Lek na łuszczyce
Wysłane przez: monika32 (---.devs.futuro.pl)
Data: 10 sie 2011 - 11:17:26

witam wszystkich serdecznie,
chciałabym podzielić się ze wszystkimi informacją odnosnie choroby i eku na łuszczyce.Mój tata choruje od 13 lat ne te chorobę wypróbowaliśmy już chyba wszystkiego co było możliwe nawet łacznie z pobytem w szpitalu-nic nie pomogło.W kwietniu tego roku usłyszałam o produkie, dzieki któremu przy systematycznym braniu łuszczyca-plamki znikaja.Więc kuiłam weszłam do klubu i szczerze wszystkim polecam.Tata od msc go bierze, nie ma łusek, nie swędzi go nic plamki powoli zanikaja na ałym ciele.Jeśli jesteście zainteresowani Państwo usłyszeć na temat tego produktu polceam spotkania w Warszawie ul.łojewska 3 klub Lira godz.18.30 w każda środę ewentualnie prosze na priv kierować pytania:[email protected]

wiem, że ten produkt pomaga nie tylko zwalczyć chorobe na zewnątrz ale przede wszystkim od środka!!!!!jeśli Wam na tym zależy z pewnością sie odezwiecie opowiem więcej.Monika

Re: Lek na łuszczyce
Wysłane przez: Dana (---.play-internet.pl)
Data: 16 sie 2011 - 22:51:43

Kobieto...juz wyzej napisali do ciebie ludzie chorzy na łuszczycę.....jak możesz pisać takie bzdury,że masz lek na łuszczycę!!!! Takich jak ty to powinno sie zamykać!!!! Uciekaj z tego forum!!!!