadnąć. Jeżeli wpiszesz zły kod to obrazek zostanie automatycznie utworzy ponownie, a Ty będziesz miał(a) kolejną szansę na wpisanie poprawnego kodu.